لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

کد تخفیف تا 50% پیشنهادات روزانه ابزار وردپرس

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
227
0
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف خدمت
راهکار اول: منقضی

شما از طریق سایت تخفیف هات می توانید تا 50% تخفیف پیشنهادات روزانه سامانه ابزار وردپرس بهره مند شوید. برای ورود به وبسایت ابزار وردپرس کافی است بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

D50
خرید کنید
جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

شناخت ابزار وردپرس:

شما می‌توانید انتخاب کنید که محتواهای موجود در سایت به چه ترتیب و با چه شکل ظاهری به نمایش در بیایند. اگر شما از ابزار وردپرس استفاده کنید، می‌توانید وظیفه جمع آوری محتوا ها و داده های ذخیره شده در مرورگر کاربران خود را به این ابزار واگذار کنید. ابزار وردپرس از جمله امکاناتی است که شما پس از خرید یک قالب وردپرس می‌توانید از آن برای بهبود وضعیت ظاهری وب سایت خود استفاده کنید. ابزار وردپرس امکانات شگفت‌انگیزی را در اختیار شما قرار می‌دهند. برخی از این امکانات به شرح زیر می‌باشند:

 

• شما با استفاده از ابزار وردپرس می توانید طراحی سایت خود را مطابق با سلیقه خود تغییر بدهید.

 

• در صورتی که شما قصد داشته باشید از ابزار وردپرس استفاده کنید باید بدانید که صد ها قالب وردپرس فارسی به طور ساده در دسترس شما می‌باشد.

 

وردپرس


 

 

افزونه وردپرس چیست؟

در سال 2003، وردپرس کار خود را آغاز کرد. در ابتدا وردپرس ماموریت داشت که به عنوان ابزاری ساده جهت کمک به امر وبلاگ نویسی فعالیت کند. در طول سالهای گذشته، وردپرس با استفاده از افزونه ها و پلاگین های مختلف به سیستمی قدرتمند جهت مدیریت محتوا تبدیل شده است. دقیقاً مشابه برنامه‌هایی که در تلفن‌های هوشمند خود استفاده می‌کنید، افزونه‌های وردپرس نیز برنامه‌هایی هستند که به شما این امکان را می‌دهند که بتوانید ویژگی‌ها و کارکردهای جدیدی را برای وب‌سایت خود استفاده کنید. تمامی این برنامه ها در صورتی برای شما فعال خواهد بود که از ابزار و قالب های وردپرس استفاده کنید. درحال حاضر بیش از 48000 افزونه‌ی رایگان وجود دارد. علاوه بر این، هزاران افزونه‌ی دیگر نیز وجود دارند که توسط تولیدکنندگان و یا شرکت های خصوصی ارائه می‌شوند. شما برای استفاده از برخی افزونه های وردپرس باید آنها را خریداری کنید.

 

افزونه وردپرس چگونه عمل می‌کند؟

وردپرس به گونه‌ای ساخته شده است که تولیدکنندگان دیگر نیز بتوانند افزونه های خود را به آن اضافه کنند. افزونه ها می‌توانند از ویژگی دسته‌بندی محتویات، طبقه‌بندی‌ها و فیلدهای سفارشی استفاده نمایند. بنابراین افزونه ها باعث می‌شوند د تا علاوه بر پست‌ها و صفحات، شما بتوانید محتویات متنوعی را ذخیره کنید. هر افزونه وردپرس که در سایت شما نصب شده باشد، در دیتابیس وردپرس شما نیز ثبت می‌شود و شما می‌توانید در زمان های دلخواه خود و با توجه به نیازی که دارید، آن‌ها را فعال یا غیرفعال کنید. جالب است که بدانید استفاده از چندین افزونه به طور همزمان هیچگاه باعث کند شدن سیستم شما نمی‌شوند. البته دسته‌ای خاص از پلاگین ها و افزونه های وردپرس که بد کد نویسی شده باشند، ممکن است به سیستم شما آسیب برسانند و باعث کند شدن سرعت آن بشوند.

 

ابزاروردپرس


 

 

آموزش وردپرس چه فوایدی دارد؟

از جمله مهم‌ترین وظایف یک قالب و ابزار ورد پرس می‌توان به کنترل و مدیریت کردن نمایش محتواها در یک وب سایت مخصوص اشاره کرد. این کار با منتقل کردن امکانات ضروری به پلاگین ها، امکان‌پذیر می‌شود. شما در صورتی که از پلاگین های مختلف وردپرس فارسی استفاده کنید، می‌توانید در هر زمان که اراده کنید، ظاهر سایت خود را تغییر دهید. البته جای نگرانی نیست. تغییر ظاهر وب سایت شما بدون اینکه اطلاعات سایت شما از دست برود اتفاق می‌افتد. با توجه به تمام این تفاسیر آموزش وردپرس بسیار ضرروی می‌باشد. در صورتی که شما وردپرس را به طور کامل یاد بگیرید می‌توانید از ابزارها و پلاگین های آن به طور کاملاً مفید و موثر استفاده کنید و تعیین کنید که محتواهای موجود در سایت به چه شکلی به نمایش در بیایند.

 

کد تخفیف 15 درصد خرید ابزار وردپرس در تخفیف هات:

شما می‌توانید کد تخفیف ابزار وردپرس و هم‌چنین صدها کدتخفیف دیگر را به طور کاملاً رایگان در وب‌سایت تخفیف هات مشاهده کنید. شما برای استفاده از این کدهای تخفیف نیاز به پرداخت هیچ هزینه‌ای نخواهید داشت و این کدهای تخفیف به طور کاملاً رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرند. اگر شما هم تمایل دارید که یک خرید ارزان و مقرون به صرفه را تجربه کنید، همین حالا به وب سایت تخفیف هات مراجعه کنید و از تخفیف های این وب سایت بهره مند شوید.

 

ارسال نظرات