لوگو تخفیف هات

تخفیف تخفیفان تا 40% ویژه رزرو هتل، ویلا و بوم گردی

40% تخفیف
0
90
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف خدمت
راهکار اول: فعلا معتبر

شما از طریق سایت تخفیف هات می توانید از 40% تخفیف سایت تخفیفان ویژه رزرو هتل، ویلا و بوم گردی بهره مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده این تخفیف و سایر تخفیف های بی نظیر سایت تخفیفان بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه
جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

رزرو آنلاین اقامتگاه بومگردی و ...

بوم گردی نوعی از یک سفر است که امروزه در میان گردشگران چه داخلی و خارجی طرفداران بسیار دارد. بر خلاف چیزی که بیشتر مردم فکر می‌کنند این واژه نه به طور سنتی بلکه به طور کاملاً مدرن توانسته است به صنعت گردشگری ایران رونقی باورنکردنی بدهد. امروزه دیگر مردم پس از سفر به یک منطقه به دنبال رزرو هتل، اجاره ویلا و ... نیستند. آنها حتی در سالیان گذشته قبل از سفر اقدام به رزرو آنلاین هتل می‌کردند ولی امروزه اقامتگاه های بوم گردی جایگزین آن شده است. یک اقامتگاه سعی می‌شود که کاملاً مطابق آداب و رسوم یک منطقه ساخته شود و تمامی نکات در این زمینه رعایت شود. معمولاً برای ساخت یک اقامتگاه مناطق خوش آب و هوا و مناطقی که دارای منظره های زیباتر هستند، مورد استفاده قرار می‌گیرند.
 

بوم گردی چیست؟

شاید شما تا به امروز بارها کلمه بوم گردی را شنیده اید ولی از معنی آن و شیوه اسم گذاری آن بی اطلاع باشید. برای درک بهتر این مفهوم ابتدا بهتر است که با واژه اکوتوریسم آشنا بشوید. این واژه از دو کلمه یونانی اکو و توریسم تشکیل شده است. کلمه اکو به معنای زیستگاه و محیط زیست می‌باشد و کلمه تورسیم معنای گردشگری می‌دهد. حال که با مفهوم این واژه بیشتر آشنا شدید، مطمئناً بوم‌گردی را بهتر خواهید شناخت. در واقع در این روش، گردشگر قصد سفر به مناطق مختلف و دیدن جاذبه‌های گردشگری آن مناطق را دارد، بدون اینکه به ساختار محیط زیست آسیب برساند. این اقامتگاه ها معمولاً برای افرادی مناسب است که قصد سفر به شکل بومی و سنتی آن منطقه را دارند. شما با رفتن به این مکان های سنتی می‌توانید به راحتی فضای قدیمی هر شهر را در اقامتگاه‌ها حس کنید.

ویژگی های یک اقامتگاه بوم گردی گردشگری:

قبل از انتخاب یک اقامتگاه باید به این نکات توجه داشته باشید که یک اقامتگاه با هتل و ویلا تفاوت های زیادی دارد. بنابراین اگر در سفر های قبل خود اقدام به رزرو هتل، اجاره ویلا و حتی رزرو آنلاین هتل کرده‌اید، باید کاملاً خودتان را آماده یک تجربه جدید کنید. مهم‌ترین ویژگی که یک اقامتگاه دارد، طراحی بومی آن است. سعی می‌شود که کاملاً آداب و رسوم محلی و بومی یک منطقه در طراحی یک اقامتگاه بوم‌گردی رعایت شود. در حقیقت این قامتگاه نماینده‌ای از ویژگی‌های منطقه است که باید طبق معماری سنتی طراحی شود. یکی دیگر از ویژگی های اقامتگاه ها طراحی دکوراسیون است. معمولا در دکوراسیون این نوع از اقامتگاه‌ها سعی شده است، نشانه‌هایی از خانه‌های همان منطقه را استفاده کنند تا حس حضور در خانه یکی از بومی‌ها به شما القا شود.

جمع‌بندی پایانی در خصوص اقامتگاه های بوم گردی:

چنانچه شما هم پس از خواندن این مطالب نسبت به تجربه کردن این مکان ها ترغیب شدید، بهتر است قبل از سفر با یک جستجوی ساده در اینترنت لیست اقامتگاه های شهر مد نظرتان را پیدا کنید و از هزینه اجاره آنجا و سایر امکاناتی که در اختیار شما قرار داده می‌شود، مطلع شوید. این اقامتگاه ها با توجه به آرامش خاص و رویایی که دارند، در روز های شلوغ سال به سختی جای خالی برای پذیرایی از مسافران و مهمانان دارند.
 

تخفیف تخفیفان ویژه رزرو هتل، ویلا و بوم گردی:

در جامعه امروز که پیشرفت تکنولوژی و افزایش استفاده مردم از اینترنت و ابزار های ارتباط جمعی دیگر کسی را متعجب نمی‌سازد، ایده های زیادی در خصوص کسب وکار های اینترنتی به وجود آمده است. از جمله موفق ترین و کاربردی این وب سایت ها، وب سایت های تخفیف گروهی تخفیفان می‌باشد. شما می‌توانید کد تخفیف تخفیفان ویژه رزرو ویلا، هتل و بوم گردی این وب سایت و صدها کدتخفیف دیگر را به صورت کاملاً رایگان در وب سایت تخفیف هات مشاهده کنید. تمامی خدماتی که در این وب سایت صورت می‌پذیرد کاملاً رایگان بوده و هزینه‌ای را برای شما در پی نخواهد داشت. وب سایت تخفیف هات در پی ایجاد بستری مناسب برای خرید های ارزان قیمت و مقرون به صرفه می‌باشد.

ارسال نظرات