لوگو تخفیف هات

کد تخفیف کارنامه

کد تخفیف کارنامه

خدمات خودرو
10 تخفیف
3720

بالاترین کد تخفیف کارنامه را بصورت رایگان و تست شده از تخفیف هات دریافت نمایید.

امتیاز دهید
(امتیاز 4.8 از 22 رای)
کوپن و کد تخفیف
کد تخفیف کارنامه تا 50000 تومانی ویژه بازدید و کارشناسی خودرو

کد تخفیف کارنامه تا 50000 تومانی ویژه بازدید و کارشناسی خودرو

با وارد کردن کد تخفیف می توانید از 50 هزارتومانی تخفیف کارشناسی خودرو در وبسایت کارنامه بهره مند شوید. جهت دریافت تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "کارشناسی خودرو" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت کارنامه برای شما اعمال شود.

50,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کارشناسی خودرو کارنامه با 25% تخفیف

کارشناسی خودرو کارنامه با 25% تخفیف

با استفاده از کد اختصاصی تخفیف هات می توانید از هدیه 25% تخفیف کارشناسی خودرو در وبسایت کارنامه تا سقف تخفیف 50 هزارتومان بهره مند شوید. جهت استفاده از این تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "کارشناس خودرو" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت کارنامه برای شما اعمال شود.

50 هزارتومان حداکثر تخفیف
25% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف کارنامه ۷۵ هزارتومانی ویژه کارشناسی ماشین

کد تخفیف کارنامه ۷۵ هزارتومانی ویژه کارشناسی ماشین

برای کارشناسی خودروی خود با استفاده از کد تخفیف از ۷۵ هزارتومان تخفیف وبسایت کارنامه بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "کارشناسی خودرو" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

75,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
تخفیف 100% کارنامه فروش خودرو بهمراه کارشناسی رایگان

تخفیف 100% کارنامه فروش خودرو بهمراه کارشناسی رایگان

با استفاده از لینک اختصاصی تخفیف هات وارد سایت کارنامه شده و فرم مربوطه را تکمیل نمایید تا از فروش سفارشی خودرو و کارشناسی خودرو به صورت کاملا رایگان توسط وبسایت کارنامه بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست بر روی "فروش خودرو" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

100% تخفیف
منقضی
پیشنهاد تخفیف دار
کدتخفیف کارنامه تا 500 هزار تومان ویژه فروش فوری خودرو

کدتخفیف کارنامه تا 500 هزار تومان ویژه فروش فوری خودرو

با استفاده از لینک اختصاصی کارنامه می توانید از 500 هزارتومان هدیه روی قولنامه برای فروش خودرو از وبسایت کارنامه بهره مند شوید.جهت ورود به سایت و استفاده از خدمات این سایت می بایست بر روی "فروش خودرو" کلیک نمایید.

500,000 تومان
منقضی
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف کارشناسی خودرو کارنامه 200 هزارتومانی

کد تخفیف کارشناسی خودرو کارنامه 200 هزارتومانی

با ثبت آگهی فروش خودروی خود در وبسایت کارنامه از 200 هزارتومان هدیه نقدی بهره مند شوید. جهت دریافت این هدیه میبایست بر روی "ثبت آگهی" کلیک کرده و وارد سایت کارنامه شوید.

200,000 تومان
منقضی
پیشنهاد تخفیف دار
كد تخفيف كارنامه 15% برای کارشناسی ماشین

كد تخفيف كارنامه 15% برای کارشناسی ماشین

با استفاده از کد تخفیف از 15% تخفیف ویژه برای خرید از وبسایت کارنامه برای کارشناسی ماشین بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "کارشناسی خودرو" کلیک نمایید.

15% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف سایت کارنامه 10 درصدی

کد تخفیف سایت کارنامه 10 درصدی

با استفاده از کد تخفیف می توانید از 10% تخفیف ویژه برای فروش و کارشناسی خودرو از کارنامه بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "کارشناسی خودرو" کلیک نمایید.

10% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کارنامه خودرو تا 100 هزارتومان تخفیف ویژه کارشناسی ماشین

کارنامه خودرو تا 100 هزارتومان تخفیف ویژه کارشناسی ماشین

با استفاده از کدتخفیف می توانید از 100 هزارتومان تخفیف ویژه کارشناسی خودرو در کارنامه بهره مند شوید. جت استفاده از تخفیف می بایست بر روی "کارشناسی خودرو" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

100,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کارشناسی قیمت خودرو کارنامه تا 250 هزارتومان

کارشناسی قیمت خودرو کارنامه تا 250 هزارتومان

با استفاده از کدتخفیف میتوانید برای کارشناسی ماشین در کارنامه از 250 هزارتومان تخفیف بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "کارشناسی خودرو" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

250,000 تومان
منقضی
کدتخفیف

جدید ترین کد تخفیف کارنامه تست شده

زندگی مدرن مشغله همه افراد را زیاد کرده است. اما وجود اینترنت کمک می کند تا برای انجام کارها بتوانیم وقت کمتری صرف کنیم. از همین روست که امروزه همه خدمات و کسب و کار ها به سمت اینترنتی و آنلاین شدن رفته اند. خرید و فروش خودرو هم از این قاعده مستثنی نیست. اما هر چه کالایی که می خواهیم معامله کنیم قیمتش بالا تر باشه، نیازمند بستر امن تر و مطمئن تر برای خرید و فروشش هستیم. این بار می خواهیم یک پلتفرم مناسب برای خدمات مربوط به این دسته از معاملات را به شما معرفی کنیم. علاوه بر این، می خواهیم به شما کد تخفیف مخصوص آن و روش استفاده اش را هم معرفی کنیم. تخفیف هات همیشه در هر برندی جدیدترین کدتخفیف ها را ارائه میدهد، مثلا جدیدترین کد تخفیف اسنپ کارفیکس که برای ارائه خدمات خودرو است در تخفیف هات به راحتی قابل دسترس است.

پس با این مطلب برای آشنا شدن با کارنامه و کد تخفیف کارنامه همراه باشید.

 

خرید و فروش مطمئن – karnameh

اگر با دنیای خدمات اینترنتی آشنا باشید، حتما دیوار را می شناسید. کارنامه هم یک عنوان خدماتی مربوط به مجموعه دیوار است. در واقع کارنامه با هدف خلق تجربه کاربردی بهتر برای معاملات خرید و فروش خودرو در کنار  سرویس هایی مانند دیوار و همراه مکانیک و… به عنوان یک مکمل فعالیتش را شروع کرد. شما با استفاده از این سرویس در زمان خرید و فروش می توانید حضور یک دستیار حرفه ای را در کنار خودتان حس کنید. این موضوع باعث می شود شما معامله بهتری را تجربه کنید. با کارشناسی حرفه ای خودرو و اطلاع از قیمت های روز، شما می توانید هم با قیمت خودرو بخرید و هم با قیمت بهتری بفروشید. حتی برای مثال با داشتن کد تخفیف همراه مکانیک می توانید خدمات مورد نظر خود را با هزینه ای کمتر انجام دهید.

کد تخفیف کارنامه

 

خدمات سایت كارنامه چیست؟

کارنامه به صورت حرفه ای به به خدمات زیر می پردازد:

 • کارشناسی خودرو
 • فروش سفارشی خودرو
 • خرید خودرو با ضمانت کارنامه
 • قیمت خودرو صفر
 • قیمت خودرو کارکرده
 • نقد و بررسی خودرو

 

سایت كارنامه در چه شهر هایی خدمات دهی دارد؟

 • تهران
 • کرج
 • مشهد
 • اصفهان
 • تبریز
 • شیراز
 • اهواز

 

چرا باید به کارنامه اعتماد کنیم؟

شما اگر میخواهید خودرو خود را به بهترین قیمت بفروشید، اگر می خواهید برگه تایید فنی و بدنه سالم تهیه کنید. اگر می خواهید خودرویی را به قیمت بخرید. می توانید از کارنامه کمک بگیرید. اما این ها مواردی هستند نیاز به اعتماد شما به کارشناسان دارد. کارنامه برای ایجاد این اعتماد مواردی در نظر گرفته است. یکی از این موارد ارائه تضمین اصالت فنی و بدنه خودرو ست. دیگری ارائه گارانتی و ضمانت جبران خسارت است. با تمرکز مجموعه بر ایجاد ارتباط بین دو طرف معامله، خریدار و فروشنده، این اعتماد ساخته شده و شما می توانید با خیال راحت به خرید یا فروش از طریق کارنامه بپردازید.

 

چطور در سایت کارنامه سفارش ثبت کنیم؟

شما برای ثبت درخواستتان در این مجموعه چند راه پیش رو دارید. همانطور که می دانید، آسان ترین راه استفاده از سایت مجموعه است. شما می توانید وارد سایت شوید و قسمت مورد نظرتان را در سایت پیدا کنید. سپس با وارد کردن اطلاعات مورد نیاز می توانید سفارش ثبت کنید. در اصرع وقت با توجه به درخواستی که دارید نتیجه را دریافت خواهید کرد. راه دیگر ثبت درخواست تماس تلفنی است. شما می توانید از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب از طریق تماس تلفنی با کارنامه سفارشتان را ثبت کنید. برای پیگیری سفارش هم کافی ست در همین ساعات با پشتیبانی ارتباط برقرار کنید.

 

چطور خدمات برنامه كارنامه را ارزان تر استفاده کنیم؟

اگر نیاز به خدمات کارشناسی و فروش خودرو کارنامه داشته باشید، می توانید از برنامه كارنامه استفاده کنید. کارنامه برای برخی خدمات مثل کارشناسی خودرو کاربران را ملزم به پرداخت هزینه می کند. شما می توانید درخواست خودرو بعد از پرداخت ثبت کنید. اما خیلی نباید نگران مبالغ پرداختی باشید. چرا که همیشه برای کم کردن هزینه ها و ارزان تر گرفتن خدمات راه هست. این بار این راه تهیه کد تخفیف کارنامه است. کارنامه برای کاربرانش کد تخفیف کارنامه را در زمان های مختلف در نظر می گیرد. کافی است کد تخفیف کارنامه را تهیه کنید و به آسانی آن را استفاده کنید. همچنین با استفاده از کد تخفیف ماشین نو میتوانید انواع لوازم ماشین را با تخفیف دریافت نمایید.

 

سایت کارنامه

 

از کجا کدتخفیف کارنامه تهیه کنیم؟

تهیه کدتخفیف کارنامه خیلی هم سخت نیست. کافی است تا به مرجع ارائه تخفیف سر بزنید. اگر به مراجع ارائه تخفیف ها سر بزنید می توانید از جدید ترین تخفیف های برند ها و کالا های مختلف مانند کد تخفیف دیجی کالا ، کد تخفیف اسنپ و... مطلع شوید. تخفیف هات یکی از بهترین مراجع است. با سر زدن به تخفیف هات می توانید برای هر خرید یا دریافت هر خدماتی ارزان تر از قبل اقدام کنید. جدید ترین كد تخفيف كارنامه را هم از تخفیف هات بدست آورید. پس قبل از اقدام به پرداخت حتما به تخفیف هات سر بزنید.

 

چطور كد تخفيف كارنامه را استفاده کنیم؟

اولین قدم برای استفاده از تخفیف سایت کارنامه ورود به تخفیف هات است. به تخفیف هات وارد شوید و کد تخفیف کارنامه را جست و جو کنید. در نتایج جستوجویتان جدید ترین کدتخفیف کارنامه معتبر را خواهید دید. کد تخفیف را کپی کنید. بعد از آن کارتان با تخفیف هات تمام می شود.

وارد سایت karnameh شوید. به قسمت مورد نظرتان وارد شوید. اقدام به ثبت درخواستتان کنید و مراحل ثبت سفارش را تا مرحله پرداخت پیش ببرید. قبل از پرداخت جعبه کد تخفیف را خواهید دید. کد تخفیف کپی شده را در باکس وارد کنید. سپس تخفیف را اعمال کنید تا مبلغ از فاکتورتان کسر شود. بعد از آن هم می توانید پرداخت را انجام دهید و درخواستتان را نهایی کنید.

در زمان استفاده از کد تخفیف کارنامه حواستان به موارد زیر باشد:

 • کد تخفیف را صحیح وارد کنید.
 • محدودیت زمان کد تخفیف را در نظر بگیرید و در زمان مجاز از آن استفاده کنید.
 • کد تخفیف مخصوص هر خدماتی را به جا و برای موارد ذکر شده استفاده کنید.

با توجه به این نکات در زمان استفاده از تخفیف با مشکلی بر نخواهید خورد.

 

ارتباط با karnameh

آدرس سایت کارنامه: karnameh.com

تلفن پشتیبانی: 021-79347

آدرس ایمیل:‌ info@karnameh.com

آدرس پستی: سعادت آباد، خیابان فرهنگ،‌ کوچه پیوند ۲، پلاک ۸

البته امکان مراجعه حضوری به این آدرس برای مشتریان و مخاطبان سایت وجود ندارد و این آدرس محل استقرار تیم فنی کارنامه است. علاوه بر راه های ذکر شده شما می توانید در شبکه های اجتماعی هم کارنامه را دنبال کنید.

 

کد تخفیف کارنامه از کجا پیدا کنیم؟

برای دریافت کد تخفیف کارنامه کافیست وارد تخفیف هات شوید، تا کدهای تخفیف اختصاصی بطور رایگان در اختیار شما قرار بگیرد.

آیا کارنامه گزینه خوبی برای خرید و فروش و کارشناسی خودرو است؟

بی شک کارنامه از بهترین های این حوزه است و با خدمات بهمراه تخفیف هایی که ارائه میدهد، احتمالا در این حوزه بزودی اولین شود.

نحوه سفارش خدمات کارنامه چطور است؟

همانطور که در سایت و وبلاگ تخفیف هات بصورت تصویری و گام به گام توضیح داده شده است، خیلی راحت، برای دریافت راهنما وارد وبلاگ تخفیف هات شوید.

ارسال نظرات