فروش ویژه فروشگاه موتور سیکلت با 1% تخفیف

معتبر تا 4 روز بعد
فروش ویژه فروشگاه موتور سیکلت با 1% تخفیف
.

 •    سایر

 • فروش ویژه فروشگاه موتور سیکلت با 1% تخفیف

  1%
  2149 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید انواع موتور سیکلت را از سایت دیجی کالا با 1% تخفیف انجام دهید.

  خرید کنید

  توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا ، فروشگاه موتور سیکلت:

  انواع موتورهوندا و دیگر موتور سیکلت ها را در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا با 1% تخفیف ویژه و بدون نیاز به کد تخفیف دیجی کالا  تهیه کنید.

  خصوصیات فروشگاه موتور سیکلت :

  خرید موتور سیکلت برند هوندا و دیگر برندها را از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا با تخفیف ویژه انجام دهید. قیمت موتور سیکلت ها در دیجی کالا نسبت به قیمت موتور سیکلت های دیگر فروشگاه های موتور سیکلت ارزان تر است. مشخصات کلی موتور سیکلت ها معمولا شامل طول 230 سانتی متر، عرض 74 سانتی متر، ارتفاع کلی 105 سانتی متر، فاصله ی دو محور 129 سانتی متر، کمترین فاصله بدنه از زمین 19 سانتی متر، وزن 134 کیلوگرم و وزن حجم مخزن سوخت 14 لیتر است. سایز چرخ ها 17 اینچ و جنس رینگ فولادی از نوع پره ای است. حداکثر سرعت 91 کیلومتر بر ساعت و مصرف سوخت موتور 2.8 لیتر در 100 کیلومتر است. نوع ترمز جلو و عقب معمولا کاسه ای است و سیستم ترمز ABS در برخی از آن ها وجود دارد.
  نوع چراغ لامپ رشته ای است و  چراغ راهنما روی آینه و چراغ روز می باشد. نوع استارت هندلی, برقی است و دارای جک بغل و جک وسط می باشد. این موتور ها دارای آمپر کیلومتر شمار و آمپر بنزین هستند که نوع کیلومتر شمار آنالوگ است. اندازه موتور سیکلت ها در مقایسه با یکدیگر بزرگتر و کوچکتر است و خرید موتور سیکلت معمولا با توجه به جثه ی افراد انتخای می شود. سوخت موتورها معمولا بنزینی است و نوع سیستم سوخت رسانی انژکتوری می باشد. نوع کلاج موتور دستی و تعداد دنده ها 4 عدد است. برای خرید موتور سیکلت هوندا و... و مقایسه سریع مشخصات موتور به جای مراجعه حضوری به فروشگاه موتور سیکلت می توانید از طریق دیجی کالا این اقدامات را انجام دهید.

  نظرات کاربران در مورد محصول:
  نقاط قوت این محصول: خریداران این موتور به کم مصرف بودن، شتاب خوب، نرم بودن فنر ها و ... اشاره داشته اند، همچنین از قیمت موتور سیکلت که در دیجی کالا نسبت به بقیه فروشگاه موتور سیکلت ارزانتر بوده است بسیار راضی بوده اند .
  نقاط ضعف این محصول: برخی دیگر از خریداران موتور سیکلت به ضعیف بودن چراغ و استارت و نداشتن ترمز دیسکی جلو اشاره داشته اند.
  جمع بندی نظرات کاربران: 1% خریداران این موتور سیکلت از خرید خود کاملا رضایت داشته اند.


  تخفیف هات
  درصد تخفیف10%
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: 10%