تخفیف خرید ماشین حساب پیشرفته

معتبر تا 4 روز بعد
35%تخفیف خرید ماشین حساب پیشرفته
.

 •    سایر

 • تخفیف خرید ماشین حساب پیشرفته

  35% ( سود شما در این خرید : 13,200 تومان )
  1176 بار از این تخفیف استفاده شده
  • 37,200 تومان
  • 24,000 تومان

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید ماشین حساب پیشرفته را از سایت دیجی کالا با 35% تخفیف انجام دهید.

  خرید کنید

  توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا،فروشنده ماشین حساب پیشرفته: 

  امکان خرید ماشین حساب مهندسی و ماشین حساب بارداری و ... از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا همراه با کدتخفیف دیجی کالا تا 35% تخفیف ویژه برای مشتریان فراهم شده است.

  خصوصیات ماشین حساب پیشرفته:

  ماشین حساب یا حسابگر وسیله ‌ای برای انجام محاسبات عددی است. خرید ماشین حساب ‌های مختلف کاربرد های مختلفی دارند. ساده ‌ترین آن ها تنها محاسبات جمع، تفریق، ضرب و تقسیم را انجام می ‌دهند. ماشین حساب ‌های پیشرفته تر می ‌توانند انواع توابع مهم ریاضی را پیاده‌ سازی کنند. ماشین حساب ‌های نوین در واقع تلفیقی از ماشین حساب و رایانه هستند و امکانات گسترده ‌تر و سریع تری همچون رسم نمودار را در اختیار کاربران قرار می ‌دهند. قبل از اختراع و ساخت ماشین حساب پیشرفته برای حساب و کتاب از وسیله ای سنتی به نام چرتکه استفاده می شده است.این دستگاه ها در دیجی کالا با رنگ بندی های گوناگون موجود می باشد. ابعاد ماشین حساب مهندسی معمولا 167*85*22  میلی متر است و وزن این دستگاه ها حدودا 130 گرم می باشد و دارای کیس محافط نیز می باشند. نوع نمایشگر برخی از این دستگاه ها ماتریس دو خطی است که دارای 36 رنگ است. ماشین حساب ها قابلیت پاک کردن آخرین ورودی، قابلیت انجام محاسبات مثلثاتی و قابلیت انجام محاسبات آماری را دارد.

  منبع تغذیه دستگاه ماشین حساب مهندسی معمولا باتری است و قابلیت خاموش شدن خودکار ندارد. انجام تبدیلات متریک، انجام محاسبات بردار، ماتریس، انتگرال، توان و ریشه، دیفرانسیل، سیگما، هذلولی، اعداد مختلط، کسری، درصد و ... و کشیدن نمودار را انجام می دهد. از انواع ماشین حساب میتوان ماشین حساب آنلاین، ماشین حساب پیشرفته، ماشین حساب مهندسی و ماشین حساب بارداری را نام برد. ماشین حساب آنلاین را می توانید بر روی گوشی موبایل استفاده کنید که برای این کار اقدام به دانلود ماشین حساب میکنید. سهولت در اسفاده، امکانات و قابلیت ها ی زیاد، کیفیت ساخت قوی، از مزیت های محصول است و قیمت ماشین حساب مهندسی در برابر کیفیت بسیار مناسب است و ارزش خرید دارد. برای دانلود ماشین حساب مورد نظر خود یا انتخاب ماشین حساب پیشرفته مناسب سلیقه خود می توانید به سایت دیجی کالا  یا سایت های دیگرمراجعه کنید.
  نظرات کاربران در مورد محصول:
  نقاط قوت: قابلیت انجام اکثر محاسبات ریاضی.
  نقاط ضعف: قابلیت خاموش شدن خودکار را ندارد.
  جمع بندی نظرات کاربران: 35% خریدارن ماشین حساب پیشرفته از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا از خرید خود رضایت کامل داشته اند.
  تخفیف هات
  درصد تخفیف40%
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: 40%