تخفیف 40% خرید وسایل تولد و جشن

معتبر تا 6 روز بعد
40%تخفیف 40% خرید وسایل تولد و جشن
.

 • دیگر تخفیف های : متفرقه

 • توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا، فروشنده وسایل تولد:

  انواع وسایل تولد با رضایتمندی 89 % از مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و با بیشترین تخفیف  تا 50% در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا به فروش میرسد.

  خصوصیات وسایل تولد:

  وسایل تولد با تم تولد دخترانه یا تم تولد پسرانه اگر ست باشند بسیار زیبا تر و خاص تر میشود و میتواند تم تولد دخترانه یا تم تولد پسرانه ای ماندگار در ذهن ها باشد. تزیین تولد و دیزاین تولد با وسایل تولد ست و زیبا بسیار جذاب تر میشود اما گاهی هزینه های دیزاین تولد بسیار زیاد می شود که به صرفه نیست. اما با مراجعه به سایت دیجی کالا میتوانید با قیمت هایی بسیار پایین وسایل تولد مورد نیاز خود را تهیه کنید.درسایت دیجی کالا  میتوانید انواع تم تولد دخترانه و پسرانه بسیار زیبا و خاص را برای تولد خود پیدا کنید و هزینه ی زیادی نیز نپردازید. حتی میتوانید لباس های خود را با تم تولد ست کنید.
  انواع وسایل تولد مانند کلاه، بادکنک، ریسه های تزیینی، وسایل تزیینی اتاق، لوازم دیزاین تولد، ظروف یکبار مصرف مخصوص تولد و ... با تنوع بسیار بالا به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا قابل تهیه است.

  نظرات کاربران در مورد محصول:
  نقاط قوت: تنوع بسیار بالای محصولات، کیفیت بالا، زیبایی.
  نقاط ضعف: برخی از کاربران به کیفیت پایین محصولات اشاره کرده اند.
  جمع بندی نظرات کاربران: 89% از کاربران فروشگاه اینترنتی دیجی کالا از خرید این نوع محصولات به صورت آنلاین رضایت کامل داشته اند.
  تخفیف هات
  درصد تخفیف50
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  تخفیف 40% خرید وسایل تولد و جشن

  40% ( سود شما در این خرید : 4,010 تومان )
  1506 بار از این تخفیف استفاده شده
  • 10,000 تومان
  • 5,990 تومان

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک برروی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع وسایل تولد را تا 40% تخفیف از سایت دیجی کالا خریداری کنید.

  خرید کنید

  برچسب ها: 40%