لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

کد تخفیف هاسپیتل (اسنپ دکتر) تا 15 هزار تومان ویژه خرید دارو

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
169
0
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف خدمت
راهکار اول: منقضی

با وارد کردن کد تخفیف از 15 هزارتومان تخفیف خرید دارو بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت اسنپ دکتر بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

Darou15
خرید کنید
جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

مشاوره روانشناسی آنلاین، مشاوره پزشکی و ... با هاسپیتل:

امروزه شناختن یک پزشک متعمد که بتواند تمام تجربیات خودش را برای مداوای بیماری ما به کار ببندد، بسیار کار سختی می‌باشد. بسیاری از پزشکان در سطح کشور فقط در مناطق پیشرفته نظیر پایتخت و ... مشغول به کار هستند و این کار را برای افرادی که در شهرستان ها و یا مناطق دور افتاده ساکن هستند، بسیار سخت کرده است. این افراد مجبورند که برای بهره مند شدن از تجربیات این پزشک ها سختی راه را به جان بخرند تا بتوانند نهایتاً نیم ساعت در مطب پزشکان حضور داشته باشند و بتوانند بیماری خود را درمان کنند. امروزه با گسترش تکنولوژی و توسعه اینترنت دیگر نگرانی برای حل این مشکل وجود ندارد. وب سایت هاسپیتل با بهره گیری از بهترین متخصصان و پزشکان در حال ارائه خدماتی متنوع مانند پزشک آنلاین، مشاوره پزشکی آنلاین و مشاوره روانشناسی آنلاین می‌باشد. در ادامه در خصوص مزایای این وب سایت توضیح خواهیم داد.

 

هاسپیتل


 

 

وب سایت هاسپیتل چگونه تاسیس شد؟

در مهرماه سال 1396 این وب سایت با اهدافی پسندیده هم‌چون ارتقای سلامتی جامعه، دسترسی همه مردم جامعه به دکتر آنلاین، ایجاد عدالت و برابری در درمان و ... ایجاد شد. این وب سایت که هم‌اکنون بسیار مورد توجه مخاطبان خود در سراسر کشور قرار گرفته است با دسترس قرار دادن مشاوره پزشکی آسان و ارزان برای همه افراد هم‌اکنون در حال خدمت رسانی به مردم می‌باشد. این وب سایت تا به امروز تجربه بیش از 35000 مشاوره پزشکی در حوزه های مختلفی هم‌چون مشاوره پزشکی آنلاین، مشاوره روانشناسی آنلاین و ... را دارا می‌باشد. این حجم از تماس برای بهره مند شدن از دکتر آنلاین نشان از عالی بودن خدمات این وب سایت می‌باشد. در صورتی که شما به خدمات پزشک آنلاین نیاز داشته باشید، وب سایت هاسپیتل در هر ساعت از شبانه روز، از هر کجای ایران، شما را به بیش از ۳۰۰ پزشک متخصص وصل می کند.

 

اپلیکیشن هاسپیتل چیست؟

شما با مراجعه به این وب سایت، می‌توانید اپلیکیشن مربوط به این وب سایت را دانلود کنید. نصب و به روز رسانی اپلیکیشن هاسپیتل رایگان است ولی برای مشاوره‌ی پزشکی و پرسش از پزشک باید هزینه های مربوط به آن را پرداخت کنید. این هزینه های دریافتی برای بهتر شدن سطح کیفی خدمات و پرداخت حق پزشکان می‌باشد. در حال حاضر اپلیکیشن هاسپیتل بر روی گوشی‌های هوشمند اندرویدی با ورژن ۴ به بالا قابل نصب می‌باشد. حتی با توجه به این‌که تحریم هایی علیه برنامه های فارسی بر روی تلفن های همراه تحت سیستم عامل آیفون وجود دارد، این اپلیکیشن برای این دستگاه های موبایل نیز در دسترس می‌باشد. اگر شما به تلفن همراه هوشمند دسترسی ندارید، جای نگرانی نیست. شما می‌توانید از نسخه تحت وب این وب سایت برای بهره مند شدن از خدمات دکتر آنلاین استفاده کنید.

 

پزشک آنلاین

 

مهم ترین ویژگی هاسپیتل کدام است؟

شاید بتوان مهم ترین ویژگی این وب سایت را رایگان بودن هزینه های مربوط به تماس تلفنی برای مشاوره در نظر گرفت. در سایر وب سایت ها وقتی شما با آنها تماس می‌گیرید باید هزینه های مربوط به تماس تلفنی را پرداخت کنید ولی برای این وب سایت قضیه کاملاً متفاوت می‌باشد. در حال حاضر اگر از راه اپلیکیشن و یا وب وب سایت، تقاضای تماس با مشاور را داشته باشید، کارشناسان این وب سایت بلافاصله با تلفن همراه شما تماس می‌گیرند و شما را به مشاور مورد نظر متصل می‌کنند. بنابراین هیچ هزینه ای در قبض تلفن شما و مشاوران منظور نمی‌شود.

 

کد تخفیف هاسپیتل ویژه مشاوره پزشکی آنلاین در تخفیف هات:

اگر شما هم قصد استفاده از این سامانه را دارید، همین حالا به وب سایت تخفیف هات مراجعه کنید. شما می‌توانید با مراجعه به وب سایت تخفیف هات علاوه بر کد تخفیف هاسپیتل به صد ها کدتخفیف دیگر به طور کاملاً رایگان دسترسی داشته باشید. تمامی این خدمات برای شما عزیزان رایگان بوده و شما برای استفاده از آنها نیاز به پرداخت هیچگونه هزینه‌ای ندارید. اگر شما هم از خریدی ارزان و مقرون به صرفه استقبال می‌کنید، همین حالا به وب سایت تخفیف هات مراجعه کنید. کد تخفیف اسنپ دکتر را نیز می توانید از تخفیف هات دریافت نمایید.

 

ارسال نظرات