تخفیف 42% خرید کالسکه بچه

42%تخفیف 42% خرید کالسکه بچه

*توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا، فروشنده کالسکه بچه:

خرید انواع کالسکه بچه تا42% تخفیف از دیجی کالا امکان پذیر است.

*خصوصیات کالسکه بچه:

یکی از وسایل مورد نیاز کودکان و نوزادان کالسکه بچه است. کالسکه بچه هنگامی که با کودک به پیاده روی یا خرید می روید بسیار کارایی دارد و لازم نیست که در این مواقع به مدت طولانی کودک را در بغل خود نگه دارید. همچنین زمانی که کودک شما بزرگ شود نسبت به زمان نوزادی وزن بیشتری دارد و برای راحتی شما لازم است که از کالسکه استفاده کنید.

کالسکه بچه با رنگبندی متفاوت در دیجی کالا موجود است. کالسکه موجود در دیجی کالا یک تکه است و وزن 6.8 کیلوگرم دارد. ابعاد این کالسکه 51*80*103 سانتی متر است. این کالسکه قابلیت تحمل وزن تا 45 کیلوگرم را دارد و از بدو تولد تا چهار سالگی کارایی دارد و قابل استفاده است. جنس بدنه کالسکه نوزاد فلزی است و پارچه استفاده شده در تولید این مدل کالسکه ضد حساسیت است.
این کالسکه قابلیت تغییر سیت به سمت مادر را دارد. تعداد چرخ این کالسکه 6 عدد است. این کالسکه دارای کمربند ایمنی، ترمز، سبد و سایبان است. سایبان کالسکه سه حالته است. تشک دوبل دارد که یک طرف از جنس مخمل و یک طرف دیگر از جنس پارچه است. کمربند ایمنی کالسکه از نوع شانه ای است. قیمت کالسکه نسبت به نمونه های خارجی و با توجه به کیفیت خوب آن بسیار مناسب است که برای سفارش این محصول کافی است بر روی دکمه خرید کنید کلیک نمایید.


نظرات کاربران در مورد این محصول:
نقاط قوت: برخی از خریداران کالسکه نوزاد به چرخ های روان، پارچه خوب، قیمت مناسب و کیفیت خوب آن اشاره داشته اند و از خرید خود راضی بوده اند. 
نقاط ضعف: برخی از کاربران به سایز بزرگ کالسکه اشاره کرده اند که در صندوق ماشین هایی مانند پژو 206 جا نمی گیرد.
جمع بندی نظرات کاربران: 71% خریداران کالسکه از خرید خود رضایت داشته اند.


تخفیف هات
درصد تخفیف50
نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
کشور تولید کنندهایران

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

معتبر تا 1 ماه بعد

کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار

نحوه استفاده : شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید کالسکه بچه را از سایت دیجی کالا با 42% تخفیف انجام دهید.

از این تخفیف 981 بار استفاده شده

  • 5,199,000 تومان
  • 2,999,000 تومان
42% تخفیف( سود شما در این خرید : 2,200,000 تومان )

خرید کنید

برچسب ها: مادر و نوزاد, لوازم سفر نوزاد, کریر و کالسکه, دیجی کالا, 50%