لوگو تخفیف هات

کد تخفیف اولین خرید اسنپ مارکت تهران و شهرستان ها

25,000 تومان
1
377
2.2
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف خدمت
راهکار اول: فعلا معتبر

عبارت "SMR" و یا "مارکت1" را به شماره 0920920 پیامک کنید تا کد تخفیف 25 هزارتومانی از فروشگاه اینترنتی اسنپ مارکت ویژه خرید اول برایتان ارسال شود. جهت استفاده از تخفیف میبایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

راهکار تخفیف خدمت
راهکار دوم: منقضی
ویژه سفارش اول

با استفاده از لینک اختصاصی تخفیف هات اولین خرید میتوانید از 25 هزارتومان تخفیف بهره مند شوید. برای دریافت کد معرف میباست شماره همراه خود را وارد کرده و با دریافت کد تخفیف آن را در اختیار دوستانتان قرار دهید تا دوستانتان در اولین خرید 25 هزارتومان و خودتان 15 هزارتومان تخفیف دریافت نمایید. برای دریافت کد معرف باید یکبار از اسنپ مارکت خرید کرده باشید. جهت استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه
جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

برای انواع خرید سوپرمارکتی می توانید از کد تخفیف اسنپ مارکت استفاده نموده و با استفاده از این کد تخفیف ها خرید خود با هزینه کمتری انجام دهید.
 

ارسال نظرات
لوگوی سفید تخفیفهات

چرا تخفیف هات ؟ علاوه بر مزایایی که در پایین به آن اشاره خواهیم کرد باید عنوان کنیم ما در تخفیف هات، تخفیف و کد تخفیف را به شما نمی فروشیم بلکه آن را به شما هدیه می دهیم و همین که شما از خدمات سایت تخفیف هات استفاده می کنید بزرگترین افتخار ما به شمار می رود. همه ی خدمات تخفیف هات رایگان است. با تخفیف هات همه چیز برای شما ارزونتره. در تخفیف هات صحت همه کد ها تست شده و همواره پاسخگوی شما هستیم. هدف ما در تخفیف هات جلب رضایت شما مشتریان عزیز و فراهم کردن یک بستر مناسب برای خرید اینترنتی ارزان و مقرون به صرفه می باشد. کارشناسان ما در هر ساعت شبانه روز شنوای نظرات و پیشنهادات سازنده شما می باشند.

خدمات مشتریان
تماس با ما
logo-samandehi
enamad
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به گروه تخفیف هات می باشد