لوگو تخفیف هات

تخفیف 42% خرید لوازم و عینک شنا

42 درصد
0
156
2.9
اشتراک گذاری
تخفیف 42% خرید لوازم و عینک شنا
42%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: اسپیدو

شما از طریق سایت تخفیف هات صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید عینک و لوازم شنا را از سایت دیجی کالا با 42% تخفیف انجام دهید.

قیمت قدیم
640,000
سود شما
268,800
قیمت جدید
371,200

 

ورزش شنا یکی از ورزش های آبی است که به شما کمک می کند تا به خوبی به بدنتان شکل دهید. شنا از نظر آسیب پذیری یکی از کم خطر ترین ورزش هاست و نسبت به بدن سازی یا ورزش های قدرتی خیلی امن تر است و فشار را از ستون فقرات بر می دارد. اگر شما فرد استرسی هستید آموزش شنا انرژی مثبت شما را افزایش می دهد و استرس را از شما دور می کند. اکثر عضلات بدن را به حرکت می اندازد و نتایج سلامتی بسیار خوبی برایتان دارد. از انواع مدل شنا می توان شنا قورباغه، پروانه، کرال پشت و کرال سینه و شنا سوئدی را نام برد. یکی از وسایل مورد نیاز برای شنا سوئدی کردن ، یادگیری و آموزش شنا عینک شنا می باشد. برای خرید عینک و لوازم شنا و لباس ورزشی دخترانه و پسرانه می توانید با استفاده از کد تخفیف با سلام و ایسام از سایت های باسلام و ایسام خریداری نمایید.

 


 

 

 

عینک شنا غواصی:

عینک شنا بیشتر برای دیدن دیوار استخر و انجام برگشت سالتو مورد استفاده است. در ضمن به دلیل وجود کلر در آب و آسیب ندیدن چشم استفاده از عینک مفید است. عینک شنا برندهای مختلف دارای رنگبندی آبی،مشکی و ... موجود است که برای آموزش شنا و همچنین شنای حرفه ای مناسب است. این عینک ها معمولا ضد مه است و فیلتر UV دارد و جنس لنز آن از پلاستیک است. همچنین این عینک ها دارای پل عینک منعطف می باشند. این عینک ها برای افراد مبتدی که به تازگی آموزش شنا سوئدی  می بینند و همه ی افرادی که به شنا علاقه مند هستند مناسب می باشد. همچنین برخی عینک شنا به همراه خود قاب و یک جفت گوشگیر دارند. بند عینک های شنا قابل تنظیم شدن است و جنس بند معمولا از سیلیکون است. این عینک ها برای شنا سوئدی و ورزش هایی که در خارج از آب انجام می شود کارایی ندارد. 

 

نظرات کاربران در مورد این محصول:

 

نقاط قوت: خریداران این محصول اشاره کرده اند که این عینک بخار نمیگیرد و در برابر نفوذ آب مقاوت خوبی دارد و در کل ارزش خرید دارد.

 

نقاط ضعف: بعضی از خریدارن محصول اشاره داشته اند که به حلقه دور چشم فشار می آورد.

 

جمع بندی نظرات کاربران: 42% خریداران این کالا ازخرید خود راضی بوده اند و کد تخفیف کالا را به دیگران پیشنهاد داده اند.

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه