فروش انواع پارچه مبل تا 40% تخفیف

معتبر تا 3 روز بعد
40%فروش انواع پارچه مبل تا 40% تخفیف
.

 •    سایر

 • فروش انواع پارچه مبل تا 40% تخفیف

  40% ( سود شما در این خرید : 48,000 تومان )
  1765 بار از این تخفیف استفاده شده
  • 120,000 تومان
  • 72,000 تومان

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید انواع پارچه مبل را از سایت دیجی کالا با 40% تخفیف انجام دهید.

  خرید کنید

  توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا، فروشنده پارچه مبل:

  انواع پارچه رو مبلی را می توانید بدون داشتن کد تخفیف دیجی کالا از این فروشگاه اینترنتی با تخفیف ویژه تهیه کنید. 

  خصوصیات پارچه مبلی:

  زمانی که می خواهیم خرید مبل را انجام دهیم در اولین نگاه مدل پارچه مبل و طرح مبل نظر ما را جلب می کند. انواع پارچه رو مبلی دارای جنس و طرح های مختلفی می باشد. برخی از پارچه مبلی ها گل گلی، برخی ساده، برخی راه راه و برخی دیگر مدل های مختلفی دارند. هر شخصی با توجه به سلیقه و مدل مبل پارچه مبل را انتخاب می کند. یکی از مهمترین مواردی که در خرید پارچه مبل مد نظر خریداران است، قیمت پارچه مبلی است. علاوه بر قیمت پارچه مبلی، مواردی مانند کیفیت، جنس پارچه رو مبلی، طرح ها و ... نیز در انتخاب خریداران مؤثر است. انواع پارچه مبل در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا با تخفیف های بسیار زیاد و باورنکردنی قابل تهیه می باشد. برای بهره مندی از تخفیف ها نیاز به کد تخفیف نیست و تمام پیشنهاد های تخفیف دار دیجی کالا در این سایت قابل مشاهده است.

  نظرات کاربران در مورد محصولات پارچه های مبلی:
  نقاط قوت: افرادی که خرید پارچه ی مبلی را از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا انجام داده اند از کیفیت پارچه، قیمت پارچه مبلی و ... رضایت کامل داشته اند. 
  نقاط ضعف: نداشتن طرح های زیبا و جذاب، کیفیت کم پارچه ها و ...از ویژگی های منفی می باشد که برخی از کاربران به آن ها اشاره کرده اند.
  جمع بندی نظرات کاربران: در نهایت بیشتر کاربران فروشگاه اینترنتی دیجی کالا از خرید این نوع محصولات از این فروشگاه اینترنتی رضایت کامل را داشته اند.

  تخفیف هات
  درصد تخفیف40%
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: 40%