لوگو تخفیف هات

تخفیف 46% خرید انواع پمپ باد

46 درصد
0
120
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
46%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید انواع پمپ باد را از سایت دیجی کالا با 46% تخفیف انجام دهید.

قیمت قدیم
2,390,000
سود شما
1,095,000
قیمت جدید
1,295,000

خصوصیات کمپرسور باد:  

فشرده ساز هوا یا همان کمپرسور هوا دستگاهی است که برای تبدیل قدرت و انرژی که معمولا از موتور الکتریکی، موتور دیزل و موتور بنزینی به دست می آید به انرژی جنبشی استفاده می شود. این دستگاه با فشرده سازی هوا کار می کند. شرکت هایی از بزرگترین تولید کنندگان ابزار صنعتی است و پمپ باد فندکی و پمپ باد برقی مدل های مختلفی را به بازار عرضه کرده اند. ابعاد این پمپ باد فندکی و پمپ باد برقی ها متفاوت است و با این حساب در وزن نیز تفاوت دارند. میزان ولتاژ وروی یک دستگاه پمپ باد فندکی 12 ولت است و یک خروجی هوا دارد.

این کمپرسور انرژی مورد نیاز خود را از خروجی فندکی خودرو تأمین می کند. این دستگاه دارای شلنگ به طول 150 سانتی متر و کابل فندکی خودرو به طول 2.9 متر می باشد. همچنین دارای فشار سنج با قابلیت 0 تا 10 بار است. این دستگاه دارای 4 نازل مختلف جهت استفاده برای باد کردن توپ، موتور سیکلت، دوچرخه و ... است و دکمه خاموش و روشن کردن نیز داردو قیمت پمپ باد نسبت به کیفیت آن بسیار مناسب است. انواع مختلف پمپ باد در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا  با کدتخفیف موجود است که با 46% تخفیف امکان تهیه و خرید آن وجود دارد.

 


 

نظرات کاربران در مورد محصول: 

نقاط قوت: از ویژگی های مثبت دستگاه کمپرسور هوا کابل بلند، کیفیت قابل قبول، تولید فشار مناسب تا 10 بار می باشد که کاربران به آن اشاره کرده اند.

نقاط ضعف: از ویژگی های منفی محصول لوازم یدکی خودرو نداشتن باکس و کیف است که کاربران به آن اشاره کرده اند.

جمع بندی نظرات کاربران: حدودا 46% خریداران این محصول از خرید خود با کدتخفیف فروشگاه با سلام  رضایت کامل داشته و خرید این دستگاه کمپرسور هوا را که جز خرید سوپرمارکتی نیست به دیگران پیشنهاد کرده اند.

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه