تخفیف تا 10% برای میوه خشک و منجمد

معتبر تا 1 هفته بعد
10%تخفیف تا 10% برای میوه خشک و منجمد
.

 • دیگر تخفیف های :

 •  توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا ، فروشنده میوه خشک:

  انواع آجیل وخشکبار  ومیوه خشک در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا با 10% تخفیف ویژه به فروش می رسد.

  توضیحات میوه خشک:

  میوه در هر حالتی که باشد چه تازه و چه خشک شده فواید زیادی را به همراه دارد . میوه خشک میتواند بعنوان یک میان وعده مناسب استفاده شود ،آنرا طولانی مدت نگهداری کرد و در خارج از فصل جایگزین میوه تازه شود . حتی خیلی از کوهنوردان بدلیل آنکه نمی توانند وسایل زیادی را با خود حمل کنند از میوه خشک برای تامین انرژی مورد نیاز خود استفاده می کنند . فرایند خشک کردن میوه روش مناسبی برای حفظ طعم اصلی میوه و جلوگیری از خراب شدن میوه های اضافی می باشد .از میوه خشک بعنوان یک آبنبات طبیعی، ترد و خوشمزه نیز می توانید استفاده کنید.
  دستگاه خشک کن میوه ، بین 24 تا 48 ساعت میوه ها را کاملا خشک می کند . میتوان برای خشک کردن میوه از فر هم استفاده کرد اما با دستگاه خشک کن میوه کارشما را بسیار آسانتر می کند .میوه خشک دارای قند و کالری است و برای بچه ها در فصل امتحانات بسیار مناسب است چون از ضعف آن ها جلوگیری می کند . در زمان هایی که میوه تازه در دسترس نیست میتوان از این محصول استفاده کرد. خشک کردن میوه میتواند توسط آفتاب ، دستگاه خشک کن و فر انجام شود . خشک کن میوه وسیله بسیار کاربردی برای تهیه میوه های ترد و خوشمزه می باشد که در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا با تخفیف ویژه برای مشتریان فراهم شده است.
  تخفیف هات
  درصد تخفیف10
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  تخفیف تا 10% برای میوه خشک و منجمد

  10% ( سود شما در این خرید : 1,550 تومان )
  725 بار از این تخفیف استفاده شده
  • 15,500 تومان
  • 13,950 تومان

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" بدون داشتن هیچ کد تخفیفی امکان خرید انواع میوه خشک را از سایت دیجی کالا با 10% تخفیف خواهید داشت.

  خرید کنید

  برچسب ها: 10%