تخفیف 21% خرید چاپ ساک دستی

معتبر تا 2 ماه بعد
21%چاپ ساک دستی
.

 • دیگر تخفیف های : سایر

 • *توضیحات سایت اینترنتی هدایای تبلیغاتی دیجی کالا:

  برای سفارش ساک دستی، لوازم جشن تولد و هدیه و ... می توانید ازسایت دیجی کالا سفارش خود را ثبت کنید.

  *خصوصیات ساک دستی: 

  یکی از کارهایی که می توان برای جلوگیری از تولید زباله های پلاستیکی انجام داد استفاده از ساک خرید یا کیف خرید است. استفاده از ساک خرید باعث می شود تا در هنگام خرید استفاده از کیسه های پلاستیکی انجام نشود و کمک بزرگی به محیط زیست می شود. اگر قصد سفارش هدایای تبلیغاتی برای برند و یا کمپانی خود را دارید می توانید چاپ ساک دستی را انجام دهید. چاپ ساک دستی کمک می کند تا شما تبلیغات خود را انجام دهید بدون اینکه پاکت های کاغذی سفارش دهید که این امر از قطع شدن درخت ها نیز جلوگیری می کند. چاپ ساک دستی و هدیه دادن آن به بقیه باعث می شود تا این ساک های پارچه ای بعدا نیز برا ی افراد کارایی بالایی داشته باشد و به عنوان ساک خرید نیز مورد استفاده قرار گیرد.
  ساک های جنس کتان به جای ساک چرم نیز قابل استفاده هستند و به خوبی به عنوان کیف خرید کارایی دارند. این ساک های دستی دارای بند هایی از جنس کتان نیز می باشند. علاوه بر ساک دستی چاپ لوگو، عکس و ... بر روی کوله پشتی کتان نیز از طریق این مجموعه انجام می شود. اگر قصد سفارش این محصولات را دارید بر روی دکمه کلیک کنید و به سایت دیجی کالا وارد شوید.

  تخفیف هات
  درصد تخفیف30
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!
      بد           خوب

  تخفیف 21% خرید چاپ ساک دستی

  21% ( سود شما در این خرید : 4,000 تومان )
  1303 بار از این تخفیف استفاده شده
  • 19,000 تومان
  • 15,000 تومان

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات میتوانید از تخفیف ویژه سایت دیجی کالا تا 21% تخفیف جهت خرید ساک دستی بهره مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی دکمه "خرید کنید" کلیک کنید.

  خرید کنید

  برچسب ها: سایر دسته ها, لوازم جشن تولد و هدیه, دیجی کالا, 30%