خرید ساعت هوشمند تا 58% تخفیف

معتبر تا 3 روز بعد
58%خرید ساعت هوشمند تا 58% تخفیف
.

 •    سایر

 • خرید ساعت هوشمند تا 58% تخفیف

  58% ( سود شما در این خرید : 700,000 تومان )
  1854 بار از این تخفیف استفاده شده
  • 1,199,990 تومان
  • 499,990 تومان

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک برروی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع ساعت هوشمند را تا 58% تخفیف از سایت دیجی کالا سفارش دهید.

  خرید کنید

  توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا ، فروشنده  انواع ساعت هوشمند:

  خرید ساعت هوشمند مورد نظر خود را با کیفیتی عالی و کارایی بلند مدت تا 58% تخفیف میتوانید از جشنواره دیجی کالا خریداری کنید. 

  خصوصیات ساعت هوشمند:

  امروز اکثر جوان ها و نوجوان ها و حتی میانسال ها خرید ساعت هوشمند را به خرید ساعت های معمولی ترجیح میدهند. خرید ساعت هوشمند علاوه بر کارایی بیشتر و داشتن قابلیت های بیشتر قیمت هایی مناسب تر نیز دارند. خرید ساعت هوشمند ارزان خود را میتوانید از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا انجام دهید چراکه علاوه بر زیبایی انواع مارک ها و تخفیف های ویژه وجود دارد. مثلا قیمت ساعت هوشمند سامسونگ و قیمت ساعت های هوشمند دیگر در سایت دیجی کالا تا 58% تخفیف دارند و با این تخفیف ها میتوانید قیمت ساعت هوشمند مورد نظر خود را پایین بیاورید. ساعت هوشمند سامسونگ یکی از چندین مارک فوق العاده در دیجی کالا میباشد که البته ساعت های هوشمند بسیاری در این سایت  وجود دارند. این محصولات در رنگ بندی متفاوت است که طبق سیلقه خود میتوانید رنگ آن را انتخاب کنید. ساعت هوشمند قابلیت دریافت تماس و پیامک اندازه گیری  تعداد ضربان های قلب را دارا است. همچنین فشار خون را نیز بررسی میکند.

  نظرات کاربران در مورد ساعت هوشمند:
  نقاط قوت: اندازه گیری فشار خون، شمارش قدم ها و قیمت ساعت هوشمند.
  نقاط ضعف: اشاره نشده است.
  جمع بندی نظرات کاربران: بیش از 58% از کاربران فروشگاه اینترنتی دیجی کالا از خرید ساعت هوشمند به صورت آنلاین رضایت داشته اند.
  تخفیف هات
  درصد تخفیف60%
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
  کشور تولید کنندهچین

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: 60%