لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

کد تخفیف بیمه دات کام 120هزارتومانی ویژه اولین خرید بیمه موتور

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
214
5
اشتراک گذاری
کد تخفیف بیمه دات کام
راهکار اول: منقضی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 120هزارتومان تخفیف ویژه بیمه ثالث موتور برای اولین خرید از سایت بیمه دات کام بهره مند شوید. جهت استفاده از کد تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی گزینه "خرید بیمه" کلیک نمایید.

h-03tm120
خرید بیمه
جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

توضیحات وب سایت بیمه دات کام، سامانه استعلام، مقایسه و خرید آنلاین بیمه نامه:

وب سایت بیمه دات کام سامانه استعلام، مقایسه و خرید آنلاین بیمه نامه است و از طریق این سایت می توانید خرید بیمه موتور را با کوپن تخفیف بیمه دات کام و کد تخفیف بیمه دات کام با 20 هزار تومان کدتخفیف انجام دهید.

 

خصوصیات استعلام، مقایسه و خرید آنلاین بیمه نامه از وب سایت بیمه دات کام:

وب سایت بیمه دات کام یک وب سایت برای خرید و مقایسه آنلاین انواع بیمه ها شامل بیمه وسایل نقلیه، بیمه اشخاص، بیمه اموال و ... است. بیمه اموال شامل بیمه آتش سوزی، بیمه زلزله و بیمه تجهیزات الکترونیک است که راهنمای خرید هر کدام در وب سایت bimeh.com موجود است. بیمه اشخاص در این وب سایت شامل بیمه مسافرتی، بیمه مسافرتی ویژه و بیمه درمان تکمیلی می باشد. بیمه وسایل نقلیه شامل بیمه شخص ثالث سواری، شخص ثالث موتور سیکلت و بیمه بدنه است. بیمه موتور سیکلت در بیمه ثالث برای خطراتی مانند تصادف، تصادم، سقوط، واژگونی، آتش سوزی و یا انفجار وسایل نقلیه را پوشش می دهد. تمام بیمه ها را می توانید از وبسایت بیمه دات کام با کوپن تخفیف بیمه دات کام با قیمتی ارزان تر خریداری نمایید.

 

بیمه دات کام
 

 

 

همچنین بیمه موتور سیکلت خسارت هایی که از محمولات وسایل نقلیه به اشخاص ثالث وارد می شود و خسارت های مالی وارد به اشخاص ثالث را با کوپن تخفیف پرداخت می کند. پرداخت غرامت فوت و نقص عضو دائم و موقت اشخاص ثالث از دیگر ویژگی های بیمه موتور سیکلت است. بیمه موتور سیکلت جبران هزینه های درمانی ناشی از مصدومیت اشخاص ثالث در سوانح رانندگی در صورتی که مشمول قانون دیگری نباشد را شامل می شود. پس برای خرید بیمه ثالث، بیمه بدنه و انواع بیمه ها می توانید از وب سایت bimeh.com اقدام کنید و خرید بیمه را با کوپن تخفیف انجام دهید.

 

ارسال نظرات