کد تخفیف اقامت 24 - eghamat24 تا 30 هزار تومان

معتبر تا 2 روز بعد
کد تخفیف ویژه eghamat24
.


 • کد تخفیف اقامت 24 - eghamat24 تا 30 هزار تومان

  6%
  1711 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما می توانید با عضویت در خبرنامه اقامت 24 و وارد کردن نام، ایمیل و شماره همراه خود، کد تخفیف 30 هزار تومانی برای اولین رزرو دریافت نمایید. برای عضویت در خبرنامه اقامت 24 بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

  خرید کنید

  توضیحات سایت اینترنتی eghamat24 ، رزرو هتل آنلاین:

  با اقامت 24 به راحتی و با تخفیف 30 هزار تومان  با رزرو هتل مورد نظر خود به سفر بروید.

  خصوصیات eghamat24: 

  اینترنت به مرور زمان دنیای ما را زیر و رو میکند.ما گاهی اصلا از خانه هایمان بیرون هم نمی آییم هرچه می‌خواهیم همان جا در خانه مان فقط با وصل شدن به اینترنت حاضر و آماده است، کافی است یکی دو تا سایت معتبر را زیر و رو کنیم و بالاخر بعد از پیدا کردن چیزی که میخواهیم با آن رمز دوم دوست داشتنی که همه ی کارتهای اینرنتی را میسر کرد دست به خرید بزنیم. بدون اینکه حتی نیاز باشد پوستمان رنگ آفتاب را ببیند. اگر یادتان باشد رزرو کردن هتل در گذشته یکی از سخت ترین کارهای کل دنیا بود.
  شما بدون اینکه آن هتل را حتی یک بار از نزدیک دیده باشید یا هرچیزی راجع به آن بدانید مجبور بودید دست به رزروهتل بزنید. آن‌وقت کافی بود بلند شوید بروید مسافرت و وقتی به مقصد رسیدید و جلوی در هتل ایستادید با یک خرابه مواجه شوید که جلو جلو پولش را داده اید و دیگر هم نمی‌شود کاری کرد. رزرو هتل یکی از چیزهایی است که با وجود اینترنت به طور کلی متحول شده است. حالا فقط کافی است برای رزرو یک هتل که ۱۰۰۰ کیلومتر دورتر از شما در یک شهر کاملاً غریبه است از سایت eghamat24 استفاده کنید. سایت اقامت ۲۴ یکی از بهترین سایت‌های فعال در حوزه‌ی رزروهتل است. با مراجعه به eghamat24  می‌توانید به سادگی از میان تمامی هتل‌ها و مسافرخانه٬های موجود در یک شهر بهترین گزینه را انتخاب و رزرو کنید.امکانات مختلف هر هتل را با دیگری مقایسه کنید و امتیاز آن را نیز مدنظر قرار دهید.
  اقامت ۲۴ مشاور کاملاً همراه شما برای پیدا کردن بهترین هتل موجود در شهر است. اقامت24 به شما کمک می‌کند هتلی را انتخاب کنید که از طرحی داخلی اش، نوع غذاهایی که در رستورانش سرو می‌شود، منطقه‌اش در شهر و مجرب بودن پرسنلش مطمئن شوید. همه‌ی این ها در صورتی است که اقامت24 همه‌ی امکاناتش را برای شما با تخفیف هایی ویژه آماده کرده است و برای استفاده از اقامت24 می‌توانید از کد تخفیف اقامت 24 استفاده کنید و هتل مورد نظر خود را با استفاده ازکد تخفیف اقامت 24 و یک تخفیف درست و حسابی رزرو کنید.   می‌توانید به سادگی از میان تمامی هتل‌ها و مسافرخانه٬های موجود در یک شهر بهترین گزینه را انتخاب و رزرو کنید.امکانات مختلف هر هتل را با دیگری مقایسه کنید و امتیاز آن را نیز مدنظر قرار دهید.

  تخفیف هات
  درصد تخفیف10
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهاقامت24
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: %10