کد تخفیف الو پیک تا 10 هزار تومان ویژه استفاده از وانت بار

معتبر تا 4 روز بعد
کد تخفیف الو پیک تا 10 هزار تومان ویژه استفاده از وانت بار
.

 • دیگر تخفیف های : الوپیک

 • توضیحات سایت اینترنتی Alopeyk، سامانه حمل و نقل آنلاین:

  الوپیک با پیک های موتوری، تاکسی موتوری، سواری و وانت بار به کاربران خود خدمت رسانی می کند. الو پیک حمل و نقلی ایمن، آسان و سریع  با تخفیف را برای کاربران فراهم کرده است.

  مشخصات سامانه حمل و نقل آنلاین Alopeyk:

  الوپیک که سامانه ی آنلاین حمل و نقل است با پیک های موتوری، تاکسی های موتوری و سواری و وانت بار به کاربران الو پیک خدمات ارائه می دهد. وانت بار های الوپیک به دو دسته وانت بار سنگین و وانت بار سبک تقسیم شده است که دیگر نیازی به باربری های سنتی نیست. وانت بار سنگین ویژه جا به جایی بار هایی با وزن 500 کیلو گرم تا 2 تن می باشد و وانت بار سبک برای جا به جایی بار هایی با وزن 200 کیلو گرم تا 500 کیلو گرم مناسب است که این سرویس وانت بسیار به صرفه و سریع می باشد. از آن جایی که ترافیک یکی از معظل های جامعه محسوب می شود، تاکسی های موتوری الوپیک پیشنهاد مناسبی برای فرار از ترافیک است. یکی دیگر از سرویس های الو پیک سواری بار است که برای انتقال بسته های بزرگتر از ظرفیت پیک موتوری و یا بسته های حساس بهترین گزینه است.

  تاکسی سواری از خدمات جدید الوپیک است که برای جا به جایی مسافر همیشه در دسترس است و این سرویس با قیمت های رقابتی خدمات را ارائه می کند. از مزایای استفاده از سامانه حمل و نقل آنلاین الوپیک صرفه جویی در هزینه، تحویل مرسولات در سریع ترین زمان ممکن، ارائه ی خدمات مطمئن، معتبر و 24 ساعته در هر ساعت از شبانه روز و احترام به هوای پاک با کاهش از حجم ترافیک تهران می توان نام برد. الو پیک با توجه به نیاز مصرف کنندگان و شرایط حمل و نقل درون شهری استان تهران بهترین روش برای سرویس دهی را به کاربران خود به وجود آورده است. پس چرا باید از الو پیک استفاده کنیم؟ هزینه کمتر و اطمینان بیشتر دلیل کافی برای استفاده از خدمات سامانه حمل و نقل آنلاین Alopeyk می باشد. از مزایای الو پیک می توان به این موضوع اشاره کرد که این سامانه حمل و نقل آنلاین از طریق نرم افزار و وب سایت در دسترس است.
  ثبت چند درخواست هم زمان، پیگیری زنده مسیر، ارسال دوباره درخواست، ثبت آدرس های منتخب، پرداخت هزینه در محل، اعتباری و نقدی، سرویس رفت و برگشت و ... از دیگر مزایای استفده از سرویس Alopeyk است. سرویس وانت بار سامانه حمل و نقل آنلاین Alopeyk به راحتی با ثبت درخواست در وب سایت یا اپلیکیشن این سامانه در کمترین و سریع ترین زمان ممکن این سرویس به کاربر ارائه می شود. با داشتن کد تخفیف الو پیک نیز کاربران می توانند از خدمات این سامانه حمل و نقل با تخفیف های ویژه سرویس بگیرند. با استفاده از سرویس وانت بار Alopeyk دیگر نیازیبه رفتن به باربری های سنتی نیست و کار باربری با درخواست از طریق اپلیکیشن و یا وب سایت در کمترین زمان ممکن انجام می شود.
  تخفیف هات
  درصد تخفیف30
  نوع تخفیفکد تخفیف
  ارائه دهنده / فروشندهالوپیک
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!
      بد           خوب

  کد تخفیف الو پیک تا 10 هزار تومان ویژه استفاده از وانت بار

  30%
  463 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : vanet


  نحوه استفاده :
  از طریق سایت تخفیف هات با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از تخفیف 10 هزار تومانی وانت بار سبک الوپیک بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت الوپیک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.
  کد تخفیف دوم: vanet2 شامل تخفیف 10 هزار تومانی وانت سنگین از الوپیک می باشد.
  کد تخفیف سوم: PDCUY7Z شامل تخفیف 10 هزار تومانی وانت بار سبک الوپیک در تهران می باشد. لازم به ذکر است که این کد تخفیف برای هر کاربر دو بار قابل اجرا می باشد

  خرید کنید

  برچسب ها: خدمات اینترنتی, حمل و نقل و گردشگری, حمل بار, الو پیک, 30%