خرید لباسشویی ال جی با 13% تخفیف

معتبر تا 4 روز بعد
13%خرید لباسشویی ال جی با 13% تخفیف
.


 • خرید لباسشویی ال جی با 13% تخفیف

  13% ( سود شما در این خرید : 4,327,700 تومان )
  815 بار از این تخفیف استفاده شده
  • 33,290,000 تومان
  • 28,962,300 تومان

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک برروی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع ماشین لباس شویی را با تخفیف ویژه از سایت دیجی کالا خریداری کنید.

  خرید کنید

  توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا ، فروشنده لباسشویی ال جی و انواع لوازم خانگی:

  انواع لوازم خانگی و ماشین لباسشویی 8 کیلویی ال جی با کارایی طولانی مدت و تخفیف ویژه در جشنواره دیجی کالا به فروش میرسد. 

  خصوصیات ماشین لباسشویی ال جی: 

  امروزه ماشین لباسشویی یکی از ضروری ترین و پر کاربردترین وسایل منزل است و بهتر است قبل از خرید به پارامترهای اصلی این دستگاه و قیمت لباسشویی 8 کیلویی و... توجه کنید. ال جی به عنوان یکی از برترین تولید کنندگان ماشین لباس شویی 8 کیلویی و لوازم خانگی، علاوه بر آن که به امکانات فنی و همچنین طراحی ظاهری ماشین لباس شویی های خود  و لوازم خانگی توجه دارد، از توجه به قیمت محصولاتش نیز فارغ نیست و سعی اش بر آن است که تا حد امکان قیمتی مقرون به صرفه برای محصولات لوازم خانگی خود مانند لباسشویی ال جی تعیین کند.
   با این حال، برخی از ماشین لباس شویی های این شرکت از قیمتی نسبتاً بالا برخوردارند و بدیهی است که بسیاری از خانواده ها توانایی خرید آن ها را ندارند.اما چند ماشین لباسشویی 8 کیلویی ال جی وجود دارند که از قیمتی مناسب برخوردارند و می توان گفت که یک خانواده با درآمد متوسط رو به پایین نیز می تواند لباسشویی ال جی را تهیه کند. پس میتوان به قیمت ماشین لباسشویی این شرکت اطمینان کرد.
  هنگام خرید ماشین لباس شویی جدید، سه نوع مختلف ماشین لباس شویی برای انتخاب وجود دارد: ماشین لباس شویی های درب از بالا معمولی (پرتابل) ، ماشین لباس شویی درب از بالا به همراه خشک کن (دوقلو)، ماشین لباس شویی درب از جلو اتوماتیک که هر کدام معایب و مزایای خود را دارند.ویژگی های ماشین لباس شویی درب از بالا معمولی:در این مدل ها مخزن آب را پر می کنند و حرکت چرخشی همزن عمل شستشو را انجام می دهد. از مزایای این مدل ها قیمت کمتر نسبت به مدل های اتوماتیک می باشد و کاربرد راحت و آسان، سبکی آن، کوچکی و کم جا گیری در مدل های مینی واش از دیگر مزایای آن می باشد. 

  ماشین لباس شویی درب از بالا دوقلو: این نوع از ماشین لباسشویی ال جی از روش معلق شدن برای شستشوی لباسها استفاده می کند. این نوع  ماشین لباس شویی ها ظرفیت محدودی دارند به همین علت آب کمتری استفاده می کنند و با سرعت بالایی می چرخند و با تولید کف کمتر و استفاده مفید (بازدهی بالا) از مواد شوینده کار می کنند.از مزایای لباسشویی ال جی درب از بالا دو قلو ظرفیت بالای آنهاست که تا لباسشویی 8 کیلویی هم در برخی از مدل ها وجود دارد و بطور کلی این مدلها شستشوی بهتری دارند
  .ماشین لباس شویی درب از جلو:این نوع از لباسشویی ال جی  هم تا حدی از آب پر می شوند. شستشوی  لباس در آنها به روش بلند کردن آنها به بالای مخزن آب و پرتاب درون آب  تمیز انجام می شود. این نوع لباسشویی ال جی هم  کف کمتری تولید کرده و از مواد شوینده با بازدهی بالا استفاده می کنند.مزایای ماشین لباسشویی ال جی درب از جلو این است که بهتر و مقرون به صرفه تر از لباسشویی ال جی درب از بالا می شویند و لزوما قیمت لباسشویی خیلی بالا نیست. بطور کلی ماشین لباس شویی درب از جلو صدای کمی تولید می کنند.  به دلیل اینکه درب این نوع از ماشین لباسشویی ال جی ها در جلو قرار دارد امکان استفاده از فضای بالای آنها وجود دارد. 
  در حالی که دستگاه‌هایی که درِ ورودی آنها از بالا است، فضای بالای آنها بدون استفاده باقی می ‌ماند.مسلما میزان بودجه ای که شما برای خرید ماشین لباس شویی و لوازم خانگی در نظر می گیرید یکی از عوامل تعیین کننده است اما در عین حال شاید با  کم و زیاد کردن قیمت لباسشویی خرید گزینه بهتری را بدست آورید با توجه به ویژگی هایی که گفته شد شما میتوانید قیمت لباسشویی مورد نظر خود را در بین چندین مدل موجود در سایت دیجی کالا پس از برسی های لازم مقایسه کنید و در اخر لباس شویی مورد نظر خود را با تخفیف ویژه از بخش لوازم خانگی خریداری کنید.

  تخفیف هات
  درصد تخفیف20%
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: 20%