خرید لپ تاپ ایسر با بیشترین تخفیف

معتبر تا 3 روز بعد
1%خرید لپ تاپ ایسر با بیشترین تخفیف
.


 • خرید لپ تاپ ایسر با بیشترین تخفیف

  1% ( سود شما در این خرید : 520,000 تومان )
  1772 بار از این تخفیف استفاده شده
  • 52,000,000 تومان
  • 51,480,000 تومان

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک ب روی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع لپ تاپ را با تخفیف های ویژه از سایت دیجی کالا سفارش دهید.

  خرید کنید

  توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا ، فروشنده لپ تاپ ایسر:  خرید لپ تاپ ایسر تا 1% تخفیف در جشنواره دیجی کالا به فروش میرسد. 

  خصوصیات لپ تاپ ایسر:

  خرید لپ تاپ یکی از سخت ترین کار ها است مخصوصا اینکه ندانید چه لپ تاپی باید خریداری کنید و سردر گم باشید. اگر در خرید لپ تاپ دقت و توجه نداشته باشید ممکن است محصولی که کیفیتی پایین دارد را بخرید.  یکی از بهترین لپ تاپ های موجود در بازار که خرید لپ تاپ شما را اسان میکند لپ تاپ ایسر و لپ تاپ ایسوس میباشد. لپ تاپ های ایسر را با رضایتمندی 91 % از مشتریانی که این محصولات را خریداری کرده اند در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا میتوانید خریداری کنید. این محصولات با رنگ مشکی و دیگر رنگ ها موجود است  و دارای گارانتی 24 ماهه است و ارسال این محصولات معمولا 1 روزه انجام میشود. قیمت لپ تاپ ایسر یا acer  و لپ تاپ ایسوس در بازار لپ تاپ کمی متفاوت است اما قیمت لپ تاپ ایسر و همچنین قیمت لپ تاپ ایسوس در سایت دیجی کالا دارای تخفیف است و بسیار کمتر است. انواع لپ تاپ های aser را میتوانید در سایت دیجی کالا بیابید و همچنین خرید لپ تاپ خود را در این سایت انجام دهید. 


  نظرات کاربران در مورد محصول:

  نقاط قوت: قیمت مناسب

  نقاط ضعف: وزن زیاد

  جمع بندی نظرات کاربران: در مجموع 1% از کاربران رضایت کامل دارند.

  تخفیف هات
  درصد تخفیف10%
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
  کشور تولید کنندهتایوان

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: 10%