لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

کد تخفیف شیرینی اسنپ فود تا 10 هزارتومان ویژه اولین سفارش

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
1670
5
اشتراک گذاری
کد تخفیف اسنپ فود
راهکار اول: منقضی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 10 هزارتومان خرید نان از اسنپ فود بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

sweet
خرید کنید
راهکار تخفیف خدمت
راهکار دوم: منقضی
سفارش اول
10 هزارتومان حداقل تخفیف

کاربران تخفیف هات میتوانند تا 50% تخفیف اولین سفارش ویژه شیرینی تا سقف 10 هزارتومان بهره‌مند شوید. جهت استفاده از کد تخفیف میبایست کد را کپی کرده سپس بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت و یا اپلیکیشن اسنپ فود برای شما منظور گردد.

sweet
خرید کنید
جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

توضیحات اپلیکیشن زود فود(zoodfood):

شرکت اسنپ فود و شرکت زود فود(zoodfood) از سال 1396 با یکدیگر همکاری خود را برای سفارش آنلاین غذا آغاز کردند و سایت یا اپلیکیشن زود فود (zoodfood) را به وجود آوردند. این دو شرکت تمام تلاششان در جهت پیشرفت سفارش آنلاین غذا و... به صورت اینترنتی بود. شما در هر شهر یا استانی که هستید میتوانید در منزل یا محل کار خود یا در هر جایی به راحتی غذا، خوراکی یا حتی نوشیدنی که نیاز دارید را از طریق زود فود(zoodfood) سفارش بدهید. در کوتاه ترین زمان زود فود (zoodfood)سفارش شما را به شما تحویل میدهد. سایت زود فود گزینه های عالی فوق العاده ای دارد. شما میتوانید در ماه رمضان هم هر غذا و خوراکی را که نیاز دارید با کوپن تخفیف و کد تخفیف اسنپ فود سفارش بدهید. با داشتن کوپن تخفیف و کدتخفیف اسنپ فود ارزان تر خرید کنید. زودفود برای راحت تر شدن سفارش مشتریان چند بخش مختلف را به وجود آورده است. بخش رستوران زودفود که دارای هر نوع غذایی که بخواهید میباشد.

کد تخفیف اسنپ فود اصفهان:

همراه قرارداد با بهترین رستوران های سنتی و مدرن که دارای کیفیت عالی و پرسنل فوق العاده و سر آشپز هایی ماهر میباشند که شما با سفارش آنلاین غذای خود با کوپن تخفیف اسنپ فود و كد تخفيف اسنپ فود مشتری دائم زودفود میشوید. با داشتن کوپن تخفیف و کد تخفیف شیرینی اسنپ فود اصفهان از تخفیفی ویژه در بخش غذا در شهر اصفهان برخوردار شوید. بخش کافی شاپ زود فود(zoodfood) دارای منویی کامل میباشد. شما با مشاهده این منو به گستردگی این بخش پی میبرید. تصویر هر محصول، قیمت و کد تخفیف اسنپ فود آن در سایت موجود میباشد. تعداد کافی شاپ های موجود در این بخش بسیار زیاد و متنوع است. همچنین باز با داشتن کد تخفیف اسنپ فود برای سفارش در بخش کافی شاپ زودفود از تخفیفی عالی برخوردار شوید. بخش شیرینی زود فود(zoodfood) بخش بسیار پر طرفدار این مجموعه میباشد. شیرینی های موجود در این بخش بسیار تازه میباشند.

شیرینی های بخش زودفود (zoodfood)با مواد اولیه ی بسیار تازه و عالی درست میشوند. تمامی شیرینی های خوشمزه و خوردنی محبوب خود را میتوانید از این بخش پیدا کنید. شما در این بخش هم با داشتن کد تخفیف اسنپ فود و کوپن تخفیف اسنپ فود امروز میتوانید به قیمتی رویایی در زودفود خرید کنید. و در آخر بخش سوپر مارکت این مجموعه که میتوانید سوپر مارکت نزدیک خود را انتخاب بکنید و سفارش خود را ثبت بکنید. در کمترین زمان سفارش خود را درب منزل خود تحویل بگیرید. مجموعه زودفود مجموعه ای است برای صرفه جویی در وقت شما مشتری عزیز با بهترین خدمات رسانی و کوپن تخفیف اسنپ فود و قیمت هایی ارزان و ویژه که در هر ساعتی از شبانه روز در خدمت شما هموطن عزیز می باشد. پس از دریافت سفارش خود میتوانید به آن محصول امتیاز دهید و نظر خود را ثبت کنید تا بقیه ی مشتریان نیز از نظر شما استفاده کنند.

کد تخفیف سوپرمارکت اسنپ فود:

برای خرید از سوپرمارکت اسنپ فود میتوانید از کد تخفیف سوپرمارکت اسنپ فود استفاده نمایید. کد تخفیف اولین سفارش اسنپ فود میتواند سفارش غذا ایرانی، فست فود، شیرینی، آبمیوه و تمامی خدمات اسنپ فود استفاده نمایید. تخفیف اولین سفارش اسنپ فود برای افرادی است که تا به حال هیچ خریدی از اسنپ فود نداشته اند، به همین دلیل می توانند از تخفيف اسنپ فود برای سفارش اول بهره مند شوند. کاربران سفارشات را در کوتاه ترین زمان دریافت می کنند. به دلیل خرید به صرفه و تحویل سفارشات درب منزل، اسپ فود جایگاه ویژه ای در بین مردم پیدا کرده است.

 

ارسال نظرات