تخفیف 30% خرید کالسکه بچه

معتبر تا 1 هفته بعد
30%تخفیف 30% خرید کالسکه بچه
.

 • دیگر تخفیف های :

 • توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا، فروشنده کالسکه بچه:

  خرید انواع کریر و کالسکه  بچه 30% تخفیف از دیجی کالا امکان پذیر است.

  خصوصیات کالسکه بچه:

  یکی از وسایل اصلی سیسمونی نوزادان کالسکه بچه است. کالسکه بچه هنگامی که با کودک به پیاده روی یا خرید می روید بسیار کارایی دارد و لازم نیست که در این مواقع به مدت طولانی کودک را در بغل خود نگه دارید. همچنین زمانی که کودک شما بزرگ شود نسبت به زمان نوزادی وزن بیشتری دارد و برای راحتی شما لازم است که از کالسکه استفاده کنید.

  کالسکه بچه با رنگبندی متفاوت در دیجی کالا موجود است. کالسکه موجود در دیجی کالا یک تکه است و وزن 6.8 کیلوگرم دارد. ابعاد این کالسکه 51*80*103 سانتی متر است. این کالسکه قابلیت تحمل وزن تا 45 کیلوگرم را دارد و از بدو تولد تا چهار سالگی کارایی دارد و قابل استفاده است. جنس بدنه کالسکه نوزاد فلزی است و پارچه استفاده شده در تولید این مدل کالسکه ضد حساسیت است.
  این کالسکه قابلیت تغییر سیت به سمت مادر را دارد. تعداد چرخ این کالسکه 6 عدد است. این کالسکه دارای کمربند ایمنی، ترمز، سبد و سایبان است. سایبان کالسکه سه حالته است. تشک دوبل دارد که یک طرف از جنس مخمل و یک طرف دیگر از جنس پارچه است. کمربند ایمنی کالسکه از نوع شانه ای است. قیمت کالسکه نسبت به نمونه های خارجی و با توجه به کیفیت خوب آن بسیار مناسب است که برای سفارش این محصول کافی است بر روی دکمه خرید کنید کلیک نمایید.


  نظرات کاربران در مورد این محصول:
  نقاط قوت: برخی از خریداران کالسکه نوزاد به چرخ های روان، پارچه خوب، قیمت مناسب و کیفیت خوب آن اشاره داشته اند و از خرید خود راضی بوده اند. 
  نقاط ضعف: برخی از کاربران به سایز بزرگ کالسکه اشاره کرده اند که در صندوق ماشین هایی مانند پژو 206 جا نمی گیرد.
  جمع بندی نظرات کاربران: 71% خریداران کالسکه از خرید خود رضایت داشته اند.


  تخفیف هات
  درصد تخفیف30
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  تخفیف 30% خرید کالسکه بچه

  30% ( سود شما در این خرید : 735,000 تومان )
  2791 بار از این تخفیف استفاده شده
  • 2,450,000 تومان
  • 1,715,000 تومان

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید کالسکه بچه را از سایت دیجی کالا با 30% تخفیف انجام دهید.

  خرید کنید

  برچسب ها: 30%