لوگو تخفیف هات

تخفیف تخفیفان تا 45% ویژه بازی در خانه کودک

45% تخفیف
0
79
0
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف خدمت
راهکار اول: فعلا معتبر

شما از طریق سایت تخفیف هات میتوانید از 45% تخفیف سایت تخفیفان برای بازی در خانه کودک بهره مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه
جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

خانه کودک کجاست؟!

امروزه بسیاری از والدین به علت مشغله های بالای کاری فرزندان خود را به خانه های بازی میسپپارند. این مراکز که به نام خانه اسباب بازی و یا خانه بازی نیز شناخته می‌شود یک مرکز مراقب موقت و شهربازی برای کودکان است. این مراکز در ایران هم مانند خانه کودک تهران و ... تاسیس شده اند و از محبوبیت بالایی هم برخوردار هستند. امروزه سرمایه گذاری های زیادی در این مراکز صورت میگیرد. امکانات خانه کودک متفاوت ممکن است با هم فرق کند. در بهترین حالت شامل یک زمین بازی کوچک با امکانات کامل می‌باشد و یا منطقه‌ای مانند یک روستا که به طور کل برای کودکان در نظر میگیرند. مدت زمان نگهداری کودکان در این مراکز هم بسته به خواسته والدین متفاوت می‌باشد و از کودکان برای بازه زمانی کوتاه (بین 2 تا 3) ساعت نگهداری می‌کنند. کودکان در این مراکز میتوانند در نهایت آرامش به بازی کردن بپردازند.

 

خانه بازی کودک


 

 

بازی در خانه برای کودکان:
 

 

اگرچه امروزه فعالیت در خانه بازی کودک بسیار همه گیر شده اما تحقیقات روانشناسان نشان می‌دهد بهترین بستر برای رشد کودکان خانه می‌باشد. کودکان هنگامی که زیر نظر پدر و مادر و در محیط گرم خانواده به بازی در خانه می‌پردازند خلاقیت بیشتری از خود نشان می‌دهند و در آینده به موفقیت های بیشتری می‌رسند. اما از آنجایی که کودکان نسبت به بزرگسالان نیاز بیشتری به تخلیه انرژی خود دارند میتوانند در این مراکز به بازی با اسباب بازی های خود مشغول بشوند و سرپرست در حالی که کودک در حال لذت بردن از بازی می‌باشد او را از دور تماشا کند. یکی دیگر از عواملی که والدین را مجبور به استفاده از خانه اسباب بازی می‌کند زندگی آپارتمان نشینی است. این سبک زندگی محدودیت هایی را برای بازی کردن کودکان به وجود آورده است و اجازه فعالیت های بدنی را به آنها نمی‌دهد.

 

تفاوت خانه بازی کودک و مهد کودک در چیست؟

 

در واقع مهد کودک ها محلی برای نگهداری و آموزش کودکان است. از آنجایی که تربیت کودکان در سنین پایین امری حساس و ضرروی است قوانین بسیار سخت گیرانه ای برای تاسیس یک مهد کودک وجود دارد و به راحتی مجوز تاسیس آن داده نمی‌شود. گاهی اوقات گرفتن این مجور بین یک تا دو سال به طول می‌انجامد. انتخاب فضای مناسب مدیریت مجموعه سطح آموزش مربیان و... از جمله پارامتر هایی است که در این زمینه به آن بسیار توجه می‌شود. اما در مورد خانه بازی بیشتر موارد سلیقه ای می‌باشد و امروزه شاهد هستیم که خانه های کودک بسیاری مثل خانه کودک تهران و ... با رعایت تمامی نکات که یک خانه اسباب بازی باید دارا باشد تاسیس شده اند. تاسیس خانه کودک ابعاد درآمدی متفاوتی نیز دارا می باشد.

 

خانه کودک تهران


 

 

کد تخفیف نت برگ تا 45 درصد ویژه خانه بازی:
 

 

تخفیفان به عنوان یکی از معتبرترین وب سایت های تخفیف گروهی مجموعه ای از تخفیف ها را برای خریدی ارزان قیمت و مقرون به صرفه در اختیار شما قرار می‌دهد. شما می‌توانید با مراجعه به وب سایت تخفیف هات علاوه بر کد تخفیف تخفیفان ویژه بازی در خانه کودک به صد ها کد تخفیف دیگر نیز به طور کاملاً دسترسی داشته باشد. در نظر بگیرید که تمامی این کد های تخفیف به طور کاملا رایگان در اختیار شما عزیزان قرار می‌گیرد. هدف نهایی وب سایت تخفیف هات ایجاد یک بستر مناسب برای خرید ارزان قیمت و مناسب برای کاربران گرامی می‌باشد.

 

ارسال نظرات