لوگو تخفیف هات

فروش لباس نوزادی پسرانه تا 19% تخفیف

19 درصد
0
103
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
19%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: ارکسترا

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک برروی دکمه "خرید کنید"میتوانید انواع لباس های نوزادی پسرانه برند ارکسترا را تا 19% تخفیف از سایت دیجی کالا سفارش دهید.

قیمت قدیم
450,000
سود شما
85,000
قیمت جدید
365,000

 

توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا، فروشنده لباس نوزادی پسرانه:

انواع لباس و قنداق نوزادی پسرانه تا 19% تخفیف در جشنواره دیجی کالا به فروش میرسد. 

خصوصیات لباس نوزادی پسرانه: 

لباس نوزاد پسرانه با 19% تخفیف در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا با داشتن کیفیتی عالی و بالا و قیمتی مناسب و ارزان به فروش میرسد.  جنس لباس نوزاد پسر نخی است و باعث حساسیت پوستی برای نوزاد پسر شما نمیشود. به راحتی با رفتن در سایت دیجی کالا میتوانید سایز لباس نوزادی پسرانه را برای فرزند خود انتخاب کنید. اگر از کیفیت لباس پسرانه راضی نبودید میتوانید لباس نوزادی پسرانه را تا هفت روز بازگردانید. پارچه این لباس نوزاد پسر طرح دار و بسیار زیبا است و برخی دیگر از لباس های نوزاد دارای پارچه ساده هستند. اگر یقه لباس گرد باشد باعث میشود گردن نوزاد شما اذیت نشود. این محصولات دارای ضمانت اصل کالا است تا شما والدین گرامی از اصل بودن این محصولات اطمینان حاصل فرمایید. شما میتوانید هزینه لباس نوزادی پسر را که به صورت آنلاین خرید کرده اید درب منزل پرداخت کنید.

 


 

 

لباس ارزان پسرانه از برندهای مختلف میباشد که از برند های بسیار خوب بازار محسوب میشوند و تا وقتی که سایز این لباس به نوزاد شما بخورد این لباس ها کارایی دارد. رنگ لباس پسرانه در سایت دیجی کالا بسیار متنوع است. با خرید از سایت دیجی کالا هم وقت خود را خریده اید و هم نیاز خود را با هزینه ای بسیار مناسب تر و تخفیف عالی بر آورده میکنید. کلیه ی لباس و قنداق نوزادی پسرانه و دخترانه تا تخفیف 19% در سایت دیجی کالا موجود میباشند. برای انتخاب بهترین لباس نوزاد پسرانه و لباس نوزادی دخترانه از معتبرترین برندها و ارزانترین قیمت نیاز به بازارگردی و صرف هزینه و وقت زیاد نمی باشد شما میتوانید خرید خود را با اطمینان خاطر از جنس کالا از دیجی کالا تهیه نمایید. برای مشاهده پیشنهادها روی دکمه "خرید کنید" کلیک نمایید.
 

نظرات کاربران در مورد لباس نوزادی پسرانه:

نقاط قوت: قیمت لباس ارزان، پارچه ی ضد حساسیت لباس نوزاد، مدل های متنوع.

نقاط ضعف: جنس نامرغوب برخی از لباس های نوزادی.

جمع بندی نظرات کاربران: اکثر کاربران از خرید این اجناس از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا رضایت داشته اند.

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه