خرید لنز دوربین با 12% تخفیف

معتبر تا 4 روز بعد
12%خرید لنز دوربین با 12% تخفیف
.

 •    سایر

 • خرید لنز دوربین با 12% تخفیف

  12% ( سود شما در این خرید : 1,700,000 تومان )
  1194 بار از این تخفیف استفاده شده
  • 14,500,000 تومان
  • 12,800,000 تومان

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید لنز دوربین را از سایت دیجی کالا با 12% تخفیف انجام دهید.

  خرید کنید

  توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا، فروشنده انواع لنز دوربین:

  قیمت لنز دوربین نیکون، دوربین کانن و ... در جشنواره دیجی کالا دارای تخفیف های ویژه ای می باشد. برای بهره مندی از تخفیف ها از طریق سایت تخفیف هات برای خرید اقدام نمایید.

  خصوصیات انواع لنز دوربین نیکون، کانن و ...:

  زمانی که خرید لنز دوربین را انجام می دهید باید به خصوصیات اصلی آن توجه کنید. خصوصیات اصلی انواع لنز دوربین شامل فاصله کانونی، ضریب لنز ونوع لنز می باشد. لنزهای دوربین به چند دسته تقسیم می شوند. لنز پرایم، لنز تله، لنز واید، لنز زوم، لنز فیش آی، لنز ماکرو و ... از انواع لنزهای دوربین هستند. در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا کاربران می توانند انواع لنزهای دوربین را با تخفیف های ویژه تهیه کنند. لازم به ذکر است که در این فروشگاه اینترنتی امکان مقایسه ی انواع لنزها با یکدیگر وجود دارد و کاربران می توانند پس از مقایسه بهترین خرید لنز را انجام دهند.


  نظرات کاربران در مورد محصول:
  نقاط قوت: تغییر کیفیت عکاسی از مبتدی به نیمه حرفه ای، قیمت مناسب، کیفیت ساخت خوب، دیافراگم مناسب برای عکاسی پرتره، کیفیت خوب فیلتر یو وی و... از ویژگی های مثبتی است که کاربران اشاره کرده اند.
  نقاط ضعف: نداشتن استابلایزر، کیفیت کم بدنه، فکوس ضعیف، نداشتن لرزشگیر و قیمت بالا ویژگی های منفی است که برخی دیگر از کاربران اشاره کرده اند.
  جمع بندی نظرات کاربران: در مجموع 12% از کاربران از خرید انواع لنزهای دوربین از دیجی کالا رضایت دارند. همچنین بیش از 10 نفر از کاربران خرید این محصولات را از دیجی کالا به دیگران پیشنهاد کرده اند.


  تخفیف هات
  درصد تخفیف20%
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
  کشور تولید کنندهژاپن

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: 20%