خرید میز تلویزیون دیواری با 13% تخفیف

معتبر تا 4 روز بعد
13%خرید میز تلویزیون دیواری با 13% تخفیف
.

 •    سایر

 • خرید میز تلویزیون دیواری با 13% تخفیف

  13% ( سود شما در این خرید : 1,100,000 تومان )
  4109 بار از این تخفیف استفاده شده
  • 8,199,000 تومان
  • 7,099,000 تومان

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع میز تلوزیون دیواری را تا 13% تخفیف از سایت دیجی کالا سفارش دهید.

  خرید کنید

  توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا ، فروشنده انواع میز تلویزیون دیواری و میز تلویزیون جدید:

  خرید میز تلویزیون دیواری و میز تلویزیون شیک را تا 13% تخفیف رامی توانید از فروشگاه تخفیف هات انجام دهید و لذت یک خرید با تخفیف  را با تخفیف هات تجربه کنید. 

  خصوصیات مدل میز تلویزیون دیواری و میز تلویزیون ساده  :

  یک اتاق نشیمن بدون وجود تلویزیون هیچ وقت کامل نخواهد شد.  اما تلویزیون هم باید طوری قرار داده شود که دکوراسیون نشیمن را خراب نکند. بهترین ارتفاع نصب تلویزیون موضوعی است که خیلی ها در اتاق نشیمن با آن روبرو می شوند، و اغلب هم با آزمون و خطا جلو می روند. اما دیده شده که برخی هم کلا قید استفاده از مدل میز تلویزیون در اتاق نشیمن را می زنند که این کار اکیدا اشتباه است. 
  اتاق نشیمنی که در آن تلویزیون نداشته باشد شبیه یک اتاق خواب بزرگ و معمولی بنظر خواهد رسید.در اهمیت دکوراسیون پذیرایی و نشیمن به عنوان نمادی از کل خانه تردیدی نیست و فضای میز تلویزیون به دلیل اینکه همه افراد خانواده را کنار هم جمع می کند سهم بزرگی در زیبا سازی این قسمت از خانه دارد. شما می توانید با طراحی یک میز تلویزیون خاص نهایت استفاده را برده و جذابیتی دو چندان در نشیمنتان ایجاد کنید.میز تلویزیون های موجود در بازار محدود به چند طرح خاص هستند و اغلب دیواری نیستند بنابراین بهتر است آن را سفارش دهید تا برایتان بسازند،مدل میز تلویزیون دیواری معمولا از ام دی اف یا کناف ساخته می شوند.پروسه کار نصب تلویزیون ساده و آسان است. تلویزیونی را می خرید سپس به خانه آورده و بهترین نقطه برای قرار دادن آن را انتخاب می کنید. تلویزیون را می شود روی میز ساده، کابینت های دیواری اتاق نشیمن یا مستقیما روی دیوار قرار داد. بین همه این گزینه ها مسلما نصب میز تلویزیون جدید روی دیوار کمی سخت تر است.

   مهم ترین سوالی که قبل از نصب میز تلویزیون جدید ایجاد می شود، این است که میز تلویزیون جدید را باید در چه ارتفاعی نصب کنیم؟اندازه میز تلویزیون با توجه به ساختار و طرح اتاق مشخص می شود برای این کار ابتدا ابعاد دقیقی از محل نصب تلویزیون به دست آورید، سپس از یک کاغذ شطرنجی استفاده کنید و طرح مورد نظرتان را با دقت پیاده سازی کنید، لازم نیست نقشه ای که ترسیم میکنید دارای مقیاس باشد، ترسیم حدودی آن بر روی کاغذ پاسخگوی نیاز شماست، اندازه ی استاندارد سایز میز تلویزیون جدید و فاصله ی مبل با آن را نیز حتما در نظر بگیرید، در انتها سعی کنید به چیزی مانند تصاویر پایین برسید.ممکن است فضایی ساده و خلوت را بپسندید در این صورت از طراحی شلف ها و قفسه ها بر روی مدل میز تلویزیون دیواری بپرهیزید، و یا اگر وسایل دکوری و کتاب های زیادی دارید ممکن است بخواهید تعداد قفسه یا کمدهای بیشتری در طرح مدل میز تلویزیون دیواری اضافه کنید، در هر صورت به جزئیات توجه کنید، چیدمان کلید و پریز ها و مسیر گذر سیم ها به طوری که در دیدرس نباشند، نور مخفی و … را در نظر بگیرید و ظاهر مدل میز تلویزیون دیواری دیجیکالا  را با آخرین مد روز تطبیق دهید
  .قفسه هایی که دیواره پشتی ندارند، از هر دو طرف قابل استفاده اند و مانع عبور نور نمی شوند نیز جدیدا در طراحی مدل میز تلویزیون دیواری به کرات استفاده می شوند، همچنین استفاده از کاغذ دیواری نیز برای پوشش پشت میز تلویزیون جدید مرسوم است.نصب کردن تلویزیون روی دیوار تصمیمی هوشمندانه و کارامد است، اما تصمیم گیری همیشه اولین قدم در انجام هر کاری است. مدل میز تلوزیون جدید علاوه بر زیبایی باید دارای استحکام نیز باشد تا در اسباب کشی و جابه جایی از بین نرود و سالم بماند و عمر طولانی داشته باشد از این رو مدل میز تلوزیون دیواری، میز تلویزیون ساده، میز تلویزیون شیک و ... در بازار بسیار فراوان است.
   شاید مدل میز تلوزیون های موجود در بازار از قبیل : میز تلوزیون ساده، میز تلوزیون دیواری، میز تلویزیون شیک و... مورد پسند بعضی از مشتریان نباشد. میز تلوزیون جدید بسیاری در سایت دیجی کالا وجود دارد که مدل میز تلویزیون ها بسیار شیک و جذاب است.قیمت میز تلویزیون دیواری شیک و میز تلویزیون ساده در سایت دیجی کالا بسیار مناسب است و با تخفیف های ویژه این سایت قیمت میز تلویزیون ساده و میز تلویزیون شیک بسیار مناسب تر و به صرفه تر میباشد.میز تلویزیون شیک ای و میز تلویزیون دیواری که طرفداران بسیاری دارد با زیبایی بسیار خاص در جشنواره دیجی کالا موجود میباشد. 

  تخفیف هات
  درصد تخفیف20%
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: 20%