لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

رزرو آنلاین هتل اقامت 160 هزارتومان

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
1
115
5
اشتراک گذاری
کد تخفیف اقامت24
راهکار اول: منقضی

ازطریق سایت تخفیف هات با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 160هزارتومان تخفیف اولین رزرو اقامت 24 برای رزرو هتل، اقامتگاه بالای دو شب را بهره‌مند شوید. برای استفاده از تخفیف کد را کپی کرده و بر روی "رزرو" کلیک نمایید.

tkh160
رزرو
جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

توضیحات سایت اینترنتی اقامت 24، ارائه دهنده خدمات رزرو آنلاین هتل :

در سایت اقامت 24 برای شما امکان رزرو هتل به صورت آنلاین در ١٧٠شهر ایران فراهم شده است. شما میتوانید با سایت تخفیف هات به صورت تخفیف دار و استفاده از کد تخفیف اقامت 24 از امکانات سایت اقامت 24 برخوردار شوید.

 

خصوصیات سایت اقامت 24:

اقامت 24 با اعتماد زیاد مشتریان و افراد علاقه مند به بوم گردی و اعتبار فراوان در میان هتل داران یکی از بزرگ ترین سایت های ارائه‌ دهنده خدمات رزرو آنلاین هتل است. اقامت 24 کیش و مشهد جزو پرطرفدارترین بخش های این مجموعه هستند و این سایت تمامی هتل های این دو منطقه و ١٧٠ شهر ایران را پوشش میدهد. اقامت 24 کیش و دیگر جزایر زیبای ایران امکان تجربه ی اقامت و بوم گردی در میان آب های نیلگون خلیج فارس را با قیمتی ارزان و امکان انتخاب از میان بسیاری از هتل ها و رزرو هتل مورد نظر فراهم کرده اند.

 

اقامت 24
 

 

علاوه بر اقامت 24 کیش و مشهد و شهرهای شمالی بخش های دیگر این مجموعه حتی شهرهایی که مقصد محبوبی برای بوم گردی نیست را نیز پوشش می‌دهند و میتوانید در اقامت 24 رزرو آنلاین هتل مورد نظر خودرا در آن شهرها انجام دهید. اقامت 24 تخفیف های زیاد و قیمت های بسیار مناسبی برای رزرو آنلاین هتل به علاقه‌مندان به سفر پیشنهاد میکند و درباره ی همه ی هتل های ایران اطلاعات جامعی را به همراه عکس و نظرات کاربران ارائه می دهد.

 

جشنواره های متعددی در این سایت برای باشگاه مشتریان برگزار میشود و قیمت های باورنکردنی برای رزرو هتل پیشنهاد می‌دهد. پشتیبانی 24 ساعته اقامت 24 رزرو آنلاین هتل را برای هرکسی آسان میکند و کاربران میتوانند در هر مرحله از خرید اگر به ابهام و مشکلی برخوردند آن را با کارشناسان در میان بگذارند.همچنین درهرمرحله از رزرو آنلاین هتل کاربران بدون کارمزد سفارش و رزرو خود را کنسل کنند و هزینه را پس بگیرند.

 

ارسال نظرات