خرید سایه بان و پشه بند نوزاد با 17% تخفیف

معتبر تا 3 روز بعد
17%خرید سایه بان و پشه بند نوزاد با 17% تخفیف
.

 •    سایر

 • خرید سایه بان و پشه بند نوزاد با 17% تخفیف

  17% ( سود شما در این خرید : 36,000 تومان )
  2036 بار از این تخفیف استفاده شده
  • 215,000 تومان
  • 179,000 تومان

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  از طریق سایت تخفیف هات و بدون نیاز به کد تخفیف و با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع پشه بند کودک را با 17% تخفیف از سایت دیجی کالا خریداری کنید.

  خرید کنید

  توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا ، فروشنده پشه بند نوزاد و کودک:

  انواع پشه بند کودک و نوزاد  با رضایتمندی 17% از مشتریانی که این محصولات را خریداری کرده اندبا تخفیف در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا و بدون نیاز به کدتخفیف دیجی کالا به فروش میرسد. 

  خصوصیات پشه بند نوزاد و کودک:

  پشه بند کودک یکی از محصولات بسیار مفید و موثر و از لوازم سرویس خواب نوزاد است که برای حفاظت از کودکان و نوزاد شما در برابر حشرات، عقرب و عنکبوت می باشد. جنس این پشه بند کودک به گونه ای است که هیچ موجود زنده ای به محیط آن نمیتواند وارد شود در این صورت کودک و نوزاد شما میتواند خوابی راحت و دلچسب را تجربه کند. ساختار این پشه بند نوزاد شبیه به چادر است و چهار وجه ان مانند توری و سایه بان است. از این پشه بند نوزاد میتوانید به هنگام گردش رفتن به عنوان سایه بان هم استفاده کنید و حشرات و موجودات زنده در طبیعت فرزند شما را اذیت نکنند. این سایه بان کودک و یا سایه بان کودک دارای یک کیف برای نگهداری است که در مواقع لزوم میتوانید این پشه بند را داخل کیف قرار دهید و با خود حمل کنید.
  وزن این محصولات سبک  است که همه جا میتوانید آن  را همراه خود ببرید و از آن استفاده کنید. هر چهار طرف این محصول توری است و کیفیت آن بسیار بالاست. سالیان سال برای تمامی فرزندهای خود میتوانید این محصول را استفاده کنید. قیمت پشه بند ها نسبت به کیفیت بسیار عالی آن بسیار مناسب و به صرفه است.سایه بان های مختلف را با کیفیت و کارایی های بالا میتوانید در سایت دیجی کالا خریداری کنید.
  پس از بررسی قیمت های پشه بند بزرگسال و کودک میتوانید با مناسبت ترین قیمت پشه بند مورد نظر خود را تهیه کنید. قیمت پشه بند در مقابل تنوع و کیفیت این محصولات و حتی سایه بان ها بسیار مقرون به صرفه است. علاوه بر کیفیت های بالا این محصولات بسیار رنگبندی های جذاب و متنوعی دارند که میتوانید از سایت دیجی کالا تهیه کنید. 
  نظرات کاربران:
  نقاط قوت: وزن سبک، قابل حمل و جا به جایی.
  نقاط ضعف: کیفیت پایین در دوخت.
  جمع بندی نظرات کاربران: حدود 17% از کاربران فروشگاه اینترنتی دیجی کالا از خریداری این کالا راضی بوده اند.

  تخفیف هات
  درصد تخفیف20%
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: 20%