تخفیف 10% تله و چسب موش

10%تخفیف 10% تله و چسب موش

* توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا ،فروشنده انواع چسب موش:

 انواع چسب موش، چسب چوب،چسب بینی،چسب حرارتی برای نابودی این حیوان در سایت اینترنتی دیجی کالا با10% تخفیف ویژه  به فروش می رسد.

*توضیحات انواع چسب :

برخی از تله های موش را چسب موش می نامند که شامل یکسری ورقه های کاغذی با ماده ای فوق العاده چسبنده همانند چسب چوب و چسب بینی است .تله این حیوان  را می توان در راستای دیوار که محل عبور آن می باشد قرار داد .این چسب هیچگونه ماده شیمیایی دیگری ندارد در نتیجه برای کودکان و حیوانات خانگی مضر نیست ولی اگر به چسب تله چسبیده شوند دچار آسیب دیدگی خواهند شد. چسب موش نسبت به سایر تله ها ارزان تر است ولی استفاده از آن غیرانسانی ترین روش برای از بین بردن این حیوان می باشد . زمانی که حیوان درگیر آن می شود با تقلایی که برای فرار میکند گردنش شکسته شده ،  پوست خود را پاره کرده و پاهایش را می جود و این کارها مرگی درناک را به همراه دارد .
در ضمن زمانی که حیوان درون چسب  گیر می افتد ممکن است دچار شک شده و از خود ادرار و مدفوع تولید کند ، محیط اطراف خود را کثیف کرده و محیطی غیر بهداشتی را بوجود آورد . راه دیگر برای از بین بردن این حیوان تله های فلزیست که علاوه بر اینکه ارزان هستند ، چندین بار قابل استفاده اند و حیوان را به یکباره می کشد . البته اگر کشتن این حیوان هدف شما نیست می توانید از تله های زنده گیر که در فروشگاه دیجی کالا برای مشتریان فراهم شده است استفاده کرده و حیوان را در جنگل و حیات وحش رها سازید .  برای نابودیی این حیوان سایت اینترنتی دیجی کالا  چسب موش، چسب چوب،چسب بینی،چسب حرارتی را با10% تخفیف ویژه  به فروش می رسد.


تخفیف هات
درصد تخفیف10
نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
کشور تولید کنندهایران

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

معتبر تا 1 ماه بعد

کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار

نحوه استفاده : شما از طریق سایت تخفیف هات با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" بدون داشتن هیچ کد تخفیفی امکان خرید انواع تله موش را از سایت دیجی کالا با 10% تخفیف خواهید داشت.

  از این تخفیف 548 بار استفاده شده

  • 15,500 تومان
  • 14,000 تومان
  10% تخفیف( سود شما در این خرید : 1,500 تومان )

  خرید کنید

  برچسب ها: ساختمان, لوازم نگهداری حیوانات, دیجی کالا, 10%