لوگو تخفیف هات

تخفیف تخفیفان تا 40% برای سرامیک خودرو

40% تخفیف
0
61
0
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف خدمت
راهکار اول: فعلا معتبر

شما از طریق سایت تخفیف هات میتوانید وارد سایت تخفیفان شده و از 40% تخفیف برای سرامیک خودرو بهره مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه
جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

سرامیک خودرو چیست؟!

خودروها در ابتدا دارای ظاهری زیبا و درخشان هستند اما پس از گذشت مدتی در اثر تابش های خورشید که شامل امواج فرابنفش هستند و یا حتی به دلیل افزایش آلایندگی هوا و یا به دلیل برخورد های سطحی با اجسام درخشندگی و شستشو و کارواش خود را از دست می‌دهند. مسلماً همه دوست دارند که خودرویشان مثل روز اول درخشان و دارای ظاهری زیبا باشد. رنگ درخشان ظاهر خاصی به خودرو می‌دهد و به نحوی باعث زیباتر شدن آن می‌شود. در گذشته برای برطرف کردن این ایراد از پولیش کردن استفاده می کردند. اما امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و تحقیقات دانشمندان از سرامیک خودرو در جهت رفع این ایراد استفاده می‌شود. سرامیک خودرو که امروزه به دلیل قابلیت های فراوان جانشین پولیش کردن شده است طرفداران زیادی دارد. قیمت سرامیک خودرو نسبت به پولیش مقداری گران تر می‌باشد.

 

خودرو


 

 

نانو سرامیک خودرو چیست؟!
 

 

این محصول در وقع یک فراورده شیمیایی و یک نوع مایع پلیمری می‌باشد که به صورت دستی بر روی هر قسمتی از بدنه ماشین کشیده می‌شود. این مایع پس از کشیده شدن بر روی بدنه ماشین به سرعت با رنگ روی ماشین پیوند برقرار می‌کند و باعث ایجاد یک لایه محافظ بین رنگ بدنه و محیط پیرامون می شود. این مایع از ذرات بسیار ریزی تشکیل شده است. به همین دلیل می‌تواند تمامی خش های روی سطح بدنه خودرو را از بین ببرد و سرامیک بدنه خودرو را ترمیم کند.

 

همچنین این مایع خاصیت آب گریزی برای سرامیک بدنه هم دارد و باعث میشود بدنه خودرو از تماس با گرد و غبار هم در امان باشد. استفاده از نانو سرامیک خودرو باعث می‌شود که بدنه خودرو همانند روز اول خود براق و شفاف بشود و باعث دوام بیشتر رنگ بدنه نیز خواهد شد. نانو سرامیک خودرو در مقایسه با پولیش عمر بیشتری دارد و استفاده از آن راحت‌تر است.

 

تمیزی بدنه خودرو با سرامیک ماشین:

 

این پوشش ها نسبت به رنگ اصلی بدنه دوام بیشتری دارند. در سرامیک ماشین از مواد نانو استفاده شده است و این موضوع باعث می‌شود که این لایه محافظ بسیار دقیق و مستحکم باشد. بسیاری از عوامل مانند تغییرات آب و هوایی، آلودگی های محیطی و ... در مدت زمان کوتاهی می‌تواند باعث کدر شدن سطح خودرو و ایجاد خش شود. اما در صورتیکه از مواد پلیمری مرغوب استفاده کنید و متخصصان با تجربه نسبت به این موضوع برای سرامیک ماشین شما اقدام کنند، براق بودن و شفافیت خودروی شما تا سالیان سال قابل تضمین خواهد بود. همچین وجود تکنولوژی نانو سبب میشود که با استفاده از ذرات بسیار ریز، سطح خودرو کاملا صیقلی شود. ذرات بسیار ریز و حشرات نیز نمیتوانند به سطح بدنه بچسبند و نهایتا از آن جدا می شوند و شما میتوانید با یک دستمال پارچه ای تمیز درخشندگی و شفافیت را به خودروی خود برگردانید.

 

سرامیک ماشین


 

 

نکات مهم در این زمینه:
 

 

قیمت سرامیک خودرو تقریباً زیاد می‌باشد و هزینه چندین میلیونی در بر دارد. بنابراین اگر به تازگی خودرو را خریداری کرده اید و قصد فروش آن را دارید، استفاده از سرامیک خودرو چندان مناسب نیست. چون باعث بالارفتن قیمت خودرو خواهد شد و ممکن است تاثیر منفی بر نظر خریداران داشته باشد.

 

تخفیف تخفیفان برای سرامیک خودرو:

 

وب سایت تخفیفان که یکی از معتبرترین سایت های تخفیف گروهی می‌باشد این کدتخفیف را برای شما در نظر گرفته است. شما می‌توانید با مراجعه به سایت تخفیف هات علاوه بر کد تخفیف تخفیفان به صد ها کدتحفیف دیگر به طور کاملاً رایگان دسترسی داشته باشد. کارشناسان وب سایت تخفیف هات پس از بررسی تمامی کد های تخفیف و اطمینان از فعال بودن آنها، این کد تخفیف را به شما هدیه می‌دهند. هدف نهایی وب سایت تخفیف هات ایجاد بستری مناسب برای خرید با قیمت ارزان تر و هزینه های کمتر برای شما می‌باشد.

 

ارسال نظرات