تخفیف خرید هولدر موبایل تا 82% تخفیف

معتبر تا 4 روز بعد
 هولدر موبایل
.

 •    سایر

 • تخفیف خرید هولدر موبایل تا 82% تخفیف

  82%
  1849 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید"میتوانید انواع هولدر موبایل را از سایت دیجی کالا تا 82% تخفیف ویژه خریداری کنید.

  خرید کنید

  توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا، فروشنده انواع هولدر موبایل:

  شما می توانید خرید انواع لوازم جانبی موبایل مانند هندزفری بلوتوث، هولدر موبایل برای ماشین یا مکان های دیگر را در طرح های مختلف با 82% تخفیف ویژه از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا بدون نیازبه کدتخفیف دیجی کالا خریداری کنید. 

  خصوصیات هولدر ماشین: 

  امروزه تلفن های همراه به یک ابزار جدا نشندنی از انسان ها تبدیل شده اند.تا به حال برای شما هم پیش آمده که موقع رانندگی امکان نگه داشتن تلفن همراه در دست را نداشته باشید و یک نفر با شما تماس بگیرد و نتوانید جواب بدهید یا دوساعت به دنبال گوشی خود بگردید یا هنگام فیلم دیدن دستان شما از نگه داشتن تلفن همراه خسته شود اما دیگر نگران نباشید سایت اینترنتی دیجی کالا انواع هولدر موبایل،هولدر انگشتی موبایل و... را با تخفیف های ویژه برای شما فراهم کرده است .هولدر یک وسیله جانبی برای نگه داشتن تلفن همراه و تبلت بدون استفاده از دست می باشد. از این ابزار بسیار کاربردی می توان در منزل، محیط کار، و هنگام رانندگی در خودرو استفاده نمود. با استفاده از پایه نگهدارنده گوشی تلفن همراه می توانید گوشی را در زوایای مختلف تنظیم نمایید. هولدر ها انواع مختلفی دارند و هر شخص با توجه به نیاز و محیطی که قرار است از پایه نگهدارنده استفاده کند، هولدر مورد نیاز خود را خریداری می نماید. هولدرپایه دار دارای چسبونک برای سطوح صاف، هولدر مغناطیسی، هولدر بدون پایه و.. از جمله انواع هولدر می باشند.

  کاربردهای هولدر موبایل:
  از بارزترین کاربرد هولدر موبایل می توان به استفاده در خودرو برای نگه داشتن گوشی موبایل اشاره نمود، با توجه به اینکه گوشی های هوشمند دارای امکاناتی از قبیل مکان یابی می باشند این وسیله ابزار بسیار مناسبی برای نگه داشتن گوشی می باشد تا اینکه راننده با خیال راحت بدون استفاده از دست به گوشی خود تسلط داشته باشد. طراحی برخی از هولدرها به گونه ای می باشد که به راحتی بر روی سطوح صاف خودرو مانند داشبورد و شیشه جلوی اتومبیل چسبانده می شوند. برخی از نگهدارنده های گوشی در ماشین دارای گیره نگهدارنده گوشی موبایل بوده و برخی به صورت مغناطیسی عمل می کنند.  بهترین و پرطرفدارترین پایه نگهدارنده گوشی پایه ای است که بر روی داشبورد و یا به شیشه جلوی اتومبیل چسابنده می شود البته به گونه ای که جلوی دید راننده را نگیرد. 
  نظرات کاربران در مورد هولدر ماشین:
  نقاط قوت: نگهداری بسیار عالی گوشی موبایل.
  نقاط ضعف: بی کیفیت بودن محصول.
  جمع بندی نظرات کاربران: بیش از 82% کاربران از محصول هولدر موبایل موجود در دیجی کالا رضایت کامل داشته اند.
  تخفیف هات
  درصد تخفیفبالای 60%
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: بالای 60%