لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

8000 تومان کوپن تخفیف برای اولین سفارش غذا شبانه اسنپ فود از رستوران های تهران و ...

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
179
2.5
اشتراک گذاری
کد تخفیف اسنپ فود
راهکار اول: منقضی

از ساعت 12 شب تا 2 بامداد می توانید از 8000تومان تخفیف اولین سفارش غذا شبانه اسنپ فود بهره مند شوید. لازم به ذکر است این پیشنهاد تخفیف دار مخصوص سفارش های بالای 10 هزار تومان می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این تخفیف و تخفیف های بیشتر اسنپ فود روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

سفارش غذا بهترین رستوران های تهران از اسنپ فود:
 

اسنپ ‌فود، فرهنگ جدید سفارش غذا است که برای اولین بار در ایران معرفی و اجرا شده است. سفارش آنلاین غذا در ايران تا قبل از راه ‌اندازی اسنپ ‌فود تنها یک رویا بود و کمتر کسی از مزایای آن خبر داشت. این رويا در سال ۱۳۸۸ به واقعيت تبديل شد و در این مدت طرفداران زیادی نيز بین مردم ایران پيدا كرده است. اسنپ ‌فود اولین وب‌ سایت ایرانی و متعلق به شرکت آوا نگار اطلس تجارت است که سفارش اینترنتی غذا را از بهترین رستوران های تهران برای مردم ایران به همراه کوپن تخفیف و کد تخفیف اسنپ فود به ارمغان آورده است و امکانات متعددی به منظور راحتی هر چه بيشتر مردم و رستوران‌ ها تدارک دیده و روز به روز بر اين امكانات خواهد افزود. تنوع غذاها در اسنپ فود شامل غذا های ایرانی، سنتی، فرنگی، چینی، دریایی، ایتالیایی، مغولی، فست فود، گیاهی، رژیمی و ... است. روش های پرداخت به صورت پرداخت حضوری، پرداخت آنلاین و پرداخت اعتباری است. قیمت غذا ها در سایت اسنپ فود با قیمت غذا ها در بهترین رستوران های تهران یکی می باشد.

 

در اسنپ فود منوی به روز بهترین رستوران های تهران و عکس غذا ها را می توانید مشاهده کنید. کدتخفیف اسنپ فود و کوپن تخفیف اسنپ فود بر روی غذا های رستوران های مختلف وجود دارد. طرح همکاران اسنپ فود نیز تا پاییز ادامه دارد که می توانید از محل کار خود از بهترین رستوران های تهران سفارش غذا را انجام دهید و تحویل بگیرید و از 30% تخفیف اسنپ فود برخوردار شوید. برای سفارش غذا از رستوران های خوب تهران کافی است که به سایت اسنپ فود سر بزنید و از رستوران های دلخواه خود غذای دلخواهتان را سفارش دهید و در محل کار یا درب منزل یا محل انتخابی خود سفارش را تحویل بگیرید و از كد تخفيف اسنپ فود استفاده نمایید.

 

کد تخفیف سوپرمارکت های اسنپ فود:

اسنپ فود گاها کوپن تخفیف و کدهای تخفیفی که ارائه می دهد مختص به محصولات خاصی است مثلا کوپن تخفیف اسنپ فود و کد تخفیف سوپرمارکت اسنپ فود فقط برای خرید از سوپرمارکت های اسنپ فود است. کوپن تخفیف و کد تخفیف اولین سفارش اسنپ فود برای اولین خریدی است که یک فرد می تواند فقط برای یکبار می تواند انجام دهد که غالبا دارای تخفیف های خوبی هم هست. تخفيف اسنپ فود علاوه بر کد تخفیف شامل حال محصولات و منو های غذایی می شود. کد تخفیف اسنپ فود اصفهان فقط برای استفاده از رستوران های اصفهان است و کد تخفیف اسنپ فود امروز فقط برای همان روزی است که این کد برای شما پیامک می شود.

 

ارسال نظرات