تخفیف 15% خرید لباس نوزادی دخترانه

معتبر تا 3 روز بعد
15%تخفیف 15% خرید لباس نوزادی دخترانه
.

 •    سایر

 • تخفیف 15% خرید لباس نوزادی دخترانه

  15% ( سود شما در این خرید : 74,250 تومان )
  1898 بار از این تخفیف استفاده شده
  • 495,000 تومان
  • 420,750 تومان

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید لباس نوزادی دخترانه را از سایت دیجی کالا با 15% تخفیف انجام دهید.

  خرید کنید

  توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا/فروشنده  لباس نوزادی دخترانه:

  خرید لباس نوزاد ، لباس نوزاد دخترانه و لباس نوزاد پسرانه در دیجی کالا و با کد های تخفیف دیجی کالا تا 15% تخفیف موجود است.

  خصوصیات لباس نوزادی دخترانه:

  تاپ نخی نوزادی دخترانه موجود در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا تهیه شده از 15% الیاف نخی و 15% الاستین می باشد. این لباس تهیه شده از پارچه طرح دار با زمینه سفید و طرح هایی به شکل لیمو و رنگ زرد است. این لباس نوزادی دخترانه دارای یقه گرد و آستین های حلقه ای است. فرم این لباس نوزادی دخترانه معمولی و قد آن تا روی کمر است. پارچه لباس نوزاد دختر طرح دار است و با یک شلوارک یا شلوار زرد رنگ با طرح ساده ست زیبایی می شود.
  این لباس و قنداق نوزادی دخترانه مناسب استفاده روزمره است و در تن کودک بسیار راحت است. برای شستشوی این لباس از ماشین لباسشویی و دمای حداکثر 30 درجه سانتی گراد استفاده شود و پیشنهاد می شود برای دوام بیشتر لباس نوزاد دخترانه از خشکشویی استفاده نشود و اتو کشی در دمای کم صورت گیرد.
  خرید این لباس نوزادی دخترانه به عنوان لباس سیسمونی انتخاب مناسبی است زیرا از سایت معروفی می باشد و همچنین کیفیت و زیبایی خاصی دارد که سیسمونی نوزاد را جذاب تر می کند. همچنین فروشگاه اینترنتی دیجی کالا لباس نوزاد پسرانه نیز دارد که می توانید برای سیسمونی نوزاد پسر نیز لباس ها را از این سایت انتخاب و تهیه کنید.


  تخفیف هات
  درصد تخفیف20%
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
  کشور تولید کنندهفرانسه

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: 20%