تخفیف 14% خرید نوار بهداشتی آلویز

معتبر تا 4 روز بعد
تخفیف 14% خرید نوار بهداشتی آلویز
.

 •    آلویز

 • تخفیف 14% خرید نوار بهداشتی آلویز

  14%
  2094 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید انواع نوار بهداشتی را از سایت دیجی کالا با 14% تخفیف انجام دهید.

  خرید کنید

  توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا، فروشنده نوار بهداشتی آلویز:

  انواع لوازم  زناشویی و بهداشت زنان مانند ژل بهداشتی بانوان و نوار بهداشتی آلویز در بسته های چند عددی و ضخامت متوسط با رضایت بیش از 14% کاربران در سایت دیجی کالا و با کد های تخفیف دیجی کالا  به فروش می رسد.

  خصوصیات نوار بهداشتی آلویز:

  بانوان در دوران عادت ماهانه نیازمند استفاده از نوار بهداشتی و پدهای بهداشتی مناسب هستند. داشتن یک نوار بهداشتی با کیفیت می تواند گذر از دوران عادت ماهیانه را برای بانوان سهل تر نماید.  قیمت نوار بهداشتی با کیفیت و مناسب لزوما بالا نیست، پد بهداشتی و نوار آلویز «Always» با سابقه طولانی در تولید لوازم بهداشتی نیاز بانوان ایرانی را به خوبی می‌شناسد و در طراحی مدل های خود از انواع نوار بهداشتی مشبک و ... استفاده می نماید. کیفیت در تولید محصولات و استفاده از مواد اولیه درجه یک از شاخصه های شرکت آلویز است .
  شرکت های مختلفی در کنار آلویز همانند  پنبه ریز نوار بهداشتی هایی با طرح ها و سایز های متفاوت تولید می کننده و بانوان می توانند بر حسب نیاز خود از انواع مختلف موجود در بازار پد بهداشتی تهیه نمایند.  نوار بهداشتی «آلویز» مدل های مختلف سطح بسیار نرم و قدرت جذب بسیار بالا و سایز انتخابی مناسب برای خرید نوار بهداشتی برای بانوان است. مجموعه تخفیف هات با توجه به تخفیف بر روی قیمت نوار بهداشتی  و رضایت بالای مشتریان خریدار، خرید نوار بهداشتی الویز را به کاربران خود توصیه می کند.
  نظرات کاربران در مورد محصول:
  نقاط قوت: هیچ گونه حساسیتی ایجاد نمی کند.
  نقاط ضعف: خیلی راحت نیست.
  جمع بندی نظرات کاربران: 14% از کاربران دیجی کالا از این محصول رضایت دارند.

  تخفیف هات
  درصد تخفیف20%
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: 20%