تخفیف 20% خرید انواع پمپ باد

 پمپ باد

*توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا،فروشنده کمپرسور باد:

قیمت پمپ باد فندکی، پمپ باد برقی و کمپرسور باد در دیجی کالا تا 20% تخفیف برای مشتریان فراهم شده است.

*خصوصیات کمپرسور باد: 

فشرده ساز هوا یا همان کمپرسور هوا دستگاهی است که برای تبدیل قدرت و انرژی که معمولا از موتور الکتریکی، موتور دیزل و موتور بنزینی به دست می آید به انرژی جنبشی استفاده می شود. این دستگاه با فشرده سازی هوا کار می کند. شرکت اینهل از بزرگترین تولید کنندگان ابزار صنعتی است و پمپ باد فندکی و پمپ باد برقی اینهل مدل CC/AC 35/10 12V را به بازار عرضه کرده است.

ابعاد این پمپ باد فندکی و پمپ باد برقی 13*16*9 سانتی متر است و وزن دستگاه 2101 گرم می باشد. میزان ولتاژ وروی دستگاه پمپ باد فندکی 12 ولت است و یک خروجی هوا دارد. این کمپرسور انرژی مورد نیاز خود را از خروجی فندکی خودرو تأمین می کند. این دستگاه دارای شلنگ به طول 150 سانتی متر و کابل فندکی خودرو به طول 2.9 متر می باشد.
همچنین دارای فشار سنج با قابلیت 0 تا 10 بار است. این دستگاه دارای 4 نازل مختلف جهت استفاده برای باد کردن توپ، موتور سیکلت، دوچرخه و ... است و دکمه خاموش و روشن کردن نیز داردو قیمت پمپ باد نسبت به کیفیت آن بسیار مناسب است. حداکثر فشار هوای دستگاه پمپ باد برقی اینهل 145 PSI  است و دبی هوا 35 لیتر بر دقیقه است. قیمت پمپ باد اینهل مدل CC/AC 35/10 12V در دیجی کالا دارای 20% تخفیف می باشد.
نظرات کاربران در مورد محصول: 
نقاط قوت: از ویژگی های مثبت دستگاه کمپرسور هوا اینهل کابل بلند، کیفیت قابل قبول، تولید فشار مناسب تا 10 بار می باشد که کاربران به آن اشاره کرده اند.
نقاط ضعف: از ویژگی های منفی محصول نداشتن باکس و کیف است که کاربران به آن اشاره کرده اند.
جمع بندی نظرات کاربران: حدودا 70% خریداران این محصول از خرید خود رضایت کامل داشته و خرید این دستگاه کمپرسور هوا را به دیگران پیشنهاد کرده اند.
تخفیف هات
درصد تخفیف20
نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
کشور تولید کنندهایران

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

مهلت پایان این پیشنهاد:
کد تخفیف
پیشنهاد تخفیف دار
نحوه استفاده

تعداد استفاده از این تخفیف: 236 بار

20% تخفیف خرید کنید

برچسب ها: خودرو و لوازم جانبی, لوازم جانبی, وسایل الکترونیکی خودرو, دیجی کالا, 20%