لوگو تخفیف هات

کالاهای تخفیف دار
تخفیف 0% خرید ساک نوزاد
این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
86
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
منقضی
فروشنده: دیجی کالا

با کلیک بر روی "خرید کنید" میتوانید از 0% تخفیف ویژه برای خرید انواع ساک نوزادی از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا بهره مند شوید.

خصوصیات ساک نوزاد:

 یکی از وسایل مورد نیاز نوزادان ساک تولد نوزاد است که معمولا مادران قبل از به دنیا آمدن کودک خود وسایل مورد نیاز کودک برای بیمارستان را درون کیف نوزاد قرار می دهند و برای به آغوش کشیدن کودک خود آماده می شوند. کیف نوزاد برندهای مختلف در رنگبندی متفاوت، مناسب برای دختران و پسران می باشد که در فروشگاه های اینترنتی موجود است. ابعاد این ساک تولد نوزاد متفاوت است. ساک نوزاد معمولا از جنس پلی استر است و به وسیله ی زیپ باز و بسته می شود. همچنین ساک نوزاد دارای تعدادی جیب برای قرار دادن انواع وسایل نوزاد مانند لباس نوزادی، شیشه  شیر و ... است.

ساک نوزادی
 خرید کیف نوزاد با کیفیت

معمولا کیف نوزاد دارای تعداد جیب های مختلفی می باشد و همچنین تعداد آن ها زیاد است. جیب های طرفین کیف بیشتر مناسب قرار دادن شیشه شیر کودک است. ساک نوزاد بند شانه نیز دارا است که حمل ساک را برای افراد راحت تر می کند. ساک تولد نوزاد قابلیت شستشو با ماشین لباسشویی را دارد. ساک های نوزاد به همراه خود معمولا یک تشک تعویض پوشک ست خود را دارا است. انواع ساک حمل نوزاد و وسایل سیسمونی نوزاد را می توانید از دیجی کالا با کد تخفیف ویژه تهیه کنید. جدید ترین لوازم نوزاد را با استفاده از کد تخفیف دیجی کالا می توانید خریداری کنید.
 

نظرات کاربران در مورد این محصول: 

نقاط قوت: خریداران کالا از شیک و جا دار بودن این کیف بسیار راضی بوده اند و اکثر آنها به کیفیت بالای کیف و قیمت مناسبش اشاره داشته اند.

نقاط ضعف: هیچ یک از کاربران به نقاط ضعف محصول اشاره نکرده اند.

جمع بندی نظرات کاربران: تقریبا همه ی خریداران ساک نوزاد از خرید خود راضی بوده و به فضای کافی برای وسایل نوزاد، کیفیت بالا و قیمت مناسب کالا اشاره داشته اند.

ارسال نظرات
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه