لوگو تخفیف هات

تخفیف تخفیفان تا 45% ویژه استفاده زیپ لاین

45% تخفیف
0
238
0
اشتراک گذاری
کد تخفیف تخفیفان
راهکار اول: فعلا معتبر

شما از طریق سایت تخفیف هات میتوانید از 45% تخفیف سایت تخفیفان ویژه استفاده زیپ لاین بهره مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه
جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

زیپ لاین چیست؟!

شاید این پرسش برای شما هم به وجود آمده باشد که زیپ لاین چیست؟ این تفریح یکی از هیجان انگیز ترین تفریحاتی می باشد که امروزه در بین مردم بسیار محبوب شده است و از آن به شدت استقبال می‌شود. این تفریح هیجان انگیز امروزه در گروه فرا ورزش ها یا تفریحات هیجانی دسته بندی می‌شود. در این تفریح سیم بکسل, طناب و یا تسمه بین دو نقطه معین نصب می‌شود. افراد پس از پوشیدن جلیقه های مخصوص(هرنس) و رعایت تمامی نکات امنیتی با استفاده از قرقره از یک سمت طناب به سمت دیگر می‌روند. شما می‌توانید به صورت معلق، ایستاده، خوابیده و یا حتی نشسته این مسافت را طی کنید. امروزه در مناطق طبیعی مانند پارک ها و سایر مناطق این تفریح هیجان انگیز مستقر شده است و روز به روز به تعداد علاقه مندان آن افزوده می‌شود. شاید نمونه های کوچکتر برای کودکان در برخی از شهربازی ها نیز طراحی شده باشد.

 

زیپ لاین توچال


 

 

تاریخچه زیپ لاین:
 

 

ابتدا از زیپ وایر ها در مناطق کوهستانی برای حمل و نقل و جابه جایی وسایل استفاده می‌شده است. در برخی از مناطق دور افتاده برای مثال منطقه دره نوجیانگ چین از این ابزار برای گذر از روی رودخانه نیز استفاده می‌شده است. زیپ وایر به دلیل امنیت پایین و خطرات بالا امروزه منسوخ شده است. برخی معتقدند که زیست شناسان برای کشف گیاهان جدید در مناطق صعب العبور این وسیله را اختراع کرده اند. البته خالی از لطف نیست که بدانید سربازان ارتش استرالیا از این وسیله برای حمل مهمات و مواد غذایی در جریان جنگ های نظامی استفاده کرده اند. در اویل دهه 1970 کوهنوردان به شکل امن تر و پیشرفته تر از این وسیله استفاده کردند. به تدریج استفاده از این وسیله برای امور تفریحی نیز مورد توجه قرار گرفت و امروزه به شکل یک تفریح مهیج در خدمت مردم قرار گرفته است.

 

زیپ لاین برج میلاد:

 

بسیاری از مردم جهت استفاده از رستوران گردان و دیدن سکوی بازدید به برج میلاد می‌آیند. اما جالب است بدانید برج میلاد تفریحات دیگری نیز دارد. زیپ لاین برج میلاد دارای طول 150 متر و ارتفاع 30 متر می‌باشد. سرعت حرکت در این زبپ لاین به 60 تا 70 کیلومتر بر ساعت می‌رسد. این تفریح به دو صورت خوابیده و معلق در هوا در خدمت بازدید کنندگان است که البته هزینه های آن با هم فرق میکند. این تفریح در برج میلاد محدودیت سنی ندارد. محدودیت وزنی در این مجموعه تفریحی از 30 تا 120 کیلوگرم می‌باشد. اگر مسافر هستید و به قصد این تفریح مهیج به برج میلاد مراجعه می‌کنید می‌توانید از هتل های اطراف مانند اسپیناس پالاس برای اقامت کوتاه مدت خود در شهر تهران استفاده کنید. این هتل فاصله‌ی کمی تا برج میلاد دارد.

 

زیپ لاین تهران


 

 

زیپ لاین توچال:
 

 

علاوه بر برج میلاد در شهر تهران مجموعه تفریحی دیگری نیز وجود دارد که در انتهای خیابان ولنجک و مجموعه تله کابین توچال واقع شده است. زیپ لاین توچال دارای طولی معادل 200 متر و ارتفاعی بالغ بر 60 متر می‌باشد. شما می‌توانید لذت پرواز را در این مجموعه تفریحی به حالت های ایستاده، نشسته و خوابیده تجربه کنید. قیمت ها در این مجموعه تفریحی همانند برج میلاد برای حالات مختلف متغیر می‌باشد. اما بر خلاف برج میلاد در این مجموعه تفریحی محدودیت سنی و وزنی وجود دارد و افراد زیر 12 سال و بالای 200 کیلوگرم نمیتوانند از این تفریح هیجان انگیز لذت ببرند. اگر شما مسافر هستید میتوانید برای اقامت خود از هتل بزرگ تهران که فاصله زیادی تا این مجموعه تفریحی ندارد استفاده کنید.

 

کد تخفیف تخفیفان ویژه استفاده از زیپ لاین:

 

یکی از معتبرترین سایت های تخفیف گروهی سایت تخفیفان می‌باشد. شما در این وب سایت می‌توانید در کمترین زمان بیشترین تخفیفات را بگیرید. شما میتوانید با مراجعه به وب سایت تخفیف هات کد تخفیف تخفیفان ویژه استفاده از زیپ لاین و همچنین صد ها کدتخفیف دیگر را به طور کاملاً رایگان دریافت کنید. کارشناسان سایت تخفیف هات ضمن بررسی تمامی کد های تخفیف و اطمینان از فعال بودن آنها هدفی جز ایجاد یک بستر مناسب برای خرید ارزان و مقرون به صرفه برای شما عزیزان را ندارند. تمامی کد های تخفیف که در این وب سایت ارائه می‌شود کاملا رایگان می‌باشند.

 

 

ارسال نظرات