لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

تخفیف تخفیفان تا 50% ویژه بازی و ورزش فوتبال حبابی

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
156
0
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف خدمت
راهکار اول: منقضی

شما از طریق سایت تخفیف هات میتوانید از 50% تخفیف سایت تخفیفان ویژه بازی و ورزش فوتبال حبابی بهره مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

ورزش فوتبال حبابی چیست:

فوتبال حبابی ورزش گروهی شبیه فوتبال است و مبدع آن دو جوان نروژی هستند و این ورزش از طریق وب سایت Youtubeدر سایر کشورها دیده و معرفی شد. در این ورزش یک پوشش ضربه گیرحبابی که از هوا پر شده است، مانند سپرسر و تن فرد را می پوشاند و از او در برابر ضربات و آسیب های احتمالی محافظت می کند. فوتبال حبابی تهران از سال 94 تا به امروز نوجوانان و جوانان بسیاری را به این تفریح گروهی پر از خنده علاقه مند کرده است. تجربه متفاوت این ورزش بسیار هیجان انگیز مستلزم داشتن قدرت بدنی نسبتا بالا است.

 

نحوه تشکیل فوتبال حبابی:

این ورزش شامل دو تیم و هر تیم شامل 5 نفر شرکت کننده اصلی و حداکثر3 بازیکن ذخیره می باشد. در فوتبال حبابی فقط ضربه زدن به توپ و حباب مجاز است و افراد باید طبق قوانین، توپ بیشتری را با پا به دروازه تیم مقابل وارد کرده تا برنده شوند. دو گروه به واسطه پوشش محافظتی حباب با امنیت و اطمینان بیشتری به هم ضربه می زنند و با هم رقابت می کنند. زمان کلی بازی 14 دقیقه است که شامل دو نیمه 7 دقیقه ای می باشد. زمان کلی مسابقه با وجود استراحت حداکثر نیم ساعت می باشد. این نوع فوتبال معمولاً بهترین گزینه برای مهمانی‌های دورهمی در زمین‌های باز، مهمانی‌های تولد مخصوص کودکان بوده و همچنین یک گزینه مناسب برای گذراندن اوقاتی خوش و انجام یک ورزش سرگرم‌کننده می‌باشد.

 

فوتبال حبابی

 

قوائد فوتبال بادی حبابی:

حباب های ضربه گیر و محافظت کننده به شکل یک توپ توخالی است که بازیکنان درون این توپ محافظ قرارمی گیرند. حباب ها طوری طراحی شده که امکان انجام حرکات امن مختلف را به راحتی به افراد می دهد. در فرایند مسابقه افراد شرکت کننده درهر تیم باید از لباس های یکسان شامل پیراهن و شورت ورزشی به همراه جوراب هم رنگ استفاده کنند. حتما باید دقت کنید که کفش های مخصوص دویدن برای این ورزش مناسب تر است. توپی که در این فوتبال استفاده می شود، بسته به انتخاب زمین چمن یا سالن همان توپ فوتبال و فوتسال می باشد.

 

فوتبال پر هیجان حبابی:

این ورزش در بسیاری ازکشورهای جهان دارای باشگاه و زمین های بزرگ اختصاصی سرپوشیده و چمن می باشد. مسابقات رسمی در برخی از کشورهای اروپایی، آسیایی و آفریقای جنوبی درسطح حرفه ای برگزارمی شود. در بسیاری از کشورهای جهان نیز این بازی صرفا جهت سرگرمی و تفریح برای آخرهفته ها طرفدار بسیار زیادی دارد. این ورزش تفریحی برای تمام افراد علاقه مند بدون شرایط سنی خاص مناسب است و قوانین آن ساده و تا حدودی شبیه به ورزش فوتبال است.

 

تخفیف فوتبال حبابی تهران:

کمیته فوتبال حبابي در سال 2011 زير نظر فدراسيون رسمی و انجمن ورزش های تفريحی در تهران آغاز به كار كرد. این ورزش می ‌تواند روحیه شادی، تعادل، استقامت و انعطاف را در میان نوجوانان و جوانان تقویت کند. این ورزش مفرح این امکان را می دهد که بانوان و آقایان با امنیت و بدون استرس در کنار هم به فعالیت ورزشی بپردازند. این ورزش ازجمله رشته های ورزشی گروهی است که همزمان هوازی و استقامتی است. در سال های اخیر باشگاه فوتبال حبابی تهران نیز ویژه ورزش بانوان فعال شده است و استقبال خوبی ازآن شده است. با کد تخفیف تخفیفان می توانید از این ورزش با قیمت مقرون به صرفه تری لذت ببرید.

 

بازی

 

فوتبال حبابی شیراز:

با توجه به فواید این ورزش پر نشاط برتقویت روحیه افراد، در مراکز تفریحی و ورزشی شیراز نیز تفریحات جذاب و مفرحی قرار داده شده است. این مراکز تفریحی شامل باشگاه های ورزشی، پیست های ورزشی و گیم نت می باشد. یکی از تفریحات جدید و خلاقانه، فوتبال حبابی شیرازاست. در حال حاضر در بیش از ده استان کشور از جمله شهرهای کرج، قزوين، يزد، اصفهان، اراک، بوشهر، كيش، همدان، مشهد و شیراز این رشته ورزشی وجود دارد. در برخی مراکز، آموزش های پایه ای و حرفه ای هم برای علاقه مندان فراهم آمده است.

تخفیف ورزش و بازی در تخفیف هات:

اگر هوادار ورزش فوتبال هستید و در کنار انجام این ورزش دوست دارید اوقات خوشی را نیز در کنار خانواده و یا دوستان خود سپری کنید، یکی از بهترین گزینه‌ها برای گذراندن اوقات فراغت و داشتن تجربه‌های فراموش‌ نشدنی امتحان کردن فوتبال حبابی است. فوتبال بادی حبابی یکی از ورزش های تفریحی جدید و شناخته شده است و نظر افراد زیادی را در ایران به سوی خود جلب کرده است. تیم های فوتبال حبابی حداقل ۶ نفر و حداکثر ۱۲ نفر می باشند که قوانین مخصوص شامل خطا، پنالتی، اوت، کرنر نیز دارد. در مراکز ورزشی، نظیر فوتبال حبابی شیراز و ... تجهیزات همراه با لباس و توپ حبابی در اختیارتان قرارمی ‌گیرد تا ایمن و شاد تفریح کنید. شما هم می توانید از طریق سایت تخفیف هات تا %50 برای این سرگرمی تخفیف تخفیفان بگیرید و یک روز هیجان انگیز و متفاوت را با ایمنی تجربه کنید. علاوه بر این می توانید برای انواع ورزش ها و سرگرمی ها مانند شهربازی و ... نیز از تخفیف های تخفیفان بهره مند شوید.

 

ارسال نظرات