کد تخفیف اکالا تا 30 هزار تومان ویژه خرید لبنیات وسایر اقلام

معتبر تا 3 روز بعد
کد تخفیف تضمین شده اکالا برای خرید لبنیات و سایر اقلام
.

 • دیگر تخفیف های :

 • کد تخفیف اکالا تا 30 هزار تومان ویژه خرید لبنیات وسایر اقلام

  30%
  3124 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : shrp


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات می توانید با وارد کردن کد تخفیف از 30 هزار تومان تخفیف سوپرمارکت اینترنتی اُکالا برای سفارش های بالای 150هزار تومان در شهرهای تهران، کرج، رشت و کرمانشاه بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است این کد تخفیف بر روی فروشگاه افق کوروش قابل اجرا نمی‌باشد. برای ورود به وبسایت اُکالا بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.
  کد تخفیف دوم: b72mzz شامل 30 هزار تومان تخفیف سوپرمارکت اینترنتی اُکالا برای سفارش های بالای 200هزار تومان در شهرهای تهران، کرج، رشت و کرمانشاه می باشد.

  خرید کنید

  توضیحات فروشگاه اینترنتی اکالا ، فروشنده لبنیات و...:

  اولین خریدهای سوپر مارکتی خود را از سوپر مارکت آنلاین اکالا با کد تخفیف از تخفیف هات  انجام دهید و 30 هزارتومان تخفیف بگیرید.

  خصوصیات سوپر مارکت اینترنتی اکالا:

  برای خرید های سوپر مارکتی منزل خود از جمله لبنیات، خوارو بار و... شاید با رعایت یک سری نکات و اصول بتوانید زمان کمتری را از دست بدهید و خرید شما سریع تمام بشود. اولین نکته ای که میتوان برای خرید چه به صورت آنلاین و چه به صورت حضوری به آن توجه کرد داشتن یک لیست است. داشتن یک لیست از نیاز های شما به شما خیلی کمک میکند مثلا اگر شما لبنیات بخواهید میدانید که فقط باید مواردی که لبنیات هستند را خرید کنید اگر لیست نداشته باشید و به خرید بروید ممکن است وسوسه شوید و محصولاتی را که به آن ها نیازی ندارید را خریداری کنید.
  دومین نکته در خرید از هایپرمارکت اینترنتی و چه خرید حضوری برای خودتان  این است، بااینکه همیشه بهترین گزینه این است که یک لیست داشته باشیم اما گاهی باید پذیرفت که آشنایی با کالا های جدید بد نیست. مثلا آشنایی با برند جدید لبنیات و... بسیار میتواند تجربه ای جالب باشد. در هنگام خرید حضوری حواستان به زمان خود باشد. هنگامی که برای خرید در فروشگاه های بزرگ مانند افق کوروش و یا اکالا وقت میگذاریم به دلیل تنوع زیاد محصول ها در فروشگاه های افق کروش و یا اکالا متوجه زمان خود نمیشویم و نمیفهمیم چقدر از زمان ما گذشته است. هنگام خرید چه در سوپر مارکت آنلاین و چه به صورت حضوری به قیمت ها توجه کنید.
  مثلا ممکن است قیمت لبنیات در طول هفته نوسان داشته باشد و با دقت بر قیمت محصولی که میخواهید خریداری کنید برنامه ریزی شما برای هزینه کردن از بین نمیرود. اما اگر علاقه ای به خرید حضوری ندارید میتوانید نیازهای سوپر مارکتی خود را از جمله لبنیات، خوار و بار و یا هر چیز دیگری را از اکالا با فروشگاه های اینترنتی افق کوروش خریداری کنید. با خرید از سوپر مارکت آنلاین زمان زیادی از شما گرفته نمیشود و خستگی های خرید حضوری را ندارید. در سایت اکالا و یا افق کوروش از گروه مختلف کالاهای مصرفی عرضه میشود که کیفیت بسیار بالا دارند و با داشتن کدتخفیف اکالا هزینه آن ها بسیار کمتر و به صرفه تر است. برای دسترسی آسان تر به این سوپر مارکت آنلاین و سهولت کار مشتریان میتوانید اپلیکیشن این سایت را نصب کنید و در هر ساعتی از فروشگاه اینترنتی افق کوروش و فروشگاه های نزدیک خود خرید کنید.

  با دسته بندی عالی این سوپر مارکت اینترنتی مثلا در دسته لبنیات میتوانید کلیه ی محصولات مربوط این محصول را خریداری کنید. علاوه بر لبنیات تمامی محصولات موجود در این سوپرمارکت اینترنتی دارای تخفیف های بسیار هستند و با قیمتی مناسب تر میتوانید از این سوپر مارکت آنلاین خریداری کنید. تمام محصولات موجود در این اینترنتی در فروشگاه های این سایت مانند افق کوروش و... دارای مجوز و استاندارد های لازم از وزارت بهداشت هستند که تاریخ مصرف هر کالا به صورت جدا بررسی میشود. با اطمینان از این سوپر مارکت آنلاین و فروشگاه  افق کوروش خرید کنید. 

  تخفیف هات
  درصد تخفیف30
  نوع تخفیفکد تخفیف
  ارائه دهنده / فروشندهاکالا
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: %30