لوگو تخفیف هات

تخفیف ویژه همراه مکانیک برای خدمات کارشناسی خودرو

0
625
3.6
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف خدمت
راهکار اول: فعلا معتبر

شما از طریق سایت تخفیف هات می توانید از [x]% تخفیف برای خدمات کارشناسی خودرو بهره مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه
جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

کارشناسی خودرو چیست؟

کارشناسی خودرو، ایمنی، وضعیت فنی و سلامت خودرو را با بررسی آسیب دیدگی بدنه، رنگ شدگی، تعویض و یا زنگ زدگی قطعات اصلی به طور دقیق ارزیابی می کند. فرایند کارشناسی خودرو شامل تست رانندگی و دیاگ، رنگ، بدنه، موتور، قطعات تعویضی، بررسی کیلومتر و سیستم برقی و سایر تجهیزات جانبی خودرو می باشد. کارشناسی خودرو برای افزایش اطمینان از سلامت کامل آن از لحاظ ظاهری و فنی انجام می شود تا ارزش واقعی خودرو مشخص شود. کارشناس، با توجه به مشخصات خودرو و جمع بندی داده های آن به صورت کتبی، ارزش واقعی خودرو را تعیین می کند.

 

چرا کارشناسی خودرو حائز اهمیت است؟

 

کارشناس خودرو به عنوان مرجعی مطمئن از لحاظ فنی، ظاهری و شاسی تمامی قسمت ها را کامل بررسی می کند. با توجه به آمارهای موجود تعداد قابل توجهی از خودروهای دست دوم دارای ایرادات فنی هستند، بنابراین بهتر است قبل از خرید از کارشناس خودرو آگاه مشاوره حرفه ای گرفته و سپس خرید کنید. کارشناس، با استفاده از دستگاه های مخصوص و دانش و اطلاعات کافی در زمینه فنی، سلامت و ایمنی خودرو را دقیق بررسی کند. در هنگام خرید خودروی کار کرده باید به مواردی مانند رنگ، بدنه، شاسی، موتور، سلامت فنی، کارکرد، لاستیک ها و ترمز توجه کرد.

 

کارشناسی خودرو


 

 

کارشناسی رنگ خودرو:

تشخیص رنگ فابریک خودرو بسیار اهمیت دارد، از این رو مرحله اولیه کارشناسی مربوط به کارشناسی رنگ خودرو است که نیاز به مهارت و ابزار‌های تخصصی دارد. کارشناسی رنگ خودرو با قلم های مغناطیسی تست رنگ بدنه و با استفاده از دستگاه های مکانیکی و دیجیتالی انجام می گیرد. کارشناس با بکار گیری دستگاه ضخامت سنج یا تست رنگ دیجیتال از روی اعداد نمایش داده شده وضعیت رنگ بدنه را در نقاط مختلف خودرو مشخص می‌ کند. کارشناسان به وسیله ابزار مخصوص، درب ها، سقف، گلگیر و شاسی را برای قیمت گذاری دقیق ارزیابی می کنند.

 

کارشناسی بدنه خودرو:

آسیب های ناشی از تصادفات شدید در بخش شاسی و سقف و سپر و ستون های خودرو معمولا با کاهش ارزش خرید خودرو همراه می باشد. به خصوص ضرب دیدگی درب ها و گلگیر ها در ظاهر خودرو کاملا نمایان می شود. گاهی در تصادفات شدید، تعویض کردن آن قطعه آسیب دیده برای مالک خودرو بسیار به صرفه تر از رنگ کردن بدنه می باشد. بنابراین خریدار از فروشندگانی که قطعه اورجینال با رنگ اصلی کارخانه را دارند، آن را خریداری می کنند. بنابراین تشخیص قطعات تعویضی نیاز به مهارت، تجربه و دانش بالای کارشناس خودرو دارد.

 

کارشناسی قیمت خودرو:

قبل از کارشناسی خودرو، حدود قیمت خودرو با توجه به وضعیت ظاهری آن و قیمت دلار در بازار تعیین می شود. بعد از بررسی کامل وضعیت ظاهری و فنی، تجهیزات و آپشن ها، کارشناسی قیمت خودرو نهایی می شود. تعرفه کارشناسی خودرو کارکرده با نوسانات قیمت خودرو صفر تغییر می‌ کند. کارشناسی قیمت خودرو دست‌ دوم بر اساس مدت اعتبار بیمه، مدل، سال تولید، میزان کارکرد، قطعات تصادفی یا رنگ‌ شده و یا تعویضی انجام می گیرد. کارشناس خودرو با بهره ‌گیری از دستگاه‌ های تخصصی، ایمنی و سلامت خودرو را به صورت گزارش کتبی به مشتری ارائه می دهد.

 

کارشناسی خودرو کارکرده:

کارشناسی خودرو دست دوم یکی از مهم ترین اقداماتی است که قبل از خرید خودرو باید انجام شود. در ایران یکی از دلایل خرید خودرو دست دوم می تواند کاهش قیمت تمام شده آن نسبت به خودرو صفر باشد. گاهی ممکن است خودرو کار کرده از لحاظ ظاهری کاملا سالم باشد اما در عمل ایرادهای فنی یا رنگ شدگی یا تعویض قطعات و غیره داشته باشد. خرید خودروی کار کرده بدون انجام کارشناسی خودرو، ممکن است ضررهای مالی فراوانی برای خریدار به ‌همراه داشته باشد. کارشناسی خودرو دست دوم به خریدار اطمینان کامل از لحاظ امنیت خودرو را می دهد. بسیار لذت بخش خواهد بود اگر این کارشناسی خودرو با استفاده از کدتخفیف انجام شود.

 

کارشناسی قیمت خودرو


 

اهمیت کارشناسی خودرو دست دوم: 

همیشه سودجویانی هستند که در بازار خرید و فروش خودروهای دست دوم کلاهبرداری کرده و خودروی تصادفی را با دستکاری در حد خودرو صفر می فروشند. بنابراین بی ‌توجهی در زمان خرید خودرو می‌تواند خریدار را با ضرر هایی مواجه کند. شکی نیست که خرید خودرو کارکرده نیاز به کارشناس ماهر دارد، زیرا ما نمی دانیم خودرو دست دوم آسیب فنی و رنگ بدنه یا تصادف شدید داشته یا اینکه سالم است. بنابراین مشاوره تخصصی کمک می کند که خودروی ایمن و سالمی خریداری کرده و به اندازه ارزش واقعی خودرو پول پرداخت کنید.

 

نظرات کاربران در مورد کد تخفیف تخفیفان تا [x]% برای خدمات کارشناسی خودرو:

نقاط قوت: بسیاری از کاربران از کیفیت خدمات، مشاوران حرفه ای، مشتری مداری، ارائه برگ کارشناسی رسمی معتبر و تشخیص رنگ خودرو در مجموع راضی بودند.

نقاط ضعف: هیچ نقطه ی ضعفی ثبت نشده است.

جمع بندی نظرات کاربران: در مجموع بسیاری از کاربران از کیفیت خدمات کارشناسی خودرو کار کرده، پشتیبانی، قیمت گذاری حرفه ای با ارائه تخفیف تخفیفان راضی بودند. همچنین بسیاری از کاربران استفاده از کد تخفیف تخفیفان و کد تخفیف همراه مکانیک تا [x]% برای خدمات کارشناسی خودرو دست دوم و سایر خدمات مانند کارواش و ... را به سایر کاربران نیز پیشنهاد داده اند.

 

ارسال نظرات
لوگوی سفید تخفیفهات

چرا تخفیف هات ؟ علاوه بر مزایایی که در پایین به آن اشاره خواهیم کرد باید عنوان کنیم ما در تخفیف هات، تخفیف و کد تخفیف را به شما نمی فروشیم بلکه آن را به شما هدیه می دهیم و همین که شما از خدمات سایت تخفیف هات استفاده می کنید بزرگترین افتخار ما به شمار می رود. همه ی خدمات تخفیف هات رایگان است. با تخفیف هات همه چیز برای شما ارزونتره. در تخفیف هات صحت همه کد ها تست شده و همواره پاسخگوی شما هستیم. هدف ما در تخفیف هات جلب رضایت شما مشتریان عزیز و فراهم کردن یک بستر مناسب برای خرید اینترنتی ارزان و مقرون به صرفه می باشد. کارشناسان ما در هر ساعت شبانه روز شنوای نظرات و پیشنهادات سازنده شما می باشند.

خدمات مشتریان
تماس با ما
logo-samandehi
enamad
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به گروه تخفیف هات می باشد