کد تخفیف 10 هزار تومانی نرم افزار رستوران اسنپ فود

معتبر تا 2 روز بعد
کد تخفیف 10 هزار تومانی نرم افزار رستوران اسنپ فود
.


 • کد تخفیف 10 هزار تومانی نرم افزار رستوران اسنپ فود

  70%
  4906 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : SFGads


  نحوه استفاده :
  از طریق سایت تخفیف هات و با وارد کردن کد تخفیف از 10 هزار تومان تخفیف اولین سفارش از بخش رستوران و کافه اسنپ فود برای سفارش های بالاتر از 10 هزار تومان بهره مند شوید. این کد تخفیف در تمامی شهرهای ایران فعال می باشد. برای ورود به وب سایت اسنپ فود روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

  خرید کنید

  توضیحات اپلیکیشن اینترنتی اسنپ فود ، ارائه دهنده انواع غذا:


  سفارش آنلاین غذا را در نرم افزار  اسنپ فود همراه با کد تخفیف اسنپ فود تا 10 هزار تومان تخفیف به صرفه تر از هرجایی انجام دهید .

  خصوصیات نرم افزار اسنپ فود:

  اسنپ فود یا همان زود فود اپلیکیشنی بسیار محبوب در بین مردم میباشد. این برنامه با داشتن کد تخفیف بسیار به نفع مشتریان کار میکند. با نصب این نرم افزار رستوران در گوشی های خود کد تخفیف اسنپ فود را دریافت کنید و تا 8 هزار تومان ارزان تر سفارش غذا دهید. در این نرم افزار  تمامی غذاهای ایرانی و خارجی از جمله ایرانی، ایتالیایی، هندی و... را با دریافت کد تخفیف زود فود  تا 8 هزار تومان تخفیف سفارش دهید.خرید آنلاین غذا از طریق نرم افزار رستوران مزایای زیادی برای شما دارد.
  هزینه پست در بعضی مواقع برای شما رایگان است. با وارد کردن شهری که ساکن آن هستید از تخفیف های روزانه اطلاع پیدا کنید و به صرفه و بسیار ارزان خرید کنید.این نرم افزار نرم افزاری کاربردی که تخفیف هایی ویژه دارد و تمامی ساعات روز آماده سرویس دهی میباشد. شما با نصب نرم افزار رستوران میتوانید رستوران های نزدیک خود را پیدا کرده و سریع غذایی خوشمزه برای خود سفارش دهید.
  تخفیف هات
  درصد تخفیفبالای 60
  نوع تخفیفکد تخفیف
  ارائه دهنده / فروشندهزودفود
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: بالای 60%