لوگو تخفیف هات

کد تخفیف مکتب خونه

کد تخفیف مکتب خونه

مکتب خونه یک سامانه آموزش آنلاین برای حوزه های مختلف است. شما می توانید جدید ترین کد تخفیف مکتب خونه را از تخفیف هات به صورت رایگان و معتبر دریافت کنید.

امتیاز دهید
(امتیاز 5 از 5 رای)
کوپن و کد تخفیف
کد تخفیف 30% خرید از سایت آموزشی مکتب خونه

کد تخفیف 30% خرید از سایت آموزشی مکتب خونه

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 30% تخفیف ویژه برای خرید و یا تمدید کلیه دوره های آموزشی و تخصص های مختلف از سایت مکتب خونه بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "دریافت آموزش" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

30% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
تخفیف مکتب خونه 40% انواع آموزش ها

تخفیف مکتب خونه 40% انواع آموزش ها

با استفاده از این کد تخفیف می توانید از 40% تخفیف خرید اول برای تمامی دوره ها و تخصص های موجود در مکتب خونه بهره مند شوید. جهت استفاده از کد تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما ارسال شود.

40% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف مکتبخونه تا 90% ویژه تمامی آموزش ها

کد تخفیف مکتبخونه تا 90% ویژه تمامی آموزش ها

با استفاده از لینک اختصاصی مکتب خونه میتوانید تا 90% تخفیف ویژه برای انواع آموزش های روزانه مکتب خونه بهره مند شوید. جهت استفاده از این تخفیف می بایست بر روی "خرید آموزش" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت مکتب خونه برای شما اعمال شود.

90% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف مکتبخونه تا 40 درصد برای خرید انواع آموزش ها

کد تخفیف مکتبخونه تا 40 درصد برای خرید انواع آموزش ها

از 40% تخفیف مکتب خونه برای دریافت انواع آموزش ها بهره مند شوند. برای دریافت تخفیف بر روی "دریافت آموزش" کلیک نمایید.

40% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف 70 درصدی مکتب خونه ویژه شگفت انگیزان

کد تخفیف 70 درصدی مکتب خونه ویژه شگفت انگیزان

از طریق سایت تخفیف هات و با استفاده از تخفیف شگفت انگیزان از 70% تخفیف خرید دوره های منتخب جدید مکتب خونه بهره‌مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست بر روی "دریافت آموزش" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت مکتب خونه برای شما منظور گردد.

70% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کدتخفیف مکتب خونه برای بیش از 10000 هزار ساعت آموزش رایگان

کدتخفیف مکتب خونه برای بیش از 10000 هزار ساعت آموزش رایگان

شما می توانید از طریق لینک اختصاصی تخفیف هات وارد صفحه اختصاصی آموزش های رایگان سایت مکتب خونه شوید، به منظور استفاده از کدتخفیف مکتب خونه و بهره گیری از آموزش های آنلاین رایگان، روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

10,000 تومان
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کدهای تخفیف مکتب خونه 99% ویژه آموزش برنامه نویسی

کدهای تخفیف مکتب خونه 99% ویژه آموزش برنامه نویسی

با استفاده از کدتخفیف میتوانید از 99% تخفیف ویژه برای خرید آموزش برنامه نویسی از وبسایت سون لرن بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "آموزش برنامه نویسی" کلیک نمایید.

99% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
دوره های مکتب خونه 65% ویژه انواع آموزش

دوره های مکتب خونه 65% ویژه انواع آموزش

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 65% تخفیف ویژه خرید انواع آموزش از مکتب خونه بهره مند شوید. این تخفیف روی قیمت اولیه محاسبه میشود. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

65% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
 تخفیف مکتب خونه تا 70 هزارتومان خرید انواع آموزش ها و آموزش الکترونیک و ....

تخفیف مکتب خونه تا 70 هزارتومان خرید انواع آموزش ها و آموزش الکترونیک و ....

از طریق سایت تخفیف هات می توانید تا 70 هزارتومان تخفیف ویژه آموزش های مجازی بالای 100 هزارتومان دریافت کنید. برای دسترسی به این دوره ها در سایت مکتبخونه میبایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا آموزش ها را دریافت کنید.

100 هزارتومان حداقل خرید آموزش
70,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفيف مكتب خونه 60% بدون محدودیت خرید اول

کد تخفيف مكتب خونه 60% بدون محدودیت خرید اول

با استفاده از این کد تخفیف میتوانید از 60% تخفیف مهارت ها و آموزش های مختلف از مکتب خونه بهره مند شوید. جهت استفاده از این تخفیف ها میتوانید کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

60% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
 کد تخفیف جدید 7% سایت مکتب خونه

کد تخفیف جدید 7% سایت مکتب خونه

از طریق سایت تخفیف هات و از 7% تخفیف انواع خرید دوره هاو آموزش های مکتب خونه بهره‌مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده سپس بر روی "دریافت آموزش" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت مکتب خونه برای شما منظور گردد.

7% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف مکتب خونه تا 85 هزارتومان برای آموزش مجازی

کد تخفیف مکتب خونه تا 85 هزارتومان برای آموزش مجازی

شما می توانید با استفاده از کد تخفیف از 85 هزارتومان تخفیف برای دوره های آموزش مجازی بالای 150 هزارتومان بهره مند شوید. لازم به توضیح است این تخفیف بر روی تخصص ها اعمال نخواهد شد. اگر نیازمند استفاده از این تخفیف هستید میبایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت ممکتب خونه برای شما منظور گردد.

85,000 تومان
منقضی
کدتخفیف

جدید ترین کد تخفیف مکتب خونه:

خدمات مکتب خونه، شامل آموزش آنلاین در حوزه های متنوع نظیر کتاب صوتی، برنامه نویسی و IT، زبان های خارجی و ... می باشد. در قسمت آموزش مجازی برنامه نویسی مکتبخونه، اساتید باتجربه به همراه رزومه کاری آن ها و سوابق، مدت دوره برگزاری کلاس ها و ... مشخص شده اند. برای استفاده از کد تخفیف مکتب خونه جهت آموزش آنلاین، انواع کتاب صوتی توسط اساتید مجرب می توانید از طریق این سامانه، اقدام نمائید. در بخش درباره دوره، سرفصل های دوره، پیش نیازها، مدت دوره و ... توضیح داده شده است.

البته به غیر از برنامه نویسی، دروس دیگر نظیر بازاریابی و فروش، مهارت های کسب وکار، مالی و حسابداری از رشته های پرطرفدار محسوب می شود. دوره‌های مکتب‌پلاس دوره‌های کاربردی کوتاه‌مدت هستند که با همکاری بهترین‌های صنعت و یا دانشگاه‌های برتر تهیه شده‌اند. هدف این دوره‌ها آموزش مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار در حوزه‌های مختلف است.

 

معرفی و هدف ایجاد مکتب خونه:

مکتب خونه، بزرگ‌ترین رسانه دیجیتال آموزش آنلاین در ایران است که از سال 1390 فعالیت خود را آغاز کرده است. هدف مکتبخونه در دسترس قرار دادن آموزش مجازی با کیفیت بالا برای همه‌ی فارسي ‌زبانان است. هدف مکتب خونه تخفیف دادن و ارائه خدمات باکیفیت با قیمت متوسط است که همه افراد بتوانند بدون هیچ محدودیتی نظیر سن و سال، مکان و موقعیتی خاص، موقعیت مالی و ... از آموزش و یادگیری بهره مند شوند و از آن لذت ببرند. مکتب خونه بر این باور است که این محدودیت ها نباید مانع از یادگیری شود. خوب است بدانید برای استفاده از کد تخفیف مکتب خونه نظیر آموزش مجازی هوش مالی، تحلیل تکنیکال مقدماتی و سایر رشته ها و همچنین کتاب صوتی مکتبخونه، می توانید به وب سایت تخفیف هات مراجعه کنید و از خدمات بی نظیر این وب سایت به صورت ارزان و تخفیف دار  مانند دریافت کد تخفیف سون لرن و… بهره مند شوید.

 

خصوصیات دوره ها ی آموزشی این سامانه:

یکی از ویژگی های شرکت در دوره های این مجموعه این است که دانشجویان، این امکان برایشان مهیا شده است که با کمترین مبلغ، می توانند در دوره ها شرکت کنند و همچنین بدون نیاز به حضور فیزیکی در کلاس‌ها می توانند از راه دور، همگام با دوره، پیشرفت کنند.

از مزیت های شرکت در این دوره ها به روز بودن و کاربردی بودن آن است که مطابق نیازسنجی‌های روز و باتوجه به روش‌های جدید آموزشی تهیه شده اند. بهره مندی از اساتید برتر در حوزه های مکتب خونه ریاضی، مکتب خونه فیزیک و همچنین استادان مکتبخونه پایتون و ... همواره از میان بهترین و حرفه‌ای‌ ترین اساتید انتخاب شده اند که در این سامانه با پشتیبان های هر درس می توان در ارتباط بود و سوالات و اشکالات را مطرح نمود. با شرکت در دوره‌های مکتب‌پلاس شما مهارت‌هایی می آموزید که دانستن آن‌ها، بسیار کاربردی، ضروری و بسیار درآمد‌زا است.

 

ارائه تمرین و پروژه:

در حقیقت این مجموعه با بهره‌گیری از توانمندی های اساتید مطرح و برتر، توانسته است که دوره‌هایی با محتوای مهارت آموزی بسیاری را ضبط کند و با ایجاد یک محیط تعاملی نکات مورد نیاز را آموزش دهد. این فضای آموزشی دقیقا شبیه یک کلاس دانشگاهی است و تنها به قراردادن یک ویدئو بسنده نمی شود و برای هر جلسه تمارین و پروژه، ارائه می شود. به این ترتیب که دوره‌های مکتب‌پلاس کوئیز‌های بسیاری را دارد که افراد شرکت کننده در سرفصل‌ها امکان مشاهده اینکه در هر فصل چند کوئیز و تمرین در نظر گرفته شده است را دارند. در دوره‌هایی همچون برنامه‌نویسی مکتبخونه پایتون، مکتب خونه ریاضی و مکتب خونه فیزیک انجام یک پروژه نهایی برای تکمیل دوره الزامی است. در انتهای دوره به افراد فارغ‌التحصیل از این کلاس‌ها، گواهینامه دانشگاه تهران ارائه می‌شود.

 

پشتیبانی به چه صورت است؟

دوره‌های مکتب‌پلاس اکثرا مهارت‌محور و کاربردی هستند. بنابراین برای اینکه به مهارت دلخواه دست پیدا کنید و بر روی مباحث تسلط پیدا کنید بهتر است که هر هفته همزمان با دریافت درس جدید، تمرینات را انجام دهید. حالا اگر در طول دوره و در حین انجام تمرینات با مسئله ای مواجه شوید؛ این امکان برای شما مهیا شده است که از همکلاسی ها و پشتیبان ها بتوانید راهنمایی های لازم را دریافت کنید و می توانید در تالار گفتگوی دوره سوالاتتان را بپرسید و پاسخ بگیرید. اگر قصد دارید که این دوره ها را شروع کنید و نتیجه بگیرید و همینطور گواهی دوره را دریافت کنید، باید دوره ها را جدی بگیرید و با برنامه پیش بروید.

 

ارائه کد تخفیف مکتب خونه در تخفیف هات:

مکتب‌ خونه برای دوره های خود تخفیف هایی را در نظر گرفته است که قیمت متوسطی دارند. همچنین این مجموعه در تلاش است تا با ارائه دوره های کاربردی که به نیاز بازار کار نزدیک باشند بتواند خدمتی ارائه کند. دوره‌هایی نظیر برنامه‌نویسی و نرم‌افزارهای تخصصی و … را در این سایت می توانید با کیفیت‌ مطلوب بیابید و تصمیم بگیرید که کدام دوره برای شما مناسب است. از وب سایت تخفیف هات جهت بهره مندی از کد تخفیف مکتب خونه و تخفیف لحظه آخری تمامی مجموعه ها و فروشگاه های اینترنتی مانند کد تخفیف دیجی کالا ، کد تخفیف اتیچر و ... به صورت مقرون به صرفه و ارزان تر، اقدام نمائید. شما میتوانید با کپی کردن کد تخفیف مکتب خونه برای کتاب صوتی و آموزش آنلاین این مجموعه تخفیف های خوبی بگیرید.

ارسال نظرات
لوگوی سفید تخفیفهات

چرا تخفیف هات ؟ علاوه بر مزایایی که در پایین به آن اشاره خواهیم کرد باید عنوان کنیم ما در تخفیف هات، تخفیف و کد تخفیف را به شما نمی فروشیم بلکه آن را به شما هدیه می دهیم و همین که شما از خدمات سایت تخفیف هات استفاده می کنید بزرگترین افتخار ما به شمار می رود. همه ی خدمات تخفیف هات رایگان است. با تخفیف هات همه چیز برای شما ارزونتره. در تخفیف هات صحت همه کد ها تست شده و همواره پاسخگوی شما هستیم. هدف ما در تخفیف هات جلب رضایت شما مشتریان عزیز و فراهم کردن یک بستر مناسب برای خرید اینترنتی ارزان و مقرون به صرفه می باشد. کارشناسان ما در هر ساعت شبانه روز شنوای نظرات و پیشنهادات سازنده شما می باشند.

خدمات مشتریان
تماس با ما
logo-samandehi
enamad
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به گروه تخفیف هات می باشد