تخفیف ویژه و استثنایی فن آسان

معتبر تا 1 ماه بعد
تخفیف ویژه و استثنایی فن آسان
.

 • دیگر تخفیف های : فن آسان

 • *توضیحات سوپرمارکت فن آسان،سوپرمارکت اینترنتی:

  فن آسان اولین سوپر مارکت آنلاین همیشه تخفیف در ایران است که با تنوع کالایی بیش از ۶۰۰۰ قلم کالا آماده ارائه خدمات 24 ساعته به مشتریان خود می باشد.

  *خصوصیات سوپرمارکت آنلاین فن آسان:

  برای خرید کالاهای اساسی مجبوریم به فروشگاه های بزرگ شهرمان مراجعه کنیم که منجر به اتلاف وقت ارزشمندمان می شود. بنابراین عاقلانه تر این است که در منزل مانده و با فراغ بال بین اجناس یک سوپرمارکت اینترنتی جستجو و خرید کنیم. سوپر مارکت آنلاین فن آسان یک سوپرمارکت اینترنتی پیشرو است که فعالیت های خود را در تهران آغاز کرده و جهت جلب رضایت شما مشتریان گرامی برای خریدهای بالاتر از 75 هزار تومان ارسال رایگان در نظر گرفته است. نکته قابل توجه در خرید از فن آسان این است که بیش از ۹۰% از کالاهای عرضه شده در این فروشگاه توسط واحد بازرگانی فن آسان به صورت انبوه و بدون واسطه مستقیما از تولیدکنندگان تهیه و در انبارها و سرد خانه های کاملا بهداشتی نگهداری و ارسال می شوند. همین امر باعث شده تا فن آسان بتواند تمام کالاهای خود را با بیشترین تخفیف ارائه دهد. همچنین کد تخفیف فن آسان ارائه شده در این فروشگاه می تواند شرایط خرید با تخفیف های عالی را در اختیار شهروندان عزیز قرار دهد.


  تخفیف هات
  درصد تخفیف10
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهفن آسان
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!
      بد           خوب

  تخفیف ویژه و استثنایی فن آسان

  10%
  894 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : FNS-NU10


  نحوه استفاده :
  از طریق سایت تخفیف هات می توانید از10 هزار تومان تخفیف برای خرید های بالای 100 هزار تومان از سایت فن آسان ویژه اولین خرید، بهره مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی " خرید کنید " کلیک نمایید.
  روش دوم تخفیف: شامل 10 هزار تومان تخفیف برای خرید های بالای 100 هزار تومان از سایت فن آسان می باشد. و همچنین خریدهای بالای 75 هزار تومان به صورت رایگان ارسال می‌شود.

  خرید کنید

  برچسب ها: خدمات اینترنتی, فروشگاه های اینترنتی, سوپرمارکت, فن آسان, 10%