تخفیف 20% خرید پنیر و پنیر پیتزا

معتبر تا 3 هفته بعد
20%پنیر پیتزا
.

 • دیگر تخفیف های :

 • تخفیف 20% خرید پنیر و پنیر پیتزا

  20% ( سود شما در این خرید : 2,900 تومان )
  1691 بار از این تخفیف استفاده شده
  • 14,500 تومان
  • 11,600 تومان

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" بدون داشتن هیچ کد تخفیفی امکان خرید انواع پنیر پیتزا را از سایت دیجی کالا با 20% تخفیف خواهید داشت.

  خرید کنید

   توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا، فروشنده انواع پنیر پیتزا:

  انواع پنیرو پنیر پیتزا برای خوشمزه شدن پیتزا در سایت اینترنتی دیجی کالا با 20% تخفیف ویژه به فروش می رسد.

   توضیحات پنیر پیتزا:

  پنیر پیتزا از اصلی ترین اجزای تشکیل دهنده فست فودهاست که دلیل خوشمزه بودن آنها نیز همین پنیر پیتزا می باشد .پنیر پیتزا جزو پنیرهای نرم محسوب می شود که می توان آن را برای تهیه پیتزا و لازانیا مورد استفاده قرار داد .  برای تهیه خرید پنیر پیتزا از شیر گاو استفاده می شود که بافتی نرم دارد و به صورت سنتی و صنعتی می توان آن را تهیه کرد . برای تهیه پنیر پیتزا نباید از شیر استریلیزه و هموژنیزه استفاده کرد .  پنیر پیتزا از نوع پنیرهای پروسس است یعنی هنگام تهیه پنیر پیتزا آن را دو بار پاستوریزه میکنند که در این حالت پروتئین های آن قابلیت جذب بالاتری دارند .
  برای تهیه پنیر پیتزا خانگی به مایع پنیر ، آب ، شیر پرچرب و سرکه نیاز داریم . تهیه پنیر در خانه بسیار آسان است . در هنگام تهیه پنیر پیتزا مهمترین نکته استفاده از شیر پاستوریزه است .این  پنیر را می توان برای خریدماکارونی ،پاستا،پنه و ... استفاده کرد. ماکارانی با پنیر  پیتزا از غذاهای لذیذ می باشد که می توان آنرا در وعده ناهار مورد استفاده قرار داد . پنیر پیتزای مازارلا از شیر گاو یا گاومیش تولید می شود . این پنیر برای سهولت در استفاده رنده شده و در بسته بندی مناسب و بهداشتی قرار دارد . 
  نظرات کاربران  در مورد این محصول :
  نقاط مثبت : دارای کیفیت  بالاو خوش طعم  است .
  نقاط ضعف :  کم بودن مقدار پنیر و زیاد بودن قیمت آن است .
  جمع بندی نظرات کاربران: با توجه به اینکه برای محصول مورد نظر 20% تخفیف در نظر گرفته شده و کیفیت آن مورد پسند کاربران بوده است ، خرید این محصول را از دی جی کالا پیشنهاد می کنیم .  
  تخفیف هات
  درصد تخفیف20
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: %20