تخفیف 27% خرید نوار بهداشتی آلویز

27%تخفیف 27% خرید نوار بهداشتی آلویز

*توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا، فروشنده نوار بهداشتی آلویز:

نوار بهداشتی آلویز در بسته های 7 عددی و ضخامت متوسط با رضایت بیش از 80% در سایت دیجی کالا به فروش می رسد.

*خصوصیات نوار بهداشتی آلویز:

بانوان در دوران عادت ماهانه نیازمند استفاده از نوار بهداشتی و پدهای بهداشتی مناسب هستند. داشتن یک نوار بهداشتی با کیفیت می تواند گذر از دوران عادت ماهیانه را برای بانوان سهل تر نماید.  قیمت نوار بهداشتی با کیفیت و مناسب لزوما بالا نیست، پد بهداشتی و نوار آلویز «Always» با سابقه طولانی در تولید لوازم بهداشتی نیاز بانوان ایرانی را به خوبی می‌شناسد و در طراحی مدل های خود از انواع نوار بهداشتی مشبک و ... استفاده می نماید. کیفیت در تولید محصولات و استفاده از مواد اولیه درجه یک از شاخصه های شرکت آلویز است .
شرکت های مختلفی در کنار آلویز همانند  پنبه ریز نوار بهداشتی هایی با طرح ها و سایز های متفاوت تولید می کننده و بانوان می توانند بر حسب نیاز خود از انواع مختلف موجود در بازار پد بهداشتی تهیه نمایند.  نوار بهداشتی «آلویز» مدل «Long» با سطح بسیار نرم و قدرت جذب بسیار بالا و سایز بزرگ انتخابی مناسب برای خرید نوار بهداشتی برای بانوان است. مجموعه تخفیف هات با توجه به تخفیف بر روی قیمت نوار بهداشتی  و رضایت بالای مشتریان خریدار، خرید نوار بهداشتی الویز را به کاربران خود توصیه می کند.

تخفیف هات
درصد تخفیف40
نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
کشور تولید کنندهایران

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

معتبر تا 3 روز بعد

کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار

نحوه استفاده : شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید انواع نوار بهداشتی را از سایت دیجی کالا با 27% تخفیف انجام دهید.

از این تخفیف 331 بار استفاده شده

  • 8,210 تومان
  • 6,000 تومان
27% تخفیف( سود شما در این خرید : 2,210 تومان )

خرید کنید

برچسب ها: ورزش، سلامت و پزشکی, زناشویی و بهداشت زنان, دیجی کالا, 30%