فروش ویژه موتور سیکلت برقی با 1% تخفیف

معتبر تا 3 روز بعد
1%فروش ویژه موتور سیکلت برقی با 1% تخفیف
.

 •    سایر

 • فروش ویژه موتور سیکلت برقی با 1% تخفیف

  1% ( سود شما در این خرید : 279,500 تومان )
  1449 بار از این تخفیف استفاده شده
  • 27,950,000 تومان
  • 27,670,500 تومان

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و تنها با کلیک برروی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع موتور سیکلت های برقی را با 1% تخفیف از سایت دیجی کالا خریداری کنید.

  خرید کنید

  توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا ، فروشنده موتور سیکلت برقی:

  انواع موتور سیکلت برقی شامل  موتور برقی کویر و ... را با کیفیت بالا و با تخفیف از  فروشگاه اینترنتی دیجی کالا  و بدون نیاز به کدتخفیف دیجی کالا خریداری کنید.

  خصوصیات موتورسیکلت برقی:

  موتور سیکلت برقی نسبت به موتورهایی که با بنزین حرکت میکنند مزایای بیشتری دارند. موتورسیکلت برقی اولین و بهترین مزیتشان این است که آلودگی بسیار کمتری تولید میکنند و دومین مزیت آن ها تولید سر و صدای کمتر میباشد که باعث سردردهای مزمن نمیشوند. علاوه بر آن قیمت موتورسیکلت برقی بسیار کمتر است و شما میتوانید برای سفرهای درون شهری از این موتور سیکلت استفاده کنید. این موتور  برای استفاده جوانان بسیار مناسب میباشد و آسیب های ناشی از موتوربرقی بسیار کمتر است چرا که از یک سرعت خاصی بالاتر نمیروند. خرید موتور از سایت دیجی کالا مزایای بسیاری دارد. اولین مزایای خرید موتور  از سایت دیجی کالا این است که شما میتوانید نظرات افراد دیگر را بخوانید و از عیب و ایرادهای موتور مورد نظر خود مطلع شوید. از دیگر مزایای این خرید میتوان گفت که موتوربرقی قیمت کمتری در سایت دیجی کالا دارد.   

                                                                                                           

  شما با خرید موتو ر سیکلت برقی از سایت دیجی کالا میتوانید انواع مدل های مختلف دیگر مانند کویر موتور برقی را مشاهده کنید. یکی از این مدل ها موتور سیکلت برقی کویر است که هم قیمتی عالی دارد و هم در چهار رنگبندی به رنگ های نارنجی، سفید، نوک مدادی و زرد است و طبق سلیقه خود میتوانید آن را انتخاب کنید. از ویژگی های این محصول میتوان به نوع ترمز جلو دیسکی و نوع استارت ان که به صورت برقی است اشاره کرد. انواع موتور های برقی و غیر برقی را با تخفیف هایی ویژه میتوانید از سایت دیجی کالا تهیه کنید. 

  نظرات کاربران در مورد این محصول:
  نظرات مثبت: بی صدا و بدون تولید آلودگی، بدون لرزش، هزینه نگهداری پایین، ایمن بودن، زیبا و طراحی خاص، نرم و آرام، واکنش سریع ترمزها، بدون استهلاک، کیفیت بالا.

  نظرات منفی: زشت بودن، زمان شارژر کامل باطری،موتور برقی قیمت بالایی دارد،باتری گران، نور کم،وزن بالا.
  جمع بندی نظرات: این محصول ارزش خرید کردن را دارد. 

  تخفیف هات
  درصد تخفیف10%
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: 10%