تخفیف 50%خرید لباس کار

معتبر تا 4 روز بعد
50%تخفیف 50%خرید لباس کار
.

 •    سایر

 • تخفیف 50%خرید لباس کار

  50% ( سود شما در این خرید : 85,000 تومان )
  3500 بار از این تخفیف استفاده شده
  • 170,000 تومان
  • 85,000 تومان

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  از طریق سایت تخفیف هات بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف و با کیلیک بر روی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع لباس کار را تا 50% تخفیف از سایت دیجی کالا خریداری کنید.

  خرید کنید

  توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا ، فروشنده انواع لباس کار و لباس فرم:

  لباس یکسره با پوشش و کلاه و انواع لباس کار و لباس فرم و لباس مردانه تا 50% تخفیف در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا همراه با کد های تخفیف دیجی کالا  به فروش میرسد. 

  خصوصیات لباس های کار: 

  لباس های کار یکی از مهم ترین موارد برای بعضی از کارها است که از فرد در مقابل خطر ها محافظت میکند. معمولا لباس های کار و حتی لباس فرم خصوصیات مشترکی دارند. لباس های کار و مدل لباس مردانه برای کار یک پوشش سراسری تنه است که از دست و پا و بقیه ی اعضای بدن را محافظت میکند. ساده ترین لباس های کار و لباس فرم و لباس مردانه که برای کار استفاده میشوند دو نمونه دارند. شما میتوانید به هنگام خرید لباس مخصوص کار یکی از این دو نمونه را انتخاب کنید.
  نمونه اول لباس های کار و لباس فرم و لباس مردانه به شکل دو تکه است که در بلوز و شلوار و ظاهر میشود. نمونه دوم لباس های کار و لباس فرم و لباس مردانه یکسره است که از الیاف طبیعی و در مواردی تماما از مواد شیمیایی ساخته میشود. هر چقدر که الیاف به کار رفته در لباس های کار و لباس مردانه طبیعی تر باشد تبادل حرارت آسان تر در ان اتافق می افتد. البته برای مشاغل خاص به هنگام خرید لباس باید به مواردی توجه کرد.
  مثلا افرادی که قصد خرید لباس برای سردخانه را دارند باید لباس آن ها عایق سرما باشد و البته این موضوع خرید لباس برای مشاغلی که محل کار گرم است متفاوت است. قیمت لباس کار بسته به لباسی که مد نظر شما باشد متفاوت خواهد بود. قیمت لباس کاری که در سردخانه استفاده میشود با قیمت لباس های کاری که در کوره پزی استفاده میشود متفاوت است. حتی قیمت لباس کار ساده برای کارهای عادی تر نیز با ان دو متفاوت است. از جمله خصوصیاتی لباسی که برای کار انتخاب میشود: باید اندازه و متناسب بدن باشد، لباس مناسب با محیط کار باشد، ایمن باشد، میتوان اشاره کرد که به هنگام خرید لباس مخصوص کار میتوانید به ان ها توجه کنید.
  یکی از فروشگاه هایی که میتوانید خرید لباس مخصوص کار را از آن انجام دهید فروشگاه دیجی کالا است. لباس یکسره با پوشش و کلاه از جمله لباس های کاری است که برای کارهای سبک میتوانید از آن استفاده کنید و کیفیت بالایی دارد. با بررسی قیمت لباس کار در سایت دیجی کالا و سایت های دیگر به مناسب بودن قیمت لباس کار در سایت دیجی کالا پی میبرید.علاوه بر مناسب بودن قیمت لباس کار در سایت دیجی کالا این محصولات کیفیت بسیار بالایی دارند که میتوانید تا مدت های طولانی از ان ها استفاده کنید. همچنین این محصولات تخفیف های بسیاری دارند که با خرید کردن از این سایت میتوانید شامل آن ها شوید. 
  تخفیف هات
  درصد تخفیف50%
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: 50%