لوگو تخفیف هات

کد تخفیف مقداد آی تی

کد تخفیف مقداد آی تی

مقداد آی تی فروشگاهی برای خرید انواع لوازم دیجیتالی مانند گوشی، لپ تاپ و... است. جدید ترین کد تخفیف مقداد آی را از تخفیف هات دریافت کنید.

امتیاز دهید
(امتیاز 4.6 از 27 رای)
کوپن و کد تخفیف
کدتخفیف مقداد آی تی تا 300 هزارتومان برای انواع خرید

کدتخفیف مقداد آی تی تا 300 هزارتومان برای انواع خرید

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 300 هزارتومان تخفیف ویژه برای خرید بالای 10 میلیون تومان از وبسایت مقداد آی تی بهره مند شوید. این کد برای هر کاربر یکبار قابل استفاده خواهد بود و برای محصولات دارای تخفیف اعمال نمی‌شود. جهت استفاده از این کد بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

10 میلیون تومان حداقل خرید
300,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد هدیه مقداد آی تی 60 هزارتومانی

کد هدیه مقداد آی تی 60 هزارتومانی

با استفاده از کدتخفیف از 60 هزارتومان تخفیف خرید از فروشگاه اینترنتی مقداد آی تی برای خرید بالای 500 هزارتومان بهره مند شوید. این کد برای هر نفر یکبار قابل استفاده است. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

500 هزارتومان حداقل خرید
60,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کدتخفیف خرید گوشی تا 120 هزارتومان

کدتخفیف خرید گوشی تا 120 هزارتومان

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 120 هزارتومان تخفیف ویژه برای انواع خرید بالای 5 میلیون از وبسایت مقداد آی تی بهره مند شوید. این کد برای هر کاربر یکبار قابل استفاده خواهد بود و برای محصولات دارای تخفیف اعمال نمی‌شود. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

5 میلیون تومان حداقل خرید
120,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
خرید اقساطی مقداد آی تی با کمترین سود

خرید اقساطی مقداد آی تی با کمترین سود

با استفاده از لینک اختصاصی تخفیف هات میتوانید از وبسایت مقداد آی تی به صورت اقساطی خرید نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی "خرید اقساطی" کلیک نمایید.

فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
تا 200 هزارتومان تخفیف در گردونه شانس و معرفی دوستان فروشگاه مقداد آی تی

تا 200 هزارتومان تخفیف در گردونه شانس و معرفی دوستان فروشگاه مقداد آی تی

با چرخاندن گردونه شانس مقداد آی تی تا 200 هزارتومان تخفیف ویژه دریافت نمایید. با کلیک بر روی "گردونه شانس" و وارد کردن ایمیل گردونه را بچرخانید.

200,000 تومان
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
تخفیف مقداد آی تی تا 2 میلیون تومان

تخفیف مقداد آی تی تا 2 میلیون تومان

با استفاده از لینک اختصاصی تخفیف هات میتوانید در پشنهادات ویژه مقداد آی تی انواع کالاهای دیجیتال را با تخفیف خریداری نمایید. جهت استفاده از تخفیف میبایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

2,000,000 تومان
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف مقداد آی تی 50 هزارتومان ویژه اولین خرید

کد تخفیف مقداد آی تی 50 هزارتومان ویژه اولین خرید

برای اولین خرید از فروشگاه کامپیوتر و موبایل مقداد آی تی می ‌توانید از 50 هزارتومان تخفیف برای سفارش بالای 1 میلیون تومان بهره‌ مند شوید. برای ورود به وب سایت مقداد آی تی و استفاده از تخفیف کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

1 میلیون تومان حداقل خرید
50,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف سایت مقداد آی تی ویژه قرعه کشی آیفون 13

کد تخفیف سایت مقداد آی تی ویژه قرعه کشی آیفون 13

شما میتوانید به ازای هر خرید از مقداد آی تی یک شانس در قرعه کشی آیفون 13 دریافت نمایید، و یا اگر خریدی ندارید زیر پست مسابقه اینستاگرام تخفیف هات 10 نفر از دوستان خود را منشن کنید، برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در قرعه کشی میبایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

100% تخفیف
منقضی
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف 70 هزارتومانی مقداد آی تی لپ تاپ و گوشی و ... بلک فرایدی

کد تخفیف 70 هزارتومانی مقداد آی تی لپ تاپ و گوشی و ... بلک فرایدی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 70 هزارتومان تخفیف ویژه بلک فرایدی برای خرید بالای 1 میلیون تومان از فروشگاه اینترنتی مقداد آی تی بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

70,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
تجربه خرید از مقداد آی تی با کد تخفیف 50% درصدی

تجربه خرید از مقداد آی تی با کد تخفیف 50% درصدی

با استفاده از کدتخفیف میتوانید از 50% تخفیف تا حداکثر 50 هزارتومان برای سفارش بالای 100 هزارتومان از وبسایت مقداد آی تی بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

100 هزارتومان حداقل خرید
50% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
بیشترین کد تخفیف مقداد آی تی تا 100 هزارتومان

بیشترین کد تخفیف مقداد آی تی تا 100 هزارتومان

با استفاده از کد تخفیف میتوانید برای انواع خرید از 100 هزارتومان تخفیف ویژه از وبسایت مقداد آی تی برای حداقل خر ید 2 میلیون تومان بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید. این کد برای هر نفر فقط یکبار قابل استفاده خواهد بود.

2 میلیون تومان حداقل خرید
100,000 تومان
منقضی
کدتخفیف

خرید گوشی به صورت آنلاین و با کد تخفیف مقداد آی تی:

تا صحبت از خرید وسایل الکترونیکی به صورت آنلاین می شود بسیاری از افراد می گویند همه چیز قابل خریداری است به جز وسایل الکترونیکی از جمله موبایل. اما امروزه یکی از بهترین خرید های آنلاین، خرید لپ تاپ و گوشی است؛ آنقدر که شما می توانید از طریق اینترنت در مورد گوشی موبایل مدنظرتان اطلاعات جمع آوری کنید در خرید های حضوری نمی توانید. قسمت نظرات و کامنت ها، مقایسه ی گوشی های هم قیمت و مشابه، گردآوری همه ی برند های موبایل،ر تجهیزات لازم و .. از جمله امکاناتی است که شما می توانید در خرید گوشی ارزان تر تجربه کنید. دریافت رایگان تا 100% کد تخفیف مقداد آی تی می تواند تجربه یک خرید دلچسب را برای شما رقم بزند. جدیدترین و بیشترین کد تخفیف مقداد آی تی برای خرید لوازم دیجیتال، موبایل، لپتاپ و ... به صورت کاملا معتبر در سایت تخفیف هات قرار دارد.

 

 مقداد آی تی فروشگاهی برای خرید آنلاین گوشی، لپ تاپ و ...:

یکی از فروشگاه های آنلاین که شما می توانید برای خرید وسایل و لوازم دیجیتال به آن مراجعه کنید مقداد آی تی است. کالاهایی مانند گوشی موبایل، لپ تاپ و… در این سایت موجود هستند. امروزه به دلیل پیشرفت تکنولوژی یکی از بخش های زندگی که به شدت مورد تغییر قرار گرفته است، خرید و فروش است. شما با چند کلیک ساده به راحتی می توانید خرید های خود را انجام دهید. کد تخفیف مقداد آی تی که در تخفیف هات قرار گرفته است، به کمک شما آمده تا خرید های خود را با قیمت های مقرون به صرفه تری از این فروشگاه انجام دهید.کد تا 100% تخفیف مقداد آی تی بصورت تست شده و معتبر برای خرید آنلاین گوشی، لپ تاپ و ... را می توانید بصورت رایگان از تخفیف هات دریافت نمایید. همچنین در سایت تخفیف هات کد تخفیف مانیتور استور نیز برای خرید انواع مانیتور، کیبورد و… موجود است.

 مقداد آی تی

دسته بندی محصولات فروشگاه مقداد آی تی

در این قسمت به معرفی محصولات این فروشگاه برای خرید آسان تر شما می پردازیم:

 • کامپیوتر و قطعات آن شامل مانیتور، کیبورد، موس، رم، هارد و…
 • خرید لپ تاپ و قطعات آن شامل انواع برند لپ تاپ، باتری، رم لپ تاپ و سایر لوازم جانبی های آن
 • موبایل و گجت های آن شامل انواع موبایل، ساعت های هوشمند و سایر لوازم های جانبی آن
 • تبلت
 • ماشین های اداری شامل پرینتر، اسکنر و سایر لوازم جانبی های مربوط به اداره ها
 • شبکه و سرور شامل انواع مودم ها و تجهیزات و لوازم مربوط به شبکه و سرور
 • کنسول بازی  و میز و صندلی گیمینگ
 • لوازم ورزشی شامل لوازم کوهنوردی، کمپینگ، ورزش های رزمی، تردمیل و...
 • تجهیزات پزشکی مانند ترازو، ویلچر و...
 • تجهیزات سلامتی مانند سشوار، لوازم اصلاح
 • لوازم خانگی شامل تلویزیون، کولر، ماکروفر و...
   

 

مزایای خرید از مقداد آی تی چیست؟

همانطور که ذکر شد مقداد آی تی یک سایت فروش کالای دیجیتال و لوازم جانبی موبایل و رایانه می باشد. ویژگی های زیر سایت مقداد آی تی را از دیگر فروشگاه ها متمایز می کند:

 • تنوع بی نظیر و دسته بندی متنوع محصولات 
 • امکان پرداخت هزینه در محل برای حداکثر خرید 10 میلیون
 • خرید و فروش کالاهای استوک
 • ارائه تخفیف های پلکانی برای اشخاص و سازمانها
 • خرید سازمانی برای کسب و کارها
 • مشاوره رایگان برای خرید
 • اسمبل کردن سیستم رایانه به صورت آنلاین
 • امکان خرید اقساطی کلیه کالاها
 • امکان مقایسه کالا ها با یکدیگر
 • کد تخفیف های جذاب و مقرون به صرفه
 • برگزاری جشنواره های متنوع همراه با جوایز ویژه
 • تضمین اصالت کالا و ضمانت هفت روزه بازگشت
 • ارسال کالاها به سراسر کشور در سریع ترین حالت ممکن
   

برای خرید لپ تاپ چه نکاتی را رعایت کنیم؟

 1. برند های مختلف را مشاهده و بررسی کنید: قیمت ها و ویژگی های برندهای مختلف، با یکدیگر متفاوت است. برندی را انتخاب کنید که ویژگی های مورد نظر شما را داشته باشد.
 2.  ضمانت و گارانتی: چه در خرید حضوری و چه در خرید آنلاین حتما دقت داشته باشید کالای مورد نظر شما ضمانت و گارانتی داشته باشد.
 3.  امکان عودت و مرجوع کردن کالا: یکی از مهم ترین قسمت های خرید آنلاین امکان برگرداندن کالا به هر دلیلی است. حتما دقت کنید که فروشگاه آنلاین مورد نظر شما این قابلیت را داشته باشد.
 4.  تخفیف: اصولا فروشگاه های آنلاینی که تخفیف های متنوعی ارائه می دهند و یا امکان وارد کردن کد تخفیف در آنها فراهم است، برای خرید بهتر هستند؛ چرا که می توانید لپ تاپ ارزان تری خریداری کنید.

کد هدیه مقداد آی تی برای چه محصولاتی قابل استفاده است؟

برای خرید هر کدام از محصولاتی که نام بردیم از جمله وسایل الکترونیکی، خانه و سفر می توانید از کد هدیه مقداد آی تی استفاده کنید. همچنین می توانید این کد های هدیه را به دوستان و آشنایان خود هدیه بدهید. در ابتدا مقداد آی تی فقط برای خرید قطعات کامپیوتر و لپ تاپ قابل استفاده بود. اما به مرور توانست بقیه ی محصولات را نیز به سایت خود برای فروش اضافه کند.

اگر در انتخاب گوشی موبایل خود نیاز به اطلاعات بیشتر دارید می توانید به مقاله راهنمای خرید گوشی در وبلاگ تخفیف هات مراجعه کنید.

انواع کد تخفیف مقداد آی تی

مقداد آی تی به منظور افزایش فروش و جلب رضایت مشتری اقدام به ارائه کد تخفیف های جذاب و متنوع کرده است. انواع کدتخفیف مقداد آی تی را می توان به ترتیب زیر دسته بندی کرد.


کد تخفیف خرید اول

این کد تخفیف تنها برای کاربرانی که برای اولین بار می خواهند از مقداد آی تی خرید نمایند اعمال می شود 


کد تخفیف غیر اول

کد تخفیف غیر اول برای کاربرانی که قبلا از مقداد آی تی خرید کرده اند و یا برای بار اول قصد خرید دارند اجرا می شود. این نوع کد تخفیف معمولا دارای سقف خرید و مدت زمان مشخص برای استفاده می باشد.


کد تخفیف دسته بندی

گاهی اوقات کد تخفیف فقط برای خرید دسته خاصی از لوازم به کار می رود. برای مثال کد تخفیف 10 درصدی خرید کنسول بازی بر روی دسته بندی موبایل اعمال نخواهد شد.


کد تخفیف معرف

شما می توانید با فرستادن لینک دعوت به 5 نفر از دوستانتان، در صورت خرید آنها از سایت، به صورت پلکانی کد تخفیف از مقداد آی تی هدیه بگیرید. همچنین دوستان شما نیز می توانند تا 5 درصد تخفیف بگیرند.


کد تخفیف ارسال رایگان

این کد تخفیف فقط هزینه ارسال کالا را از سبد خرید شما کسر می کند. برای مشاهده کلیه کد های تخفیف مقداد آی تی به سایت تخفیف هات مراجعه نمایید.


کد تخفیف مسابقه و مناسبتها

در مناسبتهای مختلفی مانند اعیاد یا برگزاری جشنواره، گردونه شانس و مسابقات نیز مقداد آی تی اقدام به ارائه کدتخفیف های جذابی می کند.
 

چگونه از کدتخفیف مقداد آی تی با خبر شویم؟

با مراجعه به تخفیف هات می توانید به راحتی از آخرین کد های تخفیف با خبر شوید. برای آگاهی و اطلاع از کدتخفیف مقداد آی تی، سقف هر کدام از تخفیف ها، تاریخ انقضا و سایر اطلاعات می توانید در خبرنامه تخفیف هات عضو شوید. همچنین با مراجعه به سایت تخفیف هات و جستجوی عبارت کد تخفیف مقداد آی تی همه ی تخفیف های مخصوص این سایت برای شما نمایش داده می شود. قطعا با داشتن کد تخفیف شما با دغدغه ی کمتری به مشاهده و بررسی محصولات مورد نظرتان می پردازید.

در پایان لازم به ذکر است که علاوه بر این کد تخفیف مقداد آی تی ، کد تخفیف موبی تول ، کد تخفیف اولین سفارش آچاره و ... را نیز می توانید از سایت تخفیف هات رایگان و معتبر دریافت نمایید.

 

راه ارتباطی با مقداد آی تی

شماره تماس 02142265

 

آیا می توانیم بدون محدودیت از مقداد آی تی تخفیف بگیریم؟

بله، کافیست به سایت تخفیف هات مراجعه کنید و بصورت نامحدود به کد های تخفیف مقداد آی تی دسترسی داشته باشید.

ارسال نظرات