تخفیف 35% تله و چسب موش

معتبر تا 4 روز بعد
35%تخفیف 35% تله و چسب موش
.

 •    سایر

 • تخفیف 35% تله و چسب موش

  35% ( سود شما در این خرید : 40,000 تومان )
  2166 بار از این تخفیف استفاده شده
  • 115,000 تومان
  • 75,000 تومان

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" بدون داشتن هیچ کد تخفیفی امکان خرید انواع تله موش را از سایت دیجی کالا با 35% تخفیف خواهید داشت.

  خرید کنید

  توضیحات خرید انواع چسب موش:

  برخی از تله های موش را چسب موش می نامند که شامل یکسری ورقه های کاغذی با ماده ای فوق العاده چسبنده همانند چسب چوب و چسب بینی است. تله این حیوان را می توان در راستای دیوار که محل عبور آن می باشد قرار داد. این چسب هیچگونه ماده شیمیایی دیگری ندارد در نتیجه برای کودکان و حیوانات خانگی مضر نیست ولی اگر به چسب تله چسبیده شوند دچار آسیب دیدگی خواهند شد. چسب موش نسبت به سایر تله ها ارزان تر است ولی استفاده از آن غیرانسانی ترین روش برای از بین بردن این حیوان می باشد. زمانی که حیوان درگیر آن می شود با تقلایی که برای فرار میکند گردنش شکسته شده،  پوست خود را پاره کرده و پاهایش را می جود و این کارها مرگی درناک را به همراه دارد.
  در ضمن زمانی که حیوان درون چسب  گیر می افتد ممکن است دچار شک شده و از خود ادرار و مدفوع تولید کند، محیط اطراف خود را کثیف کرده و محیطی غیر بهداشتی را بوجود آورد. راه دیگر برای از بین بردن این حیوان تله های فلزیست که علاوه بر اینکه ارزان هستند ، چندین بار قابل استفاده اند و حیوان را به یکباره می کشد . البته اگر کشتن این حیوان هدف شما نیست می توانید از تله های زنده گیر که در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا برای مشتریان فراهم شده است استفاده کرده و حیوان را در جنگل و حیات وحش رها سازید. در سایت اینترنتی دیجی کالا  چسب موش، چسب چوب، چسب بینی، چسب حرارتی را با تخفیف ویژه به فروش می رسد.

                                                             

  تخفیف خرید لباس برای سگ در تخفیف هات:

  در تخفیف هات علاوه بر اینکه برای خرید چسب موش میتوانید کدتخفیف دریافت کنید برای خرید لباس سگ نیز میتوانید کدتخفیف بگیرید. تخفیف هات برای انوع لباس سگ مانند لباس سگ پاکوتاه، لباس سگ ماده، لباس سگ پسرانه، کفش سگ پاکوتاه و ... به کاربران خود کد تخفیف دیجی کالا رایگان عرضه میکند. چنانچه قصد خرید لباس سگ پاکوتاه، کفش سگ پاکوتاه، لباس سگ ماده، لباس سگ پسرانه، کفش سگ قیمت ارزان، خرید لباس سگ ارزان و ... را دارید میتوانید این اقلام را از دیجی کالا تهیه کنید. با همکاری دیجیکالا و تخفیف هات این امکان برای کاربران فراهم شده است که اگر قصد خرید اینترنتی لباس سگ ارزان قیمت را دارند بتوانند با تخفیف خرید لباس برای سگ را انجام دهند. برای خرید اینترنتی لباس سگ ارزان و کفش سگ قیمت ارزان تنها کافی است که خرید لباس سگ ارزان را از طریق تخفیف هات انجام دهید.

  درنتیجه انواع لوازم حیوانات خانگی مانند چسب موش، زین اسب، لوازم مخصوص سگ و ... در دیجی کالا با تخفیف ویژه  به فروش می رسد.

  نظرات کاربران در مورد محصول:

  نقاط قوت: جا به جایی و کارآمدی عالی.

  نقاط ضعف: نداشتن فنر با کیفیت.

  جمع بندی نظرات کاربران: 35% از کاربران از خرید محصول رضایت داشته اند.

   
  تخفیف هات
  درصد تخفیف40%
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: 40%