کد تخفیف میوه پلاس تا 25% تخفیف قیمت میوه

معتبر تا 4 روز بعد
کد تخفیف میوه پلاس تا 25% تخفیف قیمت میوه
.

 • دیگر تخفیف های : میوه پلاس

 • توضیحات سایت اینترنتی میوه پلاس،فروشنده انواع میوه: 


  خرید میوه و محصولات کشاورزی را میتوانید از سایت میوه پلاس و با کد تخفیف میوه پلاس با قیمت ارزان و تخفیف ویژه انجام دهید.

  خصوصیات خرید میوه: 

  امروزه که اکثر خرید ها به صورت اینترنتی انجام می شود محصولات کشاورزی نیز از این مورد مستثنی نیست و امکان خرید میوه و دیگر محصولات کشاورزی به راحتی ازفروشگاه اینترنتی میوه پلاس امکان پذیر است. میوه، صیفی جات، عرقیات، میوه خشک، سبزیجات، آبمیوه طبیعی، محصولات خانگی مانند انواع ترشیجات، آبلیمو، پیاز سرخ شده و ... مربا و عسل، ادویه و حبوبات را می توانید به صورت آنلاین از این سایت تهیه کنید. شاید فکر کنید اگر خرید میوه را به صورت اینترنتی انجام دهید قیمت میوه بسیار گران برایتان تمام می شود اما شعار میوه پلاس این است اعتماد نکن، مقایسه کن. در این سایت انواع میوه ها  شامل آناناس، گیلاس، آلبالو، آووکادو، خیار، فیسالیس، توت فرنگی، هلو، شلیل و ... را می توانید به راحتی سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید. قیمت میوه با توجه به اندازه و کیفیت آن در این سایت دارای دسته بندی مختلف می باشد.

  مثلا قیمت میوه موز با توجه به اندازه و کیفیت دارای 3 قیمت متفاوت است.  برخی دیگر از میوه ها در این سایت به صورت دونه ای به فروش می رود مانند آووکادو و انبه. قیمت میوه انبه نیز با توجه  به اندازه آن متفاوت است، البته لازم به ذکر است که قیمت میوه در این سایت با قیمت میوه روز محاسبه می شود و قیمت گذاری صورت می گیرد.
  تخفیف هات
  درصد تخفیف30
  نوع تخفیفکد تخفیف
  ارائه دهنده / فروشندهمیوه پلاس
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  کد تخفیف میوه پلاس تا 25% تخفیف قیمت میوه

  25%
  696 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : il5nlq4


  نحوه استفاده :
  از طریق سایت تخفیف هات با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 25% تخفیف میوه پلاس، سامانه خرید آنلاین میوه و سبزیجات تا سقف تخفیف 50 هزار تومان بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است با این کد 2 بار می توانید خرید نمایید. برای ورود به وبسایت میوه پلاس بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

  خرید کنید

  برچسب ها: %30