لوگو تخفیف هات

خرید ساعت هوشمند تا 70% تخفیف

70 درصد
0
261
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
70%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک برروی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع ساعت هوشمند را تا 70% تخفیف از سایت دیجی کالا سفارش دهید.

قیمت قدیم
6,000,000
سود شما
4,210,000
قیمت جدید
1,790,000

خصوصیات ساعت هوشمند:
 

امروز اکثر جوان ها و نوجوان ها و حتی میانسال ها تخفیف خرید ساعت هوشمند را به کدتخفیف برای خرید ساعت های معمولی ترجیح میدهند. خرید ساعت هوشمند علاوه بر کارایی بیشتر و داشتن قابلیت های بیشتر قیمت هایی مناسب تر نیز دارند. خرید ساعت هوشمند ارزان خود را میتوانید از فروشگاه باسلام و ایسام و دیجی کالا انجام دهید چراکه علاوه بر زیبایی انواع مارک ها و تخفیف های ویژه وجود دارد. مثلا قیمت ساعت هوشمند سامسونگ و قیمت ساعت های هوشمند دیگر در سایت های اینترنتی تا 70% تخفیف دارند و با این تخفیف ها میتوانید قیمت ساعت هوشمند مورد نظر خود را پایین بیاورید. ساعت هوشمند سامسونگ یکی از چندین مارک فوق العاده در سایت ها میباشد که البته ساعت های هوشمند بسیاری در این سایت وجود دارند. این محصولات در رنگ بندی متفاوت است که طبق سیلقه خود میتوانید رنگ آن را انتخاب کنید. ساعت هوشمند قابلیت دریافت تماس و پیامک اندازه گیری تعداد ضربان های قلب را دارا است. همچنین فشار خون را نیز بررسی میکند.

 

هنگام خرید محصولات دیجیتال فراموش نکنید که تخفیف لپ تاپ، تبلت و ... را از تخفیف هات دریافت نمایید.

 


 

 

نظرات کاربران در مورد ساعت هوشمند:
 

 

نقاط قوت: اندازه گیری فشار خون، شمارش قدم ها و قیمت ساعت هوشمند.

 

نقاط ضعف: اشاره نشده است.

 

جمع بندی نظرات کاربران: بیش از 70% از کاربران فروشگاه اینترنتی از خرید ساعت هوشمند به صورت آنلاین رضایت داشته اند. همچنین از خرید ساعت از دیجی استایل نیز راضی بوده اند و خرید آنلاین این نوع محصولات را به دیگران پیشنهاد کرده اند.

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه