خرید لباس نوزاد پسرانه با 72% تخفیف

معتبر تا 4 روز بعد
72%خرید لباس نوزاد پسرانه با 72% تخفیف
.

 •    سایر

 • خرید لباس نوزاد پسرانه با 72% تخفیف

  72% ( سود شما در این خرید : 50,700 تومان )
  729 بار از این تخفیف استفاده شده
  • 70,600 تومان
  • 19,900 تومان

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید لباس نوزاد پسرانه را از سایت دیجی کالا با 72% تخفیف انجام دهید.

  خرید کنید

  چگونه یک خرید مناسب لباس نوزاد پسرانه انجام دهیم؟

  نوزاد پسر شما در طی دو سال اول به لباس های زیادی احتیاج دارد و مهم است که بدانید چگونه یک خرید هوشمندانه و کارآمد انجام دهید. هنگامی که کودک شما تازه متولد می شود ، لباس های زیادی برای او به عنوان هدیه دریافت می کنید و ممکن است از این هدایا استقبال هم کنید. با این حال، شما همچنین باید چند ماه اول این هدایا را با وسایل کاربردی و همچنین یک کمد لباس نوزاد پسرانه کامل برای هر سایز بعد از آن مکمل کنید. دانستن اینکه چه موقع و از کجا خرید می توانید در هزینه های شما صرفه جویی کند و اطمینان حاصل کنید که کودک کوچک شما تمام لباس هایی را که برای دنج و خوش پوش بودن لازم دارد، در کمدش وجود دارد.


  موارد ضروری لباس نوزاد پسرانه

  نوزاد تازه متولد شده، در زندگی کودک دارای برخی الزامات خاص(کلاه نوزاد،  لباس های زیر، دستکش نوزاد، پاپوش نوزاد و..) است. این مرحله به طور معمول در 0-3 ماه اول زندگی کودک شما مشخص می شود. شرکت های پوشاک در این مرحله با لیست های طولانی "ضروری" تمایل دارند والدین جدید را به خرید بیش از حد هدایت کنند ، اما شما در این لیست ها به همه چیز نیازی نخواهید داشت. در عوض ، حتما موارد ضروری زیر را برای نوزاد پسر خود انتخاب کنید
  - بلوز: بسته به فصل آستین کوتاه یا بلند انتخاب کنید. حتی اگر یک کودک تابستانی و گرمایی دارید، داشتن چند گزینه آستین بلند برای روزهای سرد بسیار مفید است.
  - شلوار: دو یا سه جفت شلوار بافتنی کودک نیز می تواند مفید باشد. چیزی را به صورت گره نرم انتخاب کنید که با بسیاری از موارد شخصی شما مطابقت داشته باشد.

  نیازهای فرعی تر اما مهم نوزاد پسر

  مواردی مانند بافتنی کودک، کلاه نوزاد، پاپوش بافتنی شاید به نظر خیلی مهم و مورد توجه نباشند اما می توانند از آسیب های فصلی برای نوزاد جلوگیری کنند.
  - پاپوش بافتنی: برای پسر کوچک خود پنج یا شش جفت پاپوش نوزاد خریداری کنید. در این مرحله ، نوزادان می توانند در کنترل دمای بدن مشکل داشته باشند ، بنابراین ممکن است انگشتان انگشت کوچک او سرد شود.
  - ژاکت: برای کودک خود به یک ژاکت احتیاج دارید. چیزی را انتخاب کنید که بتواند لباس های دیگر را پوشانده و با کمد لباس او مطابقت داشته باشد.
  - پیش بند: نیز ایده خوبی است. چه شما از شیر مادر تغذیه می کنید و چه از شیشه شیر می خورید ، احتمالاً کودک شما گاهی تف می کند. داشتن یک پارچه روی کودک می تواند به تمیزتر نشان دادن لباس او کمک کند.
  - کلاه: برای گرم نگه داشتن سر کودک حداقل به دو یا سه کلاه احتیاج دارید.

  موارد غیرضروری و زیبا

  همچنین مواردی وجود دارد که خوب است اما به هیچ وجه ضروری نیست. این لباس ها شامل لباس های هماهنگ متناسب ، لباس راحتی برای لباس های تابستانی ، کفش های مخصوص کفش یا کفش نوزاد برای سایز دقیق پاهای او و ست های حمام است. لباس های سرهمی نیز برای بچه های کوچک به نظر زیبا و کابردی می رسند و کودکان می توانند به راحتی در لباس های بزرگ خود را حرکت دهند. آنها برای خزیدن بچه ها و تحرکشان در اطراف عالی هستند.
  پس از مرحله نوزاد ، کودک شما زمان کمتری را به خواب و زمان بیشتری را به بازی اختصاص می دهد. در حالی که او هنوز هم باید راحت باشد ، نیازهای لباس او از لباس خواب و لباس برای تغییر لباس تغییر می کند. این یک مرحله سرگرم کننده است.

  خرید آنلاین لباس نوزاد پسرانه

  اگر به دنبال تنوع این لباس ها هستید، فروشگاه دیجی کالا به راحتی و با چند کلیک ساده به شما متنوع ترین و زیباترین لباس های نوزاد را نشان می دهد. ممکن است به دلیل باردار بودن شما خرید حضوری باعث اذیت شدن شما شود اما خریدهای اینترنتی از دیجی کالا  با استفاده از کد تخفیف دیجی کالا علاوه بر کیفیت خوبشان امکان مرجوع کردن، دیدن نظرات افراد مختلف و توضیحات کامل در خصوص لباس را در اختیار شما قرار می دهند. این کد تخفیف ها و سایر کد تخفیف ها مانند لباس نوزادی در سایت تخفیف هات برای دسترسی راحت تر شما قرار داده شده است.

  تخفیف هات
  درصد تخفیفبالای 60%
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: بالای 60%