لوگو تخفیف هات

کد تخفیف مثبت سبز

کد تخفیف مثبت سبز

درمان و پزشکی
14 تخفیف
4391

استفاده از کد تخفیف مثبت سبز برای خرید اینترنتی داروخیلی وقت است که برای خرید دارو نیز می توانید از طریق اینترنتی اقدام کنید

امتیاز دهید
(امتیاز 4.5 از 19 رای)
کوپن و کد تخفیف
کد تخفیف مثبت سبز 25 هزارتومانی

کد تخفیف مثبت سبز 25 هزارتومانی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 25 هزارتومان تخفیف خرید از داروخانه آنلاین مثبت سبز برای انواع خرید بالای 300 هزارتومان بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

300 هزارتومان حداقل خرید
25,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کدتخفیف مثبت سبز 8% ویژه انواع خرید

کدتخفیف مثبت سبز 8% ویژه انواع خرید

با استفاده از کد تخفیف از 8% تخفیف ویژه تا سقف 25 هزارتومان برای انواع خرید بالای 300 هزارتومان از داروخانه آنلاین بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

25 هزارتومان حداکثر تخفیف
300 هزارتومان حداقل خرید
8% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کدتخفیف مشاوره روانشناسی 35% به صورت آنلاین

کدتخفیف مشاوره روانشناسی 35% به صورت آنلاین

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 35% تخفیف ویژه تا سقف 25 هزارتومان ویژه مشاوره آنلاین روانشناسی بدون محدویت از وبسایت معتبر درمانکده بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "مشاوره" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

35% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف مثبت سبز تا 29% ویژه محصولات منتخب

کد تخفیف مثبت سبز تا 29% ویژه محصولات منتخب

از طریق سایت تخفیف هات از 29% ویژه محصولات تخفیف خورده از داروخانه آنلاین مثبت سبز بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف لازم است کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در وبسایت مثبت سبز برای شما اعمال شود.

29% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کدتخفیف مشاوره پزشکی 20 هزارتومانی

کدتخفیف مشاوره پزشکی 20 هزارتومانی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 20 هزارتومان تخفیف ویژه برای دریافت مشاوره پزشکی بدون محدودیت از وبسایت معتبر درمانکده بهره مند شوید. جهت استفاده از این تخفیف میتوانید کد را کپی کرده و بر روی "مشاوره پزشکی" کلیک نمایید.

20,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کدتخفیف داروخانه مثبت سبز تا 70% ویژه بلک فرایدی

کدتخفیف داروخانه مثبت سبز تا 70% ویژه بلک فرایدی

به مناسبت بلک فرایدی میتوانید تا 70% تخفیف ویژه محصولات منتخب از داروخانه مثبت سبز بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

70% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف ارسال رایگان مثبت سبز

کد تخفیف ارسال رایگان مثبت سبز

محصولات خریداری شده بالای 499 هزارتومان را بدون پرداخت هزینه ارسال از وبسایت مثبت سبز دریافت نمایید. جهت استفاده از تخفیف میبایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف 4% خرید اول مثبت سبز

کد تخفیف 4% خرید اول مثبت سبز

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 4% تخفیف ویژه برای خرید اول بالای 40 هزارتومان تا حداکثر تخفیف 50 هزارتومان بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

ویژه سفارش اول
40 هزارتومان حداقل خرید
50 هزارتومان حداکثر تخفیف
4% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
مثبت سبز کد تخفیف تا 50% ویژه محصولات منتخب

مثبت سبز کد تخفیف تا 50% ویژه محصولات منتخب

برای خرید انواع محصولات دارویی و لوازم آرایشی بهداشتی تا 50% تخفیف از مثبت سبز دریافت نمایید. جهت استفاده از تخفیف کافی است بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

50% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف داروخانه مثبت سبز 43% + 25 هزارتومان ویژه مکمل های بدنسازی

کد تخفیف داروخانه مثبت سبز 43% + 25 هزارتومان ویژه مکمل های بدنسازی

از 43% + 25 هزار تومان تخفیف با استفاده از کد تخفیف اختصاصی تخفیف هات برای خرید مکمل بدنسازی ویژه سفارش های بالای 300 هزارتومان از وبسایت مثبت سبز برخوردار شوید.برای ورود به سایت بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

43% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف مثبت سبز تا 100 هزارتومان ویژه اولین آزمایش

کد تخفیف مثبت سبز تا 100 هزارتومان ویژه اولین آزمایش

با استفاده از کد اختصاصی تخفیف هات میتوانید از 100 هزارتومان تخفیف ویژه اولین آزمایش در محل از وبسایت درمانکده برخوردار شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "آزمایش" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

100,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف سایت مثبت سبز 22 هزار تومانی

کد تخفیف سایت مثبت سبز 22 هزار تومانی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید برای دو بار خرید از دارخانه آنلاین مثبت سبز از 22 هزارتومان تخفیف برای انواع خرید بالای 300 هزارتومان بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

22,000 تومان
منقضی
کدتخفیف

استفاده از کد تخفیف مثبت سبز برای خرید اینترنتی دارو

خیلی وقت است که برای خرید دارو نیز می توانید از طریق اینترنتی اقدام کنید. به جای آنکه در داروخانه های شلوغ منتظر بنشینید و وقت و انرژی خود را هدر دهید، فروشگاه های آنلاین معتبری وجود دارند که می توانید با مراجعه به آن ها خرید دارو را انجام دهید. از جمله¬ی این فروشگاه ها، داروخانه ی مثبت سبز است. هنگامی که وارد وب سایت مثبت سبز می شوید، با دسته بندی های متنوعی روبرو می شوید که با توجه به کالا و محصولی که نیاز دارید، می توانید انتخاب کنید. علاوه بر دارو انواع مکمل های غذایی، تجهیزات پزشکی و هر آنچه که به این حوزه مربوط می شود را می توانید در این داروخانه اینترنتی مشاهده کنید. این بار نیز تخفیف هات برای کاربرانی که خرید اینترنتی دارو را انتخاب کرده اند، کد تخفیف مثبت سبز را ارائه داده است. کد تخفیف مثبت سبز را از تخفیف هات دریافت نمایید.

داروخانه ی مثبت سبز

 

مزایای سفارش دارو از مثبت سبز

از مزایای داروخانه ی مثبت سبز این است که:

 •  خیال شما از بابت ارسال کالا راحت است؛ از این جهت که داروخانه اینترنتی مثبت سبز دارای نماد اعتماد تجارت الکترونیک است.
 •  همینطور که اصالت کالای موجود در این فروشگاه نیز تضمین شده است.
 •  امکان پرداخت در محل، پشتیبانی پاسخگو، امکان پیگیری مرسوله، خرید بدون محدودیت از جمله امکانات این سایت است.
 •  علاوه بر آن با استفاده کدتخفیف مثبت سبز، می توانید با هزینه های مقرون به صرفه تری خرید های خود را انجام دهید.

 

داروخانه آنلاین و قسمت های مختلف آن

همانطور که گفته شد داروخانه آنلاین مثبت سبز از قسمت های مختلفی تشکیل شده است. یکی از قسمت های این فروشگاه بخش حراج هاست. وقتی وارد این قسمت می شوید، محصولاتی که 10الی 50 درصد حراج خورده اند را می توانید مشاهده کنید. از دیگر قسمت های این وب سایت قسمت مراقبت از پوست و مو است. اگر در پوست و موی خود مشکلی دارید، مانند  ریزش مو، شوره، تقویت، ترک لب، التهاب و قرمزی و یا هر مشکل دیگری می توانید آن را در این قسمت مشاهده کنید.

 

محصولاتی که در داروخانه مثبت سبز به فروش می رسند:

در داروخانه مثبت سبز محصولات زیر به صورت تخصصی به فروش می رسد:

 • مکملهای تخصصی
 •  مکملهای غذایی
 • محصولات جنسی
 • مکمل بدنسازی
 • محصولات مراقب پوست و مو
 • محصولات بهداشتی و آرایشی
 • محصولات مادر و کودک
 • تجهیزات پزشکی

همچنین در این داروخانه بخشی به نام زود مصرف ها وجود دارد که در کنار پیشنهادهای شگفت انگیز، محصولاتی را که تاریخ انقضای آنها کمتر از 6 ماه است را بصورت جداگانه قرار داده و بر روی برخی از آنها هم تخفیفی اعمال می کنند. 

از نقاط قوت این داروخانه مشاوره اختصاصی با دکتر داروساز می باشد. شما می توانید سوالات دارویی خود را بصورت آنلاین از دکتر داروساز بپرسید. همچنین در پایین صفحه محصول مورد نظر توضیحات مربوط به آن به طور کامل ذکر شده است.

خرید از داروخانه مثبت سبز

 

مجله مثبت سبز

مجله ی مثبت سبز یکی دیگر از قسمت های وب سایت مثبت سبز است. در این مجله از مهم ترین اخبار روز در مورد دارو ها، اطلاعات پزشکی و بهداشتی مقالات مهمی قرار داده می شود. همچنین می توانید سوال و جواب های رایج دارویی را در این قسمت پیدا کنید و از صحت و درستی این اطلاعات مطمئن باشید.

داروخانه


انواع کد تخفیف داروخانه مثبت سبز


کد تخفیف داروخانه مثبت سبز برای خرید اولی ها

این کدتخفیف مثبت سبز تنها برای کاربرانی که برای اولین بار از این داروخانه آنلاین سفارش خود را ثبت کنند اعمال خواهد شد.


کد تخفیف سایت مثبت سبز بدون محدودیت خرید اول

کد تخفیف بدون محدودیت خرید اول و یا خرید دوم برای تمامی کاربران قابل استفاده بوده و معمولا به صورت درصد یا مبلغ مشخصی می باشد.


کد تخفیف محصولات خاص

سایت مثبت سبز در فرصت های مختلف بر روی محصولات خود و یا برندهای معتبر تخفیف ویژه ارائه می دهد. این کد تخفیف تنها بر روی همان دسته و یا محصول خاص اعمال خواهد شد.


کد تخفیف ارسال رایگان مثبت سبز

هزینه ارسال محصولات داروخانه مثبت سبز به سراسر ایران طبق نرخ اداره پست و بسته به مسافت آن می باشد. با کد تخفیف مثبت سبز ارسال رایگان، از پرداخت هزینه ارسال خرید خود معاف خواهید شد.
 

کد تخفیف مثبت سبز ویژه بخش مادر و کودک

در این قسمت به طور بسیار دقیق تری می توانید سلامت فرززند خود را مورد بررسی قرار دهید. مثلا قسمت پوست کودک از قسمت هایی است که برای مشکلات رایج کودکان مانند التهابات، حساسیت ها می توانید از التیام بخش های پوست کودک استفاده کنید. همچنین اگر پوست فرزند شما در معرض آفتاب است از کرم های ضد آفتاب متناسب با پوست کودک استفاده کنید و راجع به انها اطلاعات بیشتری کسب کنید. کد تخفیف مثبت سبز ویژه بخش مادر و کودک را از تخفیف هات بگیرید. همچنین می توانید کد تخفیف خرید از داروکده، درمانکده و پوشک بچه ارزان و... از تخفیف هات بگیرید.

 

دریافت رایگان کد تخفیف مثبت سبز

همانطور که پیش تر گفته شد مثبت سبز یک داروخانه آنلاین با انواع محصولات مانند مکمل های تخصصی، مکمل های غذایی، محصولات مراقبتی و… است. وجود این داروخانه های آنلاین کار را برای مشتریان آسان کرده و در هر مکانی می توانند محصولات مورد نیاز خود را سفارش دهند و درب منزل تحویل بگیرند. حال می توان برای خرید ارزان تر این محصولات از کد تخفیف های آن ها نیز استفاده کرد. تخفیف هات مرجع کامل انواع کد تخفیف دارو کده، مثبت سبز و… به صورت رایگان و معتبر است. 

ارسال نظرات
لوگوی سفید تخفیفهات

چرا تخفیف هات ؟ علاوه بر مزایایی که در پایین به آن اشاره خواهیم کرد باید عنوان کنیم ما در تخفیف هات، تخفیف و کد تخفیف را به شما نمی فروشیم بلکه آن را به شما هدیه می دهیم و همین که شما از خدمات سایت تخفیف هات استفاده می کنید بزرگترین افتخار ما به شمار می رود. همه ی خدمات تخفیف هات رایگان است. با تخفیف هات همه چیز برای شما ارزونتره. در تخفیف هات صحت همه کد ها تست شده و همواره پاسخگوی شما هستیم. هدف ما در تخفیف هات جلب رضایت شما مشتریان عزیز و فراهم کردن یک بستر مناسب برای خرید اینترنتی ارزان و مقرون به صرفه می باشد. کارشناسان ما در هر ساعت شبانه روز شنوای نظرات و پیشنهادات سازنده شما می باشند.

خدمات مشتریان
تماس با ما
logo-samandehi
enamad
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به گروه تخفیف هات می باشد