لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

تخفیف تخفیفان تا 40% ویژه آموزش شنا

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
174
0
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف خدمت
راهکار اول: منقضی

شما از طریق سایت تخفیف هات میتوانید از 40% تخفیف سایت تخفیفان ویژه آموزش شنا بهره مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

آموزش شنا و آشنایی با ورزش شنا

اموزش شنا مهارت شناور ماندن و حرکت درون آب است. آموزش شنا علاوه بر تقويت جسم در مواقع اضطراری و افتادن ناگهاني درون آب بسیار کارساز است. يادگيرندگان شنا تمرين‌هاي خود را معمولا در استخرهاي کم عمق شروع مي‌کنند. آن‌ها ابتدا شناور ماندن روي آب و سپس حرکت‌هاي پا را مي‌آموزند و در انتها نیز حرکت‌هاي دست را نيز فرا خواهند گرفت. براي شنا کردن آسان و روان، افراد بایستی عضله های قوی داشته باشند یعنی در مفاصل اصليشان به انعطاف‌پذيري مطلوبي نیاز دارند. افراد تازه کار بايد چگونگي حرکت‌هاي هماهنگ دست با نفس کشيدن را تمرين کنند. شنای قورباغه، پروانه و کرال سینه از رایج ترین انواع شناکردن به شمار می روند.

 

شنا مردان


 

 

فواید شنا بر روی سلامتی جسمی و روحی

شنا کردن تامیزان زیادی میتواند آرامش بخش برای همه باشد. شنا کردن سبب می شود اکسیژن بیشتری در ماهیچه‌ها جریان بیاید و شما را وادار می‌کند تا تنفس خود را منظم کنید. شنا روش ایده‌آلی برای کاهش استرس است. ضربان قلب شما را بدون وارد کردن فشار بر بدنتان افزایش می‌دهد و عضلات را تقویت می‌کند. ورزش شنا استقامت و قدرت بدنیان را افزایش می دهد. شنا حتی ممکن است به کاهش برخی از دردهای شما کمک کند یا آسیب وارد شده به بدن‌تان را بهبود بخشد. مثلا افرادی که مبتلا به آرتروز هستند، بعد از شرکت در فعالیت‌هایی مانند شنا کاهش قابل‌توجهی را در میزان درد و سفتی مفاصل تجربه کردند و محدودیت‌های جسمی‌ کم‌تری داشتند. شنا این قدرت را دارد که کمک‌تان کند شب‌ها خواب بهتری را تجربه کنید و کیفیت خوابتان را بهبود ببخشید.

 

آشنایی با انواع استخر شنا

"اﺳﺘﺨﺮﻫﺎى آﻣﻮزﺷﻰ ﻣﺨﺼﻮص ﺧﺮدﺳﺎﻻن"، اﺳﺘﺨﺮﻫﺎى کم‌عمقی ﻫﺴﺘﻨﺪ ﻛﻪ ﺻﺮﻓﺎً ﺟﻬﺖ ﺷﻨﺎ و آﻣﻮزش اﻓﺮاد ﻛﻢ ﺳﻦ و ﺳﺎل مورد استفاده ﻗﺮار می‌گیرند. ﺣﻀﻮر اﻓﺮاد بزرگ‌سال در اﻳﻦ اﺳﺘﺨﺮﻫﺎ ﻓﻘﻂ به‌منظور ﻣﺮاﻗﺒﺖ و ﻳﺎ آﻣﻮزش اﻓﺮاد ﺧﺮدﺳﺎل است. ﺑﻨﺎﺑﺮاﻳﻦ ﺷﻨﺎﻛﺮدن اﻓﺮاد بزرگ‌سال در اﻳﻦ اﺳﺘﺨﺮﻫﺎ ﻣﻤﻨﻮع می باشد. "اﺳﺘﺨﺮﻫﺎى ﺗﻔﺮﻳﺤﻰ" ﺻﺮﻓﺎً ﺑﺮاى ﺗﻔﺮﻳﺢ و ﺳﺮﮔﺮﻣﻰ مورد استفاده ﻗﺮار می‌گیرند و ﻣﻤﻜﻦ اﺳﺖ در مکان‌های ﻣﺨﺘﻠﻔﻰ ﻧﻈﻴﺮ هتل‌ها و ﻣﺮاﻛﺰ ﺗﻔﺮﻳﺤﻰ ﻋﻤﻮﻣﻰ ﻧﻴﺰ ﺳﺎﺧﺘﻪ ﺷﻮﻧﺪ و ابعاد و اندازه آن ها ممکن است طبق استخر شنای استاندارد عمومی نباشد. استخر ها ﺑﺎ ﻫﺪف اﻧﺘﻔﺎع ﻣﺎﻟﻰ ﻳﺎ ارائه ﺧﺪﻣﺎت ﺑﻪ ﻋﻤﻮم اﻓﺮاد ﺟﺎﻣﻌـﻪ و ﻳـﺎ ﻗـﺸﺮ ﺧﺎﺻـﻰ از اﻓـﺮاد ﺟﺎﻣﻌﻪ ﺳﺎﺧﺘﻪ می‌شوند. اﺳﺘﺨﺮ شناﻫﺎى مؤسسات، سازمان‌ها ﻳـﺎ ﻣﺮاﻛﺰ دوﻟﺘﻰ و ﺧﺼﻮﺻﻰ، ﻣﺪارس، مهدکودک‌ها، پادگان‌های ﻧﻈـﺎﻣﻰ، ﭘﻼژﻫـﺎ، مجتمع‌های ﻣﺴﻜﻮﻧﻰ، هتل‌ها، متل‌ها و ... در این دسته قرار می گیرند.

 

استخر


 

 

مربی شنا چه ویژگی و خصوصیت هایی باید داشته باشد؟

برای یادگیری و آموزش شنا لازم است در ابتدا حتما از یک مربی حرفه ای در این زمینه کمک بگیرید. این مربی باید ویژگی های متعددی داشته باشد تا در نهایت بتواند شاگرد را در جهت رسیدن به اهدافش کمک نماید. مربی حرفه ای در زمینه آموزش شنا سبب می شود که افراد و یا شاگردان با سرعت بالاتری در رشته مورد علاقه خود موفق باشند. مربی باید از نظر جسمانی، آمادگی اجرای حرکات را داشته باشد. در واقع این امر باعث می شود که حرفه ای بودن وی ثابت شود. یکی دیگر از مهم ترین ویژگی هایی که یک مربی باید داشته باشد، قدرت برقراری ارتباط است. یعنی بتواند اصول آموزش را به سادگی به علاقه مندان آموزش دهد. همچنین یک مربی باید مدیریت زمان را به خوبی بلد باشد؛ در غیر این صورت پس از مدتی شاگرد ممکن است علاقه اش را به این رشته از دست بدهد.

 

چگونه از کد تخفیف آموزش شنا استفاده کرد؟

اصلی ترین مزیت این رشته ی ورزشی این است که از سنگینی انسان می‌کاهد. درون آب مفاصل دیگر تحت فشار نیستند و عضلات فقط در مقابل مقاومت آب کار می‌کنند. هم برای تفریح و هم برای مسابقه می‌توان شنا کرد، بنابراین ورزش شنا می تواند نیازهای مهم جسمی را برطرف سازد. همۀ افراد با هر سطح توانایی و با توجه به ظرفیت های خودشان می‌توانند شنا کنند. اگر قصد دارید شنا را تحت نظر یک مربی حرفه ای و متخصص و در یک باشگاه مطمئن آموزش ببینید می توانید از طریق وب سایت تخفیفان باشگاه مورد نیازتان را طبق خواسته هایتان انتخاب کنید. کد تخفیف تخفیفان را می توانید از وب سایت تخفیف هات به صور رایگان دریافت نمایید.

 

شنا


 

 

نظرات کاربران در مورد اموزش شنا:

نقاط قوت: بسیاری از کاربران از استخر های پیشنهاد شده در تخفیفان به جهت فضایی آرام، تمیز و دارا بودن رختکن های مرتب راضی بوده اند.

 

نقاط ضعف: هیچ نقطه ی ضعفی توسط کاربران برای مراکز تفریحی و ورزشی مانند استخر و شهربازی ثبت نشده است.

 

جمع بندی نظرات کاربران: در مجموع تعداد زیادی از کاربران از کیفیت خدمات ارائه شده و قیمت ارزان رضایت کافی داشته اند و استفاده از این کد تخفیف را به سایر کاربران و دوستان خود پیشنهاد داده اند.

 

ارسال نظرات