فروش میز ناهار خوری جدید تا 20% تخفیف

معتبر تا 1 ماه بعد
20%فروش میز ناهار خوری جدید تا 20% تخفیف
.

 • دیگر تخفیف های : سایر

 • توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا ، فروشنده میز ناهار خوری: 

  انواع مدل میز و صندلی غذا خوری جدید، مدل میز ناهار خوری چوبی و میز ناهار خوری کم جا درفروشگاه اینترنتی دیجی کالابا 20% تخفیف ویژه موجود است .

  خصوصیات میز ناهار خوری:

  یکی از لوازم مورد نیاز در خانه ها و محل کار میز ناهار خوری است. الزام استفاده از میز غذا خوری بیشتر برای افراد مسن و افرادی که از کمر درد، پا درد  و زانو درد رنج می برند می باشد زیرا با استفاده از میز در هنگام خوردن غذا نیاز نیست که بر روی زمین بنشینند و هنگام نشست و برخاست به پاها و کمر فشار بیاید. میز ناهار خوری چوبی با مدل های مختلف و با رنگ هایی متنوع در ابعاد گوناگون و کم جا مناسب استفاده دو نفره می باشد. میز غذا خوری کم جا معمولا شکل مربع دارد و با توجه به اندازه میز برای محیط های کوچک و قرار دادن در آشپزخانه بسیار مناسب است. طراحی این میزها معمولا این گونه است که پایه ها جدا می شوند و در هنگام جا به جایی به  راحتی قابل حمل است.

  مدل میز ناهار خوری با پایه های جدا شونده بسیار زیاد شده است اما نگرانی برای نصب وجود ندارد زیرا به راحتی قابل نصب می باشد و در قسمت هایی که در دید است اثری از پیچ، میخ و ... نیست. صفحه میز ناهار خوری جدید نیز منفصل است و در برابر رطوبت و ساییدگی مقاوم می باشد. تمام لبه های میز دارای روکش PVC برای جلوگیری از آسیب در هنگام جا به جایی است. بروشور و یراق لازم برای نصب میز ناهار خوری کم جا مدل میگون در بسته بندی وجود دارد و برای نصب این میز با پایه های جداشونده تنها به یک عدد پیچ گوشتی چهارسو نیاز است. قیمت انواع میز ناهار خوری جدید در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا تا 20% تخفیف وجود دارد که این میزان تخفیف ،ارزش خرید میز ناهار خوری جدید را تا حد زیادی بالا می برد.
  نظرات کاربران در مورد محصول: 
  نقاط قوت این محصول: کم جا، نصب آسان، مقاوم بودن و قیمت مناسب این میز از مزیت های محصول است.
  نقاط ضعفاین محصول: هیچ یک از خریداران مدل میز ناهار خوری چوبی به نقاط ضعف محصول اشاره نکرده اند.
  جمع بندی نظرات کاربران: 84% خریداران مدل میز ناهار خوری چوبی از خرید خود راضی بوده اند. 


  تخفیف هات
  درصد تخفیف20
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  فروش میز ناهار خوری جدید تا 20% تخفیف

  25% ( سود شما در این خرید : 700,000 تومان )
  1842 بار از این تخفیف استفاده شده
  • 3,500,000 تومان
  • 2,800,000 تومان

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید انواع میز ناهار خوری را از سایت دیجی کالا با 20% تخفیف انجام دهید.

  خرید کنید

  برچسب ها: 20%